Adet kanı ile yapılan büyüyü bozmak için

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Eğer ki bir kimse eşine veya başka bir kimseye hayız kanı içirerek büyü yapmış olsa o kimseye aşağıda belirtmiş olduğum okumaları bir bardak suya okuyup bir şeye katarak içerse büyüsü bozulur. okunacak dualar
7 defa nas 7 defa fatiha süresi 700 ihlası şerif

not : Yukardaki yazmış olduğum terkipte , belirteyim ailesi de içmeli.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Bu büyü bozulması en zor olan büyülerden biri değil mi ? Çok basit bir yöntemle bozulmuyor mu . Büyü bozma da mı eksik veriliyor yoksa.Size haklısınız herşey tamamiyle verilse,site havaya uçar.Benim yakınlarımdan birinde bu büyü var.Yapan kişinin itiraf etmesi gerekiyor diye söylendi.Bu büyüyü gerçek manada bozmak için bilgisi varsa , bu konu başlığının altına paylaşırsa memnun olurum.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
eski ev arkadaşım sevgilisine böyle bir şekilde büyü yapmıştı..kız çok kötü biriydi gerçekten ve hala da sevgilisi olan adama çok çektiriyor ve adam imkanı yok kurtulamıyor bu kızdan yani değişik bir şekilde bağlı..bu yazdığınızıda deneyelim..sonucu bildiricem..teşekkür ederim..

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu kadar basit mi? :) Eğer bunlara ek olarak bazı uygulamalar yapılsa anlayacağım ama oldukça yetersiz geldi bana. Adet kanı sanıldığından daha güçlü majikal özelliklere sahiptir. Tabii çeşitleri bulunuyor ama genelde varlıkların devreye sokulduğu uygulamaların malzemesi oluyor. Ve bu etkiyi bozmak bu kadar basit olamaz. Yapıldığı takdirde iyilik niyetine pozitif titreşimli su içileceğini düşünüyorum .. :)

hasan06

Kayıtlı Üye
Eğer ki bir kimse eşine veya başka bir kimseye hayız kanı içirerek büyü yapmış olsa o kimseye aşağıda belirtmiş olduğum okumaları bir bardak suya okuyup bir şeye katarak içerse büyüsü bozulur. okunacak dualar
7 defa nas 7 defa fatiha süresi 700 ihlası şerif

not : Yukardaki yazmış olduğum terkipte , belirteyim ailesi de içmeli.
yanlış bilgi , korunma olarak ( cin , musallat , göz değmesi - nazar vs vs ) okunabilir ama adet kanı ile yapılan büyüler büyü bozmak için okunmaz. sadece belirttiğim gibi korunmak i,çin okunulur bizzat büyü yapan ve bozan olarak söylüyorum. bilgim kitabi bilgidir . internetten ordan burdan alıntı değil bu yüzden ciddiye alınması mühimdir. yada almazsanızda siz bilirsiniz

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
yanlış bilgi , korunma olarak ( cin , musallat , göz değmesi - nazar vs vs ) okunabilir ama adet kanı ile yapılan büyüler büyü bozmak için okunmaz. sadece belirttiğim gibi korunmak i,çin okunulur bizzat büyü yapan ve bozan olarak söylüyorum. bilgim kitabi bilgidir . internetten ordan burdan alıntı değil bu yüzden ciddiye alınması mühimdir. yada almazsanızda siz bilirsiniz
Bilgi için teşekkür ederiz.
Peki doğrusu nedir?

Seuta

Kayıtlı Üye
Kanla yapılan büyüler hafife alınmamalı kanimca

Snooww

Kayıtlı Üye
Kanla yapılan büyüler bozulmasi en zor olan büyüler diye biliyorum.Kolaylikla başınızdan atamazsiniz.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye

Ilgimi cekti yaziniz dogru bilgi paylasimina her zaman rastlayamiyoruz ne yazik ki o yuzden sormak istedim size
Buyuler bu tarz okumalar ile bozulamaz mi?
Illa ne yapılıyor bilmiyorum ama buyu bozanlarin tabiriyle bozmak icin islem mi gerekir?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Sorunun yöneltildiği kişi ben değilim ama cevap vermek istiyorum. Bir kere bu kan büyüsünü normal büyüler sınıfından ayırın bir. Bu ileri teknik ve deneyim gerektirir. Bu yüzden her kadın adet kanını kullanarak bunu yapabilecek diye yargılar oluşmasın. Çözüm konusunda en iyi yöntem yapan kişinin adım atmasıdır. Yani kim yaptıysa bunu o çözerse yapılacak şeylerin sayısı azalır. Bunun dışında çözüm için özellikle ne tür bir uygulama yapıldığından emin olmak gerekir, araya varlık konulduysa önce onu caydırmak ve desteğini büyüden çekmesi sağlanır. Eğer bu adım atlanırsa büyü bozulmaya çalışırken çeşitli engeller vuku bulacaktır. Devamını takip edecek adımla kullanılan yöntem ile eş orantılı ilerler. Ancak yine bunu yapmak için hangi ekolden olursanız moderate seviyesinde olmuş olmanız gerekir, istisnalar hariç.

