Hüddam Bir Korumanız Olsun İstermisiniz ?

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Hıfz ve Koruma

Hayır hatemini bir levha üzerine yazıp üstünde taşıyan kimse hiçbir düşman tarafından rahatsız edilemez.

Hayır hatemi şudur ;

nxnaly.jpg

deepestbLood

Kayıtlı Üye
arkadaşım bu nasıl bişey böle altında HELYUSA yazıyo ben anlamam bu işlerden ama bi açıklarmısın

bedford

Kayıtlı Üye
bunu denemeleyim, başım buaralar çok belada.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
arkadaşım bu nasıl bişey böle altında HELYUSA yazıyo ben anlamam bu işlerden ama bi açıklarmısın

Emek hırsızlarının olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Çalınmasına karşı bir önlem helyusa yazmıyorsunuz tabikide.. arka plandakiler yazılacak ;)

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Oncelikle tesekkurler.
Peki bunu yazmayip, direkt olarak bilgisayardan cikarttirip(arka plandaki nick isminizi arindirdiktan sonra) kullanabilir miyiz?Bu sekilde de faydali olur mu ?

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Peki o murekkebi nereden bulabiliriz?

Çok pahalı bir mürekkepdir. İnternetten sipariş ediyorum ben genelde. Ama aktarların bulunduğu bir kapalı çarşı gibi yerler oluyor izmirde böyle yerler var ama sizin yaşadığınız yeri bilemiyorum o yüzden interneti tavsiye edebilirim.

serfiraz

Kayıtlı Üye
Bu uygulamaları bir kitaptan felan mı alıntılıyorsunuz?Güzel uygulamalar,kaynağı nedir acaba?

BattleFury

Kayıtlı Üye
Deneyip sonuç aldıgınız uygulamaları koyuyorsunuzdur heralde (?!!?!?!)

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Deneyip sonuç aldıgınız uygulamaları koyuyorsunuzdur heralde (?!!?!?!)

Hayır hiç öyle birşeye girişmiyorum :) garantide vermiyorum tutar diye. Ama denenmiş uygulamalar vardır.. böyle birşey söylersem eğer herkesde bir beklenti oluşuyor denenmişmiş başarılımı şeklinde :)

BattleFury

Kayıtlı Üye
-.- Bence tutarlılıgı kanıtlanmış paylasımları paylassanız daha iyi olur bunun haricinde bu bilgi değil zaman kaybına doner ve umutları bosa cıkarır.. Dikaktli okuyun "populer-bilindik-gizli" şeyleri demedim "Tutarlılığı kanıtlanmış yanii bu işe uygun olan majisyenlerin uygulayıp sonuc aldıkları olayları" paylaşırsanız daha uygun olabilir :) Sizin yaptıgınız uygulamalar olabilir bunda bir sorun yok ancak kanıtlanmamıs bazı şeyler Majsiyenlikten çok umut tacirliğine dahil oldugundan Kaliteyi bozmayalım lutfen değil mi? :)

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
-.- Bence tutarlılıgı kanıtlanmış paylasımları paylassanız daha iyi olur bunun haricinde bu bilgi değil zaman kaybına doner ve umutları bosa cıkarır.. Dikaktli okuyun "populer-bilindik-gizli" şeyleri demedim "Tutarlılığı kanıtlanmış yanii bu işe uygun olan majisyenlerin uygulayıp sonuc aldıkları olayları" paylaşırsanız daha uygun olabilir :) Sizin yaptıgınız uygulamalar olabilir bunda bir sorun yok ancak kanıtlanmamıs bazı şeyler Majsiyenlikten çok umut tacirliğine dahil oldugundan Kaliteyi bozmayalım lutfen değil mi? :)

Demek istediğimi anlamadınız sanırım ? ben burada kendi geliştirdiğim veya araştırmalarım sonucu eklemeler çıkarmalar düzeltmeler yaparak tasdik ettiğim uygulamaları paylaşıyorum. Yani söylemek istediğim herkes her konuya denedinmi sonuç aldınmı şeklinde sorular yöneltirse bunula başa çıkabileceğimizi sanmıyorum.. Deneyenler paylaşır sonuçlarını değilmi ? ben alın yapın demiyorum ki zaten majisyenlerin havassla ilgilenenlerin gelişim evrelerine katkı sunmak gayesindeyim ki beni anlıyorlar eminim..

BattleFury

Kayıtlı Üye
Demek istediğimi anlamadınız sanırım ? ben burada kendi geliştirdiğim veya araştırmalarım sonucu eklemeler çıkarmalar düzeltmeler yaparak tasdik ettiğim uygulamaları paylaşıyorum. Yani söylemek istediğim herkes her konuya denedinmi sonuç aldınmı şeklinde sorular yöneltirse bunula başa çıkabileceğimizi sanmıyorum.. Deneyenler paylaşır sonuçlarını değilmi ? ben alın yapın demiyorum ki zaten majisyenlerin havassla ilgilenenlerin gelişim evrelerine katkı sunmak gayesindeyim ki beni anlıyorlar eminim..

