Bir Kişinin Gözüne Ağrı Sokmak İçin Kara Büyü Uygulaması

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Göz Ağrısı Tasliti

Şunu belirteyim hiçbir yerde bulamayacağınız uygulamalardır bunlar.Ve lanetleme üzerine oldukları ve hemen etki ettikleri için uygulamaları tam paylaşmıyorum ! lütfende istemeyiniz.. sevgi veya muhabbet majisi değildirki bu insan hayatı söz konusu.. paylaşılmasındaki amaç majisyen adaylarının gelişim süreçlerine katkı sunması ve buda böyle yapılıyormuş böyle birşeyde varmış diyebilin diye paylaşma gereği duyuyorum.

Uygulamaya gelir isek..

Bir düşmana göz ağrısı taslit edilmek istenirse biraz bal mumu alınır. Ve mumdan bir insan imajı yapılır . Üzerine o kişinin ve annesinin ismi yazılır . Ve hayır hatemi çizilir ( Şer hateminin olması daha mantıklıdır ) imajın iki gözüne iki ufak diken batırılır ve xxx renkli bir toprak tencereye koyulur.Üzerine biraz kirli hamam suyu serpilir ve tencerenin daima sıcak kalması için devamlı yanan harlı bir ateşin yanına koyulur.Ateşe koyulup kaynatılmaz çünkü gözler tamamen kör olur ! Kurbanın gözleri şiddetle ağrımaya başlar dünyayı göremez olur.Bu tencere en fazla 1 hafta süreyle orada tutulabilir daha fazlası ölüme sebebiyet verir... Bunun tedavisi için imaj tencereden çıkartılıp soğuk ve temiz bir suya koyulur.

Daryana

Kayıtlı Üye
bir tek toprağın rengini söylememişsin. onuda biyerden bulursa bizim meraklı arkadaşlar? :D
ama bunu ben yapmam asla çünkü ananem nerdeyse kör ve çok zor bişey bu. ondan kimsenin başına gelsin istemem...

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
bir tek toprağın rengini söylememişsin. onuda biyerden bulursa bizim meraklı arkadaşlar? :D
ama bunu ben yapmam asla çünkü ananem nerdeyse kör ve çok zor bişey bu. ondan kimsenin başına gelsin istemem...

Hatemi paylaşmadım :) hatem olmadan benzinsiz arabaya benzer merak etme ;) ne yaptığımın farkındayım.

bedford

Kayıtlı Üye
düşman için yapılacak faydalı bir uygulama.

xtina

Banlı Kullanıcı
havvasla ilgilenenler hayır hateminide şer hateminide bilirler mesela ben ayrıca o rengini sölemediğin toprak tencerede ancak kara renkli olabilir yani formül apaçık meydanda

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
havvasla ilgilenenler hayır hateminide şer hateminide bilirler mesela ben ayrıca o rengini sölemediğin toprak tencerede ancak kara renkli olabilir yani formül apaçık meydanda

Amaç zaten bu konuda bilgisiz başına iş alacak arkadaşlarımızın önüne geçmek belirli bir seviyeye gelmiş majisyen arkadaşlarımızın gelişim evrelerine katkıda bulunmak zaten onlar eksik noktaları tamamlayacaklardır ;)

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi

Bu arada tencere kara renkli değil bilginiz olsun ;)

demonic

Kayıtlı Üye
Artık helyusa aramızda yok ama ben bir soru sormak istiyorum...şimdi siyah renkli bir toprakla balmumunu normal bir tenceredemi kaynatıyoruz yoksa balmumunu topraktan yapılma tenceredemi kaynatıyoruz.

melankolik

Kayıtlı Üye
Ah HELYUSA ah nerdesin ya sorular cevapsız kalmış konularda :( niye gittin sanki herşey çözülürdü ..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Artık helyusa aramızda yok ama ben bir soru sormak istiyorum...şimdi siyah renkli bir toprakla balmumunu normal bir tenceredemi kaynatıyoruz yoksa balmumunu topraktan yapılma tenceredemi kaynatıyoruz.

Konuyu daha dikkatle okumuş olsanız zaten bu soruyu sormazdınız.

Sayın HELYUSA, xxx renkli bir toprak tencereye koyulur demiş. Alttaki cevaplarda da rengin siyah olmadığını belirtmiş.
Ayrıca başka bir cevapta da,

Hatemi paylaşmadım :) hatem olmadan benzinsiz arabaya benzer, demiş. Yani hatem olmadan uygulama tam değildir ve işe yaramaz. Ancak usta majisyenler zaten bunu bilirler.
Buradan paylaşılması da söz konusu olamaz!

demonic

Kayıtlı Üye
Sn.embriyo:hatemi elimde emin olun,ben kelime oyunu var mı diye sordum.bu uygulamanın tamamı sitede var :) araştıran arkadaşlar kısa zamanda bulur...

dirvana2001

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaslar, bu tur uygulamanin tumunu bilsenizde bilmeniz gereken basarili olup olmayacaginiz suphelidir. Nedeniyse bu konularda yetkin olmaktan, odaklanmaktan enerjinizin azami duzeyde olmasindan ve daha bir cok sebeplerden gecer. Her bilgisi olan arkadaslar bu tip uygulamalari yapacak diyede bir sart yok. Ayrica devamli sorulan sorulardan biri "denedinizmi" deneyenler ve basarili olanlar zaten soylemezler. Sir olarak kalmasi gereklidir. yoksa buyu etkisini kaybeder. herkese basarili uygulamalar

rebaka

Kayıtlı Üye
Benim sol gözüm ve kafamın sol tarafı çok ağrıyor çok doktorlara gittim ama geçmedi sonra öğrendim böyle işlerden olduğunu ama ben biliyorum o kişileri ha benim için düşman değillerdi öğrenmeden önce ama şimdi hepsine de lanet olsun bu gün de sabah saat dokuzdan beri bazen geçer gibi oluyor bazen de çok şiddetli ağrıyor ağrı ilacı içtim hiç etkilemedi bile o kadar dualar okudum biraz gözlerimi açabiliyorum böyle işlerden anlayanlar neden hiç tanımadıkları insanlara yaparlar anlamıyorum . Allah kendi başlarına versin böyle bir derdi de kendileride çare bulamasınlar inşallah.

APCAĞA

Kayıtlı Üye
şer hatemi ve isim yazılmalı o tencereyi senin yapman lazım tabi ki hak edene bu işler kolay olmuyor, yoksa kendi gözünü kaybedersin, tavsiye edilmez çok tehlikelidir.

taroh

Kayıtlı Üye
bu haliyle de odaklanıp başarılı olan olmaz mı bazen imajinasyon daha baskın oluyor insanlarda.