cevaplarsanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazom

Kayıtlı Üye
geçen gece salonda uzanmış televizyon izliyordum komik bir film vardı ama ışıklar ve odanın kapısı kapalıydı eşim de küçük odada bilgisayar başındaydı o odanında kapısı kapalıydı neyse tam filmin komik bir sahnesinde kendimi tutamayıp gülmeye başladım o sırada yanımdaki koltuktan da gülmeye benzer ilginç bi ses geldi.Bunu yazarken basit gibi geliyor ama inanın çok korktum hemen ışıkları yaktım odanın kapısını da açtım.Sürekli Ayet_el kürsi okuyorum doğa üstü varlıklarla da uğraşmam korkarım ama bu tarz şeyler başıma çok sık geliyor eşim de çoğuna şahit ışıklar kendiliğinden yanıyor sürekli elektrikli aletler lambalar bozulup kendiliğinden düzeliyor bulaşık yıkarken arkamdan simsiyah bir gölgenin yaklaştığını görüyorum göz yanılması diyenler olucaktır bende öyle olmasını o kadar isterdim ki ama değil bunlar olmadan hemen öncesi tarifi zor bi hisle irkiliyorum bu çocukluğumdan beri var :(

Daryana

Kayıtlı Üye
eskiden bende yaşıyordum benzer şeyleri. dünde yaşadım. büyü yaparken ben dün 2 kez asfalyalar attı, ki yaptığım büyü basit bişeydi. (ceviz büyüsü - aşk için ) herneyse. benim eski oturduğum evdede bişey nefes alıyo gibiydi. sanki bi gölgeye benzer bişeyler görüyordum. hışırtılar duyuyordum. ordn taşınmamız için büyü yaptım aileme ve taşındık. tavsiyemse bi kaba sirke dök ve evin her yerine sirkeli suyu parmaklarınla serpiştir. tuzda olabilir tuz serpiştir evin heryerine. cinleri falan uzak tutar

nazom

Kayıtlı Üye
eskiden bende yaşıyordum benzer şeyleri. dünde yaşadım. büyü yaparken ben dün 2 kez asfalyalar attı, ki yaptığım büyü basit bişeydi. (ceviz büyüsü - aşk için ) herneyse. benim eski oturduğum evdede bişey nefes alıyo gibiydi. sanki bi gölgeye benzer bişeyler görüyordum. hışırtılar duyuyordum. ordn taşınmamız için büyü yaptım aileme ve taşındık. tavsiyemse bi kaba sirke dök ve evin her yerine sirkeli suyu parmaklarınla serpiştir. tuzda olabilir tuz serpiştir evin heryerine. cinleri falan uzak tutar

sevgili DARYANA çok teşekkür ederim bilgi için

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Söylediğiniz şeyler psikolojik bir rahatsızlık değil.Bir varlık etkisi söz konusu genel olarak gölge görmeler takip ediliyor hissi yankılanan sesler şeklinde hayat bulan etkiler. Dini inancınız islam ise belirttiği konudaki Peygamber efendimiz (s.a.v)'in cin mektubunu evin tüm odalarının kapısına duvarlara yapıştırın. O varlıklar çığlıklar atarak kaçacakdırlar.

Konuyu bir incelemenizde yarar var ;

Şeytan Geçirmez Kalkan Yapımı - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

nazom

Kayıtlı Üye
sevgili HELYUSA evet dini inancım islam yazılanları hemen uygulayacağım yardımcı olan arkadaşlara yürekten teşekkür ediyorum :hurray:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...