depresyon

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
yanlış yere konu açtıysam özür dilerim

bugünlerde bana birşeyler oluyor sıkılıyorum daralıyorum herşeyden kaçmak istiyorum hiçbilmedim şeyleri bilmek çok başka yerler görmek isti yorum sanki istanbul beni tutmuşta hiç bırak mayacak gibigeliyor belki depresyona girdim fikir lerinizi bekliyorum

Daryana

Kayıtlı Üye
depresyon denilemez buna. aynı şey bendede var. hiç bişeye tam manasıyla sevinip mutlu edemiyor doğru düzgün beni bişey. sen hep aynı şeyleri yapmaktan sıkılmışsın. ondan bu bunalman. cidden yapmadığın şeyleri yap gitmediğin yerlere git. imkanın varsa hattta hiç gitmediğin bi bölgeye taşın.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Biraz sosyallik,imkan varsa uzak biryerlere kaçmak tatil iyi gelecektir ama böyle bir imkanınız yoksa.Meditasyon yapın çakra açın bir uğraş bulun düşünmeye vaktiniz olmasın kendinizi bir meşgaleye verin sanırım boşluk yaşıyorsunuz ondan bu sıkıntılar.

Adarr

Kayıtlı Üye
Ben kitap okuyarak ve o'nu araştırarak uzun zaman evvel bu sıkıntıdan kurtulmuş idim.

vermud

Kayıtlı Üye
bir hobi de edinebilrsin. Benim hobim yaratıcı imgeleme, yaparak yeni şeyler getirmek ayağıma bu beni mutlu yapıyor.
Sonra bir dans kursuna kayıt yaptırabilirsin, dans etmek çok iyi gelir. Kendin için ufak çapta bir para harca ve bir yüzme havuzna felan kayıt yaptır.
hobi her zaman iyidir.

janet

Kayıtlı Üye
ay tutulmanın etkileri arkadaşlar, geçicidir sıkmayın canınızı. hobi edinmek te ayrıca bunu hafifletir :D:D:D

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
Biraz sosyallik,imkan varsa uzak biryerlere kaçmak tatil iyi gelecektir ama böyle bir imkanınız yoksa.Meditasyon yapın çakra açın bir uğraş bulun düşünmeye vaktiniz olmasın kendinizi bir meşgaleye verin sanırım boşluk yaşıyorsunuz ondan bu sıkıntılar.

bu iyi bir fikir bunu yapabilirim