Dnz1

Kayıtlı Üye
bu kadar kolay olamaz kabeyi 7 defa tavaf etmeyide ekleyin lütfen

D

DAİMON

Adet kanını içirmekte ne demek ya hu! Ne mikrop ne adi insanlar varmış. Bu fikirleri bunların aklına koyanların yatacak yeri yok. Toprakları bol olsun zira ateş yumagı içinde sonsuza dek yanacaklar. Gazap ve öfke bu gibi insanlar için var.
Biz el açıp dua ederken bile 40 kere acaba hakkımda hayırlısı mı diye düşünmekten Yaratıcı dan istemeye korkarken millet gidip bilmem neler neler içiriyor. Bu gibi şeylere normal insan cüret edemez kesin cinlerden İlham ve güç alarak bu yola giriliyor.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Adet kanı güncel bir büyü malzemesi değildir, yani köken olarak popüler kültürden etkilenmemiştir. Ve bu kadar sert tepkiler vermenizi çok doğru bulmuyorum, sadece aşk veya soğutma ile sınırlı bir kullanım alanına sahip değildir. Çok güçlü korumalar, lanetlemeler ve değişim uygulamaları yapılabilir. Bu kanın içirilmesi belki mide bulandırıcı geliyor olabilir, ama bilmediğiniz sürece tiksinmenizi gerektirecek bir durumda olmuyor. Cinleri de burada görmesem şaşırırdım zaten .))

D

DAİMON

Adet kanı güncel bir büyü malzemesi değildir, yani köken olarak popüler kültürden etkilenmemiştir. Ve bu kadar sert tepkiler vermenizi çok doğru bulmuyorum, sadece aşk veya soğutma ile sınırlı bir kullanım alanına sahip değildir. Çok güçlü korumalar, lanetlemeler ve değişim uygulamaları yapılabilir. Bu kanın içirilmesi belki mide bulandırıcı geliyor olabilir, ama bilmediğiniz sürece tiksinmenizi gerektirecek bir durumda olmuyor. Cinleri de burada görmesem şaşırırdım zaten .))

Sizin varlık dediğiniz şeylere ben cin diyorum. Bu şekilde anlaşabiliriz :)
Birde ben inanın sizler rahatsız olmayın diye dikkat ediyorm. Yukarıda Allah demedim Yaratıcı dedim mesela. Peygamberimizin bir sözünden bahsedecektim hiç yazmadım sırf sizler rahatsız olmayın diye. Ben minimum seviyede bu kelimeleri kullanmaya gayret ediyorm. Elimden gelen bu kadar oluyor. Mesela sizde her şeyin ucunu enerjiye götürüyorsunuz ama ben saygı duyuyorum. Benim ise inancım geregi bu tarz meseleler enerjiyle açıklanabilecegi gibi cinle büyüyle de baglantılı olabilir. Ben enerjiye de inanıyorum cine de. Şimdi bu durumda ne yapabilirim ki?

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Tiksindirici gelmesi aslında çok insani :rolleyes:ön yargılı olmamak için yapan taraf olmak lazım galiba :)?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Sizin bakış açınızı genelde takdir ediyorum zaten. Nedense şu sıralar anlamlandıramadığım bir şey var ve yazdığım şeyler sert eleştiri olarak algılanıyor :D Oysa ki sadece düşüncemi belirtiyorum. İyi niyetli açıklamanız için teşekkür ediyorum. Şimdi ben bir savunma amacı ile bunu söylemeyeceğim ama her şeyi enerjiye bağlamamızın sebebi, herşeyin enerjiden var olması :)

Yani evet, kendiniz deneyimlediğinizde daha farklı açıları görebiliyorsunuz. Ben burada bu kanın içilebileceğini savunmuyorum tabii, ancak bu temelli uygulamalara kesin bir rest çekilmemesi gerektiğini söylüyorum. Söylediğim gibi adet kanı popüler kültürün etkisinde kalmamıştır. Ve taşıdığı potansiyel aslında onu değerli kılar. Tabii doğru kullanıldığı sürece.

