Şeytan İle Anlaşma Yapan Büyücü Kadın ve Acı Sonu

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba Mabet Sakinleri ;

Bundan yıllar önce tanıştığım bir büyücü kadının şeytanla yaptığı anlaşmayı ve sonuçlarını paylaşmak istedim.Görüyorum ki forumda bir çok şeytanla anlaşma konuları var, ve sonucunu bilmeden körü körüne bu uygulamaları yapmaya hazır umutsuz insanlar .. Sonuçları çok çetin.. eksileri , artıları bir görün yine yapmaya kararlıysanız hayat sizin ..

Yıllar öncesi , teyzemden telefon geldi beni bir arkadaşıyla tanıştıracağını söyledi ayrıntısını geldiğimde anlatacağını söyledi . Onlara gittiğimde anlatmaya başladı, Çok iyi fal bakan bir arkadaşıymış.. beni ona götürecek falımıza bakacaktı. Dediğine göre kitap gibi okurmuş .. geçmişide geleceğide.. düşündüğüm şey değildir umarım dedim içimden ve gittik kapıyı tam çalacakken kadın kapıyı çalmadan açtı.. o an düşündüğüm şeyin gerçek olabileceği aklıma geldi.. girdik içeriye 50-55 yaşlarında orta yaşlarında bir kadın. Gayet bakımlı öyle yaşlı bir büyücü tipi yok. Gözüme çok şirin göründü, oturuyoruz içeride teyzem bayana sabiha bak bu yiğenim merak ettiği konular var hayatıyla ilgili onun ve benim falıma bakman için getirdim :) oda böyle şeylere meraklı iyi anlaşacağınıza eminim gibisinden şeyler söylüyordu teyzem . Sabiha teyzeye bakarken öyle şeyler hissediyordum ki mutlaka ve mutlaka varlık etkisindeydi... bunu nasıl anladım . Benimde o zamanlar bir varlığım vardı ayrıntısına girmeyeceğim bunun haberini aldım. Ama çok şirindi ona hayır diyebilmek çok güçdü uzat bakalım elini dedi içeriye bir kova su getirdi.Ve elimi uzatmamı istedi tekrar baş parmağımı suya sokmamı söyledi dokundurdum suya ve gözleri kapalıydı.. çok hızlı bir biçimde bana geçmişimi okudu yaşadığım acı şeyleri anlattı evet birebir doğruydu.. bu beni hiç şaşırtmamıştı.. nasıl yaptığını ve nasıl bir çukurun içinde olduğunu bilerek ona acıyordum diyebilirim.. ama çok şirindi... onu kırmakta istemedim. Şaşırmış gibi yapıyordum .. gelecekle ilgili söyledikleride oldu . Sonra o gün oradan ayrıldık bizim böyle arada gelip gitmelerimiz oldu sabiha teyzeyle kaynaşmıştık onu kendime yakın görüyordum ama içinde bulunduğu batağı gözünü perdeleyen o sahte dünyayı biliyordum ve kurtarmak istiyordum sanki onu oradan.. Onada kullandığı veya kullanıldığı varlık tarafından 2. ziyaretimizde bana söyledi seninde emrinde bir varlığın var seni gidi seni... bide şaşırmışçasına anlattıklarımı dinliyordun sende bendensin söylesene balım dedi . Ben pek konuşmak istemiyordum bu konuda ama konuyu açmıştı.. biraz fikir alışverişinde bulunduktan sonra ona emrinde olduğu sandığı varlığın onu kullandığını benim varlığımın bunu bana söylediğini ve hislerimde yanılmayacağımı biran önce ondan kurtulması gerektiğini söylesemde bana söylediği şuydu ; merak etme o benim emrimde varlığın yanılıyor.. oldu. Onun emrinde sandığı varlık şerli bir varlıktı hadim diyin hüdam diyin... ne derseniz diyin ama sonunu hiçde iyi görmüyordum . Dediğim gibi baya kaynaştık arada gidip gelir oldum.Ve aradan 1 kaç yıl geçtikten sonra sabiha