Bir Erkeği Nasıl Etkilersiniz

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Birinci Büyü : O kişinin bir tutam saçını ele geçirip küçük bir giysi parçasının içine sardıktan sonra ayakkabınızın dibine yerleştirin. Size kendi ayaklarıyla gelecek.

İkinci Büyü ortakal suyu, gül suyu ve baldan oluşan bir karışım yapın. Dokuz küp şeker alın ve bu şekerlerin her birine önce onunkini sonra da kendi isminizi yazıp bir önceki yaptığınız karışıma ekleyin (bu eklemeden sonra ortaya çıkan karışım sulu olmamalıdır.) Son olarak her gün pembe bir mumu bitene dek bu karışımın içinde yakın. Bu sonuncu işlemi dokuz gün boyunca yapmalısınız.

Üçüncü Büyü :Koltukaltı ve kasık bölgenizden biraz tüy elde edin ve bunu taze kahveyle karıştırın. Bu karışımı azar azar dökerek şekerli bir kahve hazırlayın ve ona bunu içirin. Size aşık olacak!

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Arkadaşlar özel mesaj alıyorum bu konuyla ilgili.Çok basit geliyormuş arkadaşlar büyünün mantığı şudur siz büyüye hazırlık yaparken bir enerji açığa çıkarıyorsunuz zaten büyük oradan büyüde başarıyı sağlayan sizin enerjiniz yani illaki abra kadabra demeye gerek yoktur .. Siz farkında değilsiniz ama içinzdeki enerji nelere sebep olabilir neleri yapabilir bunun bilincinde olalım lütfen.

Daryana

Kayıtlı Üye
çok haklısın helyusa. bir büyünün basitliği veya zorluğu önemli değildir. önemli olan büyüyü yapabilmektir diye düşünüyorum...

janet

Kayıtlı Üye
bir parçamız bütünümüzü temsil eder, ve ayrı parça bütünü çağırır. sevgili HELYUSA'nın verdiği büyülerin mantığı budur.
nasıl bir yerde ne kadar çok yaşarsanız (bütününüz), o kadar parça sizden orada kalır (saç teli, tırnak v.s) o kadar orayı özlersiniz, bunlar da aynı şekilde etki eder. birde yaparken niyet edince, istediğiniz şey olmuş olur

melankolik

Kayıtlı Üye
Bir kadın bana cinsel organından kıl içerecek kahve ile ve ben aşık olacağım, gerçekten çok ilginç. :oops:

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Bir kadın bana cinsel organından kıl içerecek kahve ile ve ben aşık olacağım, gerçekten çok ilginç. :oops:

Katılıyorum ve ayrıca bir erkeği etkilemek için illa ki büyü gibi şeyler gerekmez insan kendi doğasını kullanarak da bunu yapabilir...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Katılıyorum ve ayrıca bir erkeği etkilemek için illa ki büyü gibi şeyler gerekmez insan kendi doğasını kullanarak da bunu yapabilir...
Bende katılıyorum.büyüye ne gerek var arkadaş.en etkileyici büyü samimiyet ve sıcaklıktır.Bana samimi olsun,hoşlandığını belli etsin zaten "Vur sırtına, al ağzından lokmayı" moduna bağlarım ben :)

albus

Kayıtlı Üye
İğrençsin sen ya ıyhk !!
Koltuk altı kıllarını içirmek! Sadece IYHK!!
İğrençsin!

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Sevdiğin adam ona kıllı kahve getirdiğini görünce baştan terkeder zaten :D

AJA

Elit Üye
Bu işlerle uğraştığını bildiğiniz bir sevgiliniz var ise aman dikkat :)
Şaka bir yana sevgili albus uzun zamandır burdasın sen yapma bari ,büyülerde daha neler var neler tüy masum kalıyor ;)

candokia

Kayıtlı Üye
hiç erkek arkadaşa ihtiyacım yok ama çok garip ve tiksindirici çalışma olmuş =D ama yinede emeğinize sağlık =D

aşk1

Banlı Kullanıcı
psikolojim bozuldu ne başkasından yiyecek yer ne içecek içer oldum vay arkadaş kuscam :(

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Sevgiliniz varsa gizlimabet gizli kalmalı bence :) büyü yapar bu kız bana diye korkup kaçarlar bence

Love Song

Banlı Kullanıcı
Birilerini etkilemek için büyü kullanmaya çalışmak kişinin ne kadar zavallı olduğunu gösterir,Gerçekten bu büyüye ihtiyacım olsa bile böyle saçma bir şey için büyü yapmayı gururuma yediremem

Üstelik günümüzde benim hem cinslerim o kadar çaresiz oluyor ki makyaj yapıp etek giyen bir kız bir erkeği baştan çıkarabilir.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Bu son uygulamayı yapanların sayısı çok fazla bildiğime göre papaz büyüsü ve iptali zor olan bir büyü çeşitiymiş.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Papaz buyuus degildir. Papaz buyusunde dualar ve hayiz kani kullanilir ve kesin sonuç alinir.
Evet benim bahsettiğimde aynı bu büyü .Bunun iptali zormuş.Yani bir papaz bulup bozdurmak lazımmış.Tabi bu bir duyum.Belkide Peygamber efendimizin tekniğiyle bozulabilir.Önemli olan inanmak.