Reklam Alınmış

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Konu içi reklamlar çıkmaya başladı şu dakika itibari ile hayırlı olsun :) ama böyle konu üstü hoş olmadı sanki diğer üyelerin fikri nedir acaba bu konuda ?

blasphemous

Kayıtlı Üye
bence reklamları konu içine değilde anasayfaya koysalar daha iyi olur gibi geliyor

janet

Kayıtlı Üye
çok iyi olmuş çok sevindim reklam alındığına :D
Hayırlı olsun devamı da gelsin inşaallah :D
Normal üyeler bilmez ama, forum sitesi barındırmak belirli aylık gider demektir. normal siteleri yıllık 40-50 tl masrafı varsa, forum sitesinin masrafı aylık 2-3 kat fazladır. Ve bu masraflar hep üyeler için yapılır
o yüzden katkısı olan ve ceremesini çeken herkese teşekkür etmek yerine kapris yapmayalım arkadaşlar

nazom

Kayıtlı Üye
yalnış anladınız tabiki reklam alınmasının sebepleri var sadece dikkat dağıttığı için yoksa kapris haddime değil

janet

Kayıtlı Üye
reklamın amacı dikkat çekmek ise :D
başarılı demek :D

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
sn. janet dükkanın kapısının önüne ürünleri koyarsanız müşteri nasıl girecek . Reklam illaki alınmalı geç kalınmış birşey bencede ama bu göz yormayan dikkat dağıtmayan profesyonelce yerleştirilmiş bir reklam noktasına koyulduğunda hem ilgisi olmayan insanların tıklamasının önüne geçilir sadece ihtiyacı olanlar zaten onu oradan çıkarıp bulacaklardır.

blasphemous

Kayıtlı Üye
ben sevindim zaten reklam alınmasına ama konuların üstünde kötü olmuştu diğer sitelere nazaran bu site reklam yönünden çok çok iyi bazı siteler var olmadık olmadık reklamlar alıyorlar zaten bence bu siteye daha bir kaç reklam daha alınması gerekiyor çünkü sitenin giderlerinin getirisinden daha fazla olduğunu düşünuyorum anasayfanın altına yanlara olabilir ona yöneticiler kararrverir

janet

Kayıtlı Üye
büyük ihtimal anlaşma oraya konmak üzere yapılmıştır ve bunun üzerine yorum yapmanın anlamı yok.
tabi site sahipleri gerekli görürse açıklama yapar.
ben kendi şahsıma tebrik ediyorum ve her gün çoğalmasını diliyorum :D

janet

Kayıtlı Üye
daha çok yeni olduğu için dikkat çekiyor, 3 gün sonra unutacaksınız bile reklam olduğunu :D

Angel8

Kayıtlı Üye
daha çok yeni olduğu için dikkat çekiyor, 3 gün sonra unutacaksınız bile reklam olduğunu :D

Bence de.Ayrıca ana sayfa da olunca öyle kenarından köşesinden fırlıyor.Bir şeye basamıyorsun.Sayfa boyunca kayıyor.

Böyle iyi olmuş.Umarım masrafları karşılıyordur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Siteye reklam alınmadı arkadaşlar. Kendi şirketimizin reklamını yapıyoruz. Hiç bir zaman siteye reklam alınmayacak. Kendi işimizin reklamını da yapalım artık dimi :nopity:

Merak etmeyin Daha uygun bir yere koydum hala çok rahatsız ederse daha da uygun bir yere koyacağım.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn.Urum banner boyutu biraz büyük olduğu için konu içerisinde yazıya olan odaklanmayı biraz güçleştiriyor ister istemez göz kayması oluyordu üstteyken ama alta alınca bu biraz düştü bu şekilde bence güzel oldu ama banner boyutu biraz büyük o yüzden başka uygun bir yer varsa bence öylede olabilir ama böylede uygun :)

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Dışarıdan ücret karşılığı alınmış bir reklam olmasa da bence havalı duruyor. :D

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Zaten yararlı bir reklam diğer sitelerdeki gibi abuk subuk reklamlardan değil. Hem bence güzel durmuş. Yalnız yazıyla bitişik olması yerine 2 satır falan boşluk olabilir arada. Hayırlı olsun :)

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Zaten yararlı bir reklam diğer sitelerdeki gibi abuk subuk reklamlardan değil. Hem bence güzel durmuş. Yalnız yazıyla bitişik olması yerine 2 satır falan boşluk olabilir arada. Hayırlı olsun :)

Evet biraz boşluk olsa iyi olur yazıyla bitişik olması dikkat dağıtıcı.