Ü

Üye silindi 58480

Büyüde kullanılan adet kanını şeytan ister. Bu doğrudur. Çünkü büyü haramdır. Büyüde kullanılan herşey haramdır. Kan haramdır. İçmek icirmek çok büyük günahtır. Büyüde helal mal yoktur. İdrar, dışkı, kullanılmış ve atılmış peçete, ped hepsi ağır haramdır. Saç teli bile hırsızlık dolayısı ile harama girer.

Şeytan büyü için haram olana seni bulaştırmak ister. Haram ise seni kendine karşı yabancilastirir. Haram kılınan şeylere dikkat edin insanın fıtratını bozan, kendi ile celisecek durumlara sokan, insanı içten kilitleyen ve zamana yayarak tahrip eden tüm girdilerdir.

Kan mutlak haramdır. Sen haram olan şeyi bile bile kabul edersen büyü tutcak diye, sonradan pişmanlık duyma ve tövbe etmenin önü bağlanır. Bunu şeytan bildiği için en aşağılık yollardan büyü yaptırıyor. Üst akıl sahibidir şeytan. Mutlak inkarın ve ahiretten kopartmanin şifrelerini bilir. Büyücünün bu yüzden ahiretten nasibi yoktur.

Adet kanı evet popüler kültürde yeni bişey olarak çıkmadı. Kan haram kılındığından bu yana şeytanın bir ihlal dayatması oldu.

Şimdi kan helal olsaydı. Vitamin ihtiyacımızı kandan alsaydık. Şeytan helal olan kanı değil, atıyorum dalında haram kılınmış meyveleri kullandiracakti büyü için. Çünkü büyü haramdır. Haram olan fiilleri icsellestirerek inkarda gönüllü olmayı hedeflettirir.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Söylediklerinize saygı duyuyorum ancak bu inanç konusu ile bağlantılı bir durum. Benim inancımda şeytan kavramı bulunmuyor, bu durumda insanları günah yapmaya sürükleyen bir figürü kabul etmiyorum. Büyü hemen hemen her şeyde bir potansiyel görür ve bünyesinde birleştirdiğinde ortaya çeşitli sonuçlar çıkarır. Bu bazen bir bitkidir, bazen kan, bazen yağmur suyu. Özellikle afrikaya doğru giderseniz vahşet dolu büyü uygulamalarına şahit olursunuz. Çeşitli hayvan uzuvları kullanılarak yapılırlar ve bu onların tutma derecesini olumsuz etkilemez. Çünkü burada önemli olan kişinin niyeti ve enerjisi. Kullanılan tüm malzemeler uygulamanın temel titreşimi esas alınarak belirlenir ve yükseltici bir destekte bulunurlar. Batı ve doğunun en keskin farklarından birisi bu sanırım.

Ayrıca adet kanının büyüde kullanılması için en çok bakire varyasyonu tercih edilir. Genç tanrıça'nın bu konuda güçlü etkileri vardır. Yozlaşmış kan aktif olarak kullanılıyorken, bakire formun kanı her zaman daha fazla verim sağlar. Yozlaşmaya uğramadığı için ay ile olan bağlantısı daha kuvvetlidir, kutsamalara ve yönlendirmelere daha kolay karşılık verir.

Ü

Üye silindi 58480

Söylediklerinize saygı duyuyorum ancak bu inanç konusu ile bağlantılı bir durum.

Elbette, inanc konusu ile baglantili bir durum.

Benim anlamadigim inancta mistisizm de, felsefe de, gizem de, mucize de, ispatli mutlaklar da var iken, acaba neden insanlar dini referanslardan rahatsiz oluyorlar.

Din oyle bisey ki ugrunda milyonlarca insan olume gidebiliyor ve bunun gizemi, buyusu ve heybetinin hakki verilmiyor.
Neyse benimki de iste oyle bir serzenisti : )

Benim inancımda şeytan kavramı bulunmuyor, bu durumda insanları günah yapmaya sürükleyen bir figürü kabul etmiyorum.

Hassas bir konu ama ben merak ettim :
Seytan yoksa gunah ve etik kavramini nereye oturtuyorsunuz ?
Kisinin kendi icindeki iyi niyet ve kotu niyet dengesini zaten dinin kendisi de cekirdek olarak haber veriyor.
Ama harici bir varliklar silsilesi ile bir ust katmanlar sakinelerinin de taniminin es gecilmedigini biz goruyoruz.

Simdi bahane ile soylemek te lazim inanc baskadir, inanc Kutsal kitabin sadece bir kisisel gelisim ayagidir.
Ama Kutsal kitap cok daha ust dengeleri, kozmik satranc alanini da heber vermis. Cinler artik aramizdalar mesela. Hatta komutanlari bile.
Nasada Kurani nasil ele aldiklarini gordum hungur hungur aglayacagim geldi. Adamlar inanmiyor ancak saglamasi yapilmis referanslar dolayisi ile itibar ediyorlar.