Majisyenlerin gelişim evrelerine katkıda bulunmak ile onların maji hayatlarını bitirmek arasındaki fark.. Sadece majisyenlerde değil bakan bircok kişi için aynısı geçerli ya yanlış bir uygulama yaparlarsa? Sonu gorulmemiş bir uçuruma "belki ip yeter aşağıya kadar" diyerek inmek gibi bir sey bu, sonu belli olan bir ucurumdan asagıya yeterli uzunlukta bir iple inilebilir tabisi ancak ip yetmezse düşebilirsiniz yada yukarı tekrar cıkmak zorunda kalırsınız tabii dusmek istemiyorsanız. Ne demeye çalıştıgımı anladınız bence bir benzetme yaptım az once. :)

Konuyu tartışmaya dönüştürmek istemiyorum ancak gel gelelim bu sitede belkide ihtiyacı oldugu için majisyen olmayan 2000 kişi sizin yazdıklarınıza bakar ve ihtiyac soz konusu oldugundan, gozunu kırpmadan yapar. Bu yuzden yanlış bir şey yaptıgında yada arastırmalarınız baska bir varlığı & olayı tetiklerse basına ne işler gelebilir zaten biliyorsunuzdur. Boyle bir şey olursa bunu paylastıgınız için sizede zarar gelebilir sonucta kaynağı sizsiniz uygulamanın (kendi arastırmalarım diyordunuz hatırlatırım)

O yuzden "her araştırmanızı" değil de sadece verim aldıklarınızı paylasmanızı oneriyorum, kimsenin vebaline girmek istemeyeceginizi dusunerek. :)

Çünkü bu sitede olan H***a arkadaşımında birçok deneyimi oldu bu Hüddam konusu hiç de kolay ve basit değil. O kadar tedbirli ve emin gitmesine ragmen neredeyse kaybettiginden cok daha fazlasını belkide canını kaybedecekti.. bence daha açıklayıcı oldum :)

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Majisyenlerin gelişim evrelerine katkıda bulunmak ile onların maji hayatlarını bitirmek arasındaki fark.. Sadece majisyenlerde değil bakan bircok kişi için aynısı geçerli ya yanlış bir uygulama yaparlarsa? Sonu gorulmemiş bir uçuruma "belki ip yeter aşağıya kadar" diyerek inmek gibi bir sey bu, sonu belli olan bir ucurumdan asagıya yeterli uzunlukta bir iple inilebilir tabisi ancak ip yetmezse düşebilirsiniz yada yukarı tekrar cıkmak zorunda kalırsınız tabii dusmek istemiyorsanız. Ne demeye çalıştıgımı anladınız bence bir benzetme yaptım az once. :)

Konuyu tartışmaya dönüştürmek istemiyorum ancak gel gelelim bu sitede belkide ihtiyacı oldugu için majisyen olmayan 2000 kişi sizin yazdıklarınıza bakar ve ihtiyac soz konusu oldugundan, gozunu kırpmadan yapar. Bu yuzden yanlış bir şey yaptıgında yada arastırmalarınız baska bir varlığı & olayı tetiklerse basına ne işler gelebilir zaten biliyorsunuzdur. Boyle bir şey olursa bunu paylastıgınız için sizede zarar gelebilir sonucta kaynağı sizsiniz uygulamanın (kendi arastırmalarım diyordunuz hatırlatırım)

O yuzden "her araştırmanızı" değil de sadece verim aldıklarınızı paylasmanızı oneriyorum, kimsenin vebaline girmek istemeyeceginizi dusunerek. :)

Kimsenin vebaline girmek istemediğim için lanetleme üzerine olan büyüleri eksik veriyorum ve verdiğimide belirtirim . Ayrı bir nokta kaliteyi düşürmeyin demişsiniz ? kaliteyi düşüren nedir ? sitedeki her uygulama sorunsuz çalışıyormu ? 2 yıl garantili büyü diye birşey duymadım görmedim ben.. söylediğim gibi sadece insanlarda beklenti oluşmaması herşeyde calısıyormu bu uygulama dememeleri için zaten elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz & çalışıyorum .. tutupta ben bir kişiye cin musallat etmek için olan uygulamada denedim gayet başarılı demem pekde hoş karşılanmaz heralde.. Birçok uygulamayıda yapıyorum veya çevremde yapmasına yardım ettiğim insanlar oluyor sonuçlarını görüyoruz belirtme ihtiyacı duymadım . İkili tartışmaya dönmesin burada noktalıyorum.

bluestyle165

Kayıtlı Üye
Bu uygulamaları bir kitaptan felan mı alıntılıyorsunuz?Güzel uygulamalar,kaynağı nedir acaba?

Bende düşündüm aynı. Helyusa kardeşim bu simgelerin anlamı nedir ? senin paylaşımlarına baktım genelde bu şekil simgeler paylaşıyorsun .Merak ettim anlamlarını şimdi.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bende düşündüm aynı. Helyusa kardeşim bu simgelerin anlamı nedir ? senin paylaşımlarına baktım genelde bu şekil simgeler paylaşıyorsun .Merak ettim anlamlarını şimdi.

Hatem türkçe kelime anlamı olarak Mühür olarak çevrilir.Mühürü kırmak için kullanıyoruz bunu o şekiller hatemdir kapının mührü açılıyor diye düşünün ve varlıklar harekete geçiyor.

dirvana2001

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu şer mührü olarak havassta geçiyor.
gercektende dogru. Sevgili helyusa konuya aciklik getirirsen cok iyi olacak. Vermis oldugunuz hayr muhru degil ser muhrudur ve semsul maarif kitabinda uygulamali olarak verilmistir. belkide yanlislikla hayr mugru yerine ser muhru yazilmis olabilir. duzeltebilirseniz arkadaslarada katkisi olur. sevgiyle

gercektende dogru. Sevgili helyusa konuya aciklik getirirsen cok iyi olacak. Vermis oldugunuz hayr muhru degil ser muhrudur ve semsul maarif kitabinda uygulamali olarak verilmistir. belkide yanlislikla hayr mugru yerine ser muhru yazilmis olabilir. duzeltebilirseniz arkadaslarada katkisi olur. sevgiyle
bilgi acisindan semsul maarif adli eserden alinan hayr muhru budur. ancak baska ufak degisiklikler gosteren hayr muhrude mevcuttur