İki kişiyi ayırmak için-2

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
2h5rwyh.jpg

Bir kadın ve bir erkeği birbirinden ayırmak için biraz beyaz balmumu alınır, ve mumdan bir erkek diğeri dişi tane imaj oluşturulur.İmajların üzerine ayrılmaları istenen kişilerin ve annelerinin isimleri ve şekildeki şer hatemi , bir dikiş iğnesinin ucuyla kazıyarak yazılır. İmajlar arka arkaya ( Sırt Sırta ) getirilip , Erkek tarafına bir toplu iğne , Dişi tarafına bir dikiş iğnesi konur ve imajlar birbirine pamuk ipliğiyle bağlanır.Üzerine besmelesiz olarak 71 defa Tebbet yeda suresi okunur. Ve her surenin sonunda " Ya Rabbi Filan bin Filaneyi ve Filane binti filaneyi bu sure-i şerif hürmetine birbirinden ayır " denir.

Bundan sonra imajlar siyah bir kağıda sarılıp, Eski bir mezara gömülür ve arkaya bakmadan geri dönülür.

İstenilen kişiler ayrılıncaya kadar.Her gece besmelesiz olarak 66 kere Tebbet yeda suresi okunmaya devam edilir.

Not : Bu Formül aynen tatbik edilmiştir.Operasyon başarılı oldu . Fakat mezarlıktan çıkarken geri bakıldığı için sol dirsekde ağır bir sakatlık meydana geldi.

Daryana

Kayıtlı Üye
aa kaşık büyüsü yapmıştım arkama baktım mezara, demek ondan sol kolum ağrıdı 1 ay kadar fln :D

bedford

Kayıtlı Üye
peki neden arka tarafa bakılmaması gerek? bunun mantığı ne olabilir? çünkü neredeyse felç iniyormuş anladığıma göre.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
peki neden arka tarafa bakılmaması gerek? bunun mantığı ne olabilir? çünkü neredeyse felç iniyormuş anladığıma göre.

Varlık toprakla temasa geçtiğinde görünür olabiliyor ve istenmeye sonuclar doğurur . Ani bir elektrik akımı hissi gibi çarpma hissi gibi birşey onu gördüğünüz an vuku buluyor.

wolf77

Kayıtlı Üye
bu uygulamayi iki arkadas icinde yapailirmiyim??

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bu uygulama eksik demi?
Eksik değilse eksiltilinebilinir mi çünkü bu uygulama evli birbirini seven birilerinide uygulanabilir.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bu uygulama eksik demi?
Eksik değilse eksiltilinebilinir mi çünkü bu uygulama evli birbirini seven birilerinide uygulanabilir.

Ayırma,Kan,Kin,Ölüm,Lanetleme ve bilimum karabüyü uygulamalarını şifreli ve eksik veririm merak etmeyin ;)

aşk1

Banlı Kullanıcı
Ayırma,Kan,Kin,Ölüm,Lanetleme ve bilimum karabüyü uygulamalarını şifreli ve eksik veririm merak etmeyin ;)
böyle büyüler paylaşmasan keşke iyi büyülere daha agırlık versen :(
eksikte olsa kimsenin bu şekilde kendini geliştirmesini istemiyorum üzülüyorum bu kötü büyü bana ve ailemi yedi bitirdi tüketti senelerce cektim halende cekıyorum oyuzden vermeyın nolur :( baskalarında bu yasadıklarını yasamalarını ıstemem yasayacak ınsan seytandan bıle kotu olsa yasasın ıstemıyorum :(

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
eksikte olsa kimsenin bu şekilde kendini geliştirmesini istemiyorum üzülüyorum bu kötü büyü bana ve ailemi yedi bitirdi tüketti senelerce cektim halende cekıyorum oyuzden vermeyın nolur :( baskalarında bu yasadıklarını yasamalarını ıstemem yasayacak ınsan seytandan bıle kotu olsa yasasın ıstemıyorum :(

Evet çok tepkiler alıyorum ama amacım majisyen adaylarının gelişim evrelerine katkı sunmak olduğu için neyin ne olduğunu bilmeleri en azından. Sadece Ak büyülerle kendini geliştirmek tam anlamıyla bir majisyen olmak için yeterli olmuyor bu amaçlarla paylaşıyorum ama çok tepki çekti bundan sonra ya hiç paylaşmam yada çok nadir kara büyü uygulamalarına yer veririm diye düşünüyorum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
ksr bkm yasadıgım yasamıs oldugum ıcın boyle dedım :(

wolf77

Kayıtlı Üye
kizin adni ve anneisiibiliyorum biliyorum ama erkeyin sadece ilk ve yoadini biliyorum erkeyin anna adini bilmiyorum yinede olurmu acaba??

ekirek24

Kayıtlı Üye
helyusa bu büyü eksikmi?bazı arkadaşlar büyüler hakkında yorum yapıyor profosyenel bakamıyor madem korkuyorsun yada günah neden bu forumdasın?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
helyusa bu büyü eksikmi?bazı arkadaşlar büyüler hakkında yorum yapıyor profosyenel bakamıyor madem korkuyorsun yada günah neden bu forumdasın?

Üyemiz korktuğu için değil, bu konuda tecrübesi olmayan, anlık hevesle yapmaya kalkacak kişilere zarar gelmemesi amaçlı eksik verdiğini belirtmiştir. Üyemizin paylaşımlarından anlamış olmanız gerekir, muhtemelen zaten kendisi bu uygulamaları yapıyor. Ancak başka konu başlığıyla, İslam dinine mensup ve bunları denemeye kalkacak olan kişileri de uyarmak amaçlı günah olduğunu yazmış.

ruzucrezzaj

Kayıtlı Üye

arkadaşlar burası bir büyü okulu lütfen bildiğiniz uygulamalar kötü de olsa iyi de olsa eksik vermeyiniz.nedeni: eksik olarak vereceğiniz uygulama ,uygulama yapmak isteyene zarar verebilir.herkes yapmak istediğinde özgürdür.şer uygulamaları öğrettiğinizde ,siz değil , bu uygulamaları yapanlar yaptıklarından mes'uldür. eksik bilgi vererek sorumluluğu üstünüze alıyorsunuz.:banghead::banghead::banghead::banghead: