Düşmanı Üzme ve Kederlendirme Majisi

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bir düşmanın kedef ve üzüntüyü doldurması istenirse . Bir şişenin üzerine mürekkeple bir insan resmi imaj edilir. Resmin üzerine istenilen kişiyle annesinin ismi ile sicil yazılır. Sonra şişeye zeytin yağı koyularak sonra şişe ateşin yakınına bırakılır. Şişe orada durdukca o şahıs üzüntü ve kedere boğulur.. Taslitin kaldırılması için şişe, soğuk su içine atılır.

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bende bunu denemek istiyorum ama annesinin adını bilmiyorum annesinin adı olmasada tutarmı?

xtina

Banlı Kullanıcı
ama orda sicil demişsin yani sicil olmassa uygulama işe yaramaz

wolf77

Kayıtlı Üye
sunun tam tarifini verseniz sevinirim sicil ne?? madem yaziyorsunuz insani merak etiriyorsunuz tam verin uygulamayi lütfen

bedford

Kayıtlı Üye
tabi, zaten hatem de eksik veridiği için genel kültür olarak kaldı. Ama bana çok faydası oldu. Ben bulurum, araştırırım boş zamanımda o hatemi, yada uygun bir hatem ayar ederim, denerim.

erta24

Kayıtlı Üye
burada verilen bilgilerde sadece "zeytinyağı" konulduğu yazıyor site içerisinde başka bir başlık altında da "şişeye biraz su, kükürt, karabiber ve zeytinyaği"
konulur yazıyo hangisi doğru burada...

rebaka

Kayıtlı Üye
Böyle sıkıntı büyüsü bazen bana yapılıyor nereye gideceğimi bilemiyorum dışarıya çıkıyorum parklarda oturuyorum içim parçalanacak gibi oluyor lütfen yapmayın böyle büyüleri.