Özellikle afrikaya doğru giderseniz vahşet dolu büyü uygulamalarına şahit olursunuz.

Evet, Afrika`dan Fenerbahceye gelen her futbolcunun ustunde 10`larca muska, kolye vs olurdu eskiden.
Televole muhabiri sorardi, kotu ruhlardan korunmak icin yaptirdiklarini soylerlerdi.

Çeşitli hayvan uzuvları kullanılarak yapılırlar ve bu onların tutma derecesini olumsuz etkilemez. Çünkü burada önemli olan kişinin niyeti ve enerjisi.

Kisinin niyeti zaten tum kuvvetlerin ortak paydasidir. Bu konuda kesin olarak katiliyorum.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Benim anlamadigim inancta mistisizm de, felsefe de, gizem de, mucize de, ispatli mutlaklar da var iken, acaba neden insanlar dini referanslardan rahatsiz oluyorlar.
Bütün bu ispatlar sadece sizin dininizde bulunuyor, hangi mistik öğreti İslamda ki tanım ile şeytanı kabul ediyor? :) Veya hangi felsefe, gizem? Ve şahsi konuşmak gerekirse siz burada bir ayet, şeytan ile ilgili bir şey vs. paylaşınca bu beni rahatsız etmiyor. Sadece nötrüm bu duruma karşı :)

Seytan yoksa gunah ve etik kavramini nereye oturtuyorsunuz ?
Enerjide aslında iyi ve kötü, doğru ve yanlış yoktur. Her şey enerji ile bağlantılıdır çünkü bizi oluşturan, yaşamımızı devam ettiren şey enerjidir. İnsanlar bu yaşadığımız hayat oyununun kurallarını seçenler oldu. Mesela oyuna para eklendi ve alışveriş kolaylaştı. Ama bu beraberinde açgözlülük ve hırsı da güçlendirdi. Yani aslında yaptığımız her hareketin hem pozitif, hem negatif bir sonucu vardır. Siz yardıma ihtiyacı olan birisine maddi yardımda bulunsanız ona iyilik yapmış olacaksınız değil mi? Ama o kişi verilen parayı alkole harcayıp aynı gece bir sağlık sorunu yaşasa? Veya ailesine zarar verse? siz şimdi iyilik mi yaptınız, kötülük mü? Bu doğru yanlış eklentisine her öğreti farklı adaptasyon gösterdi. Wicca'lar üçler yasasını oluştururken, hristiyanlar belli kurallar yazdı. Günah ve etik kavramı bireyseldir, yaptığınız her şeyden siz sorumlusunuzdur, size akıl veren ek kişiler yok, siz ego ve alt bilinci dinlerseniz bu eklentiye göre yanlış bir şey yapmış olacaksınız. Maji, de 3 yol vardır mesela. Karanlık ile uğraşan kişiler kötü birisi olarak kabul edilemez. Onlar sadece büyünün farklı bir titreşimi ile çalışmayı seçmişlerdir. Buna rağmen her zaman cephe alırlar onlara karşı. Peki iyi büyü uygulayıcıları ne kadar doğru yapıyor? Eğer aynı frekansı yakalayabildiysek bunun bir sonu olmadığını anlamışsınızdır. En iyi yol Tanrı ile olan bağı güçlendirmektedir. Ona yakın oldukça yozlaşmışlık, bu oyuna göre olan yanlışlar, her şey uzaklaşacaktır. Bu bir güvenli alandır ve sınırlar içerisinde kalmka fedakarlık gerektirir. Kaldığınız sürece ne bir varlık, ne bir büyü ulaşabilir.

Ü

Üye silindi 58480

Tanriyi nasil tanimliyorsunuz @Seraphine ?
Yazili kaynak uzerinden mi ? Sezgisel olarak mi ?

Mesela insani yaratan, kendi ruhundan veren, sistem mimari gibi mi ? Tanrinin kendi kendisinden haberi var mi sizin inancinizda? Yoksa heryere nufuz eden bir enerji tabanlilik uzerinden yola cikarsak, insanlar asil tanrilar mi ?

Her halukarda ayni ortak boyutun topragindan besleniyoruz ve beseri bir ortak tecrubeler de kacinilmazken, enerjiden baska ortak paydalar var mi acaba ben merak ettim simdi : ))
Tanrinizi nasil tanimliyorsunuz ? Tanrinizin insana olan bakis acisi nedir ? Ogutleri ya da tavsiyeleri var mi ? kirmizi cizgileri var mi ?

Cok mu merak ettim ?
Gizli kalmasi gereken seylerse anlarim. Ama tanri fikri bana her inanista mutlak guven veriyor diye sordum.