teyzenin durumu iyiye gitmeye başlamıştı maddi anlamda.. öyle parayla fal bakan uygulama yapan tiplerdende değil ... sadece öyle eş dostlara bakıyor yani bundan bir kazancı yoktu.. ee aileden kalan bir maddi birşeyde yoktu ve oturduğu ev kiraydı ? orta yaşlı bir kadın bu parayı nasıl kazanabilirdi ayrıca evden pek çıkmazdı ? Bu sorulara anlam erdiremedim ve akşam bir davette bulunarak varlığa danışdım..Tek birşey söyledi bana satmış... neyi dedim ? ruhunu ! ruhunumu ? evet anlaşma yapmış.. ! ne için ? ne verilecek karşılığında çok zengin olacak .. dedi ve o gün daveti kapattıktan sonra. Sabiha teyzeye olan acımalı duygularım daha da artmıştı yine gidip geliyordum ve hergün yeni birşeyler alıyordu ehliyeti yok araba aldı ? nasıl kullanacaksın sabiha teyze ? şöfor tutarım balım ne olacak diyordu 1 ay 1 hafta derken günler günleri kovaladı o eski evlerinden taşınmıştı... lüxs bir rezidans gibi biryere taşınmış ama bağlarımızı hiç koparmıyorduk . Dedim sabiha teyze sorması ayıp ama nereden geliyor bu değirmenin suyu ? mirasmı kaldı nedir :) dostane sordum . Biraz öyle biraz böyle diyip kemküm etti .. söylemek istemiyordu anladım .. ama onu mahçupta etmek istemiyordum anlaşma yaptığını biliyordum.. gel zaman git zaman artık o kadar zengindiki evde çalışan hizmetliler.. bir kaçtane arabası müstakil eve çıkması.. hep birbirini kovaladı.. 1-2 yıl içinde gerçekleşiyordu bunlar.. çevresindeki insanlarda anlam erdiremediler.. olayın tek bilincindeki kişi bendim ve hissettiğim o karanlık sona doğru yol alıyordu . Varlıklar anlaşma yapar kadere çok büyük etki edecek şeylerde senden istediğin şeyi 1 verir 1000 alır ! bunu biliyordum ve acıyordum sadece acıyordum ! ne zaman kesilecekti cezası huzursuz bekleyişim bir telefonla bölündü... arayan teyzemdi.. Duydunmu dedi neyi dedim sesi titreyerek geliyordu.. sabiha teyzen .. ne olmuş ? felç geçirmiş konuşamıyor yiyemiyor şu hastanede gel bir ziyaretine .. gittim onu o an öyle görünce .. kendimede pay çıkarmıştım .. kendimi suçladım ! uyarmalıydım .. ama anlaşmayıda yapmıştı kendimi teskin etmeye çalışıyorum bir yandan vicdanım rahatsız .. elini tuttum sabiha teyzenin sadece gözlerini kıpıdata biliyordu. Tek bir noktaya bakıyordu.. sanki birine bakarmışcasına.. korku dolu ne yaptım ben dercesine bakışları.. gözlerinden damla damla yaş akıyordu arada.. teyze dedim biliyordum anlaşma yaptığını değermiydi ? ben seni kırmak istemedim incitmek istemedim uyarmaya çalıştım ama olmadı beni affet tanrıda seni affetsin ! gözleri yine doldu .. anlamıştı ama çok geçti... o gün akşama kadar yanında durdum .. iyi kötü günlerimiz olmuştu dostumdu bırakamazdım.. o günün akşamı sabaha karşı.. çocuklarıda geliyor arada .. ben yanından ayrılmıyorum elini tutuyorum. Uyukluyordum birden biri sanki ismi söyledi uykumdan uyandım baktım sabiha teyzenin gözlerinde korku... endişe .. bilinmezlik .. ve sanki biri onu kovalıyormuşcasına bir hal içindeydi.. bu süre 5 dakika oldu sonra hemşireler ex oldu dediler ... Üzülmek , Sucluluk onu uyarmamanın verdiği pişmanlık kendimi toplamam yıllarımı alsada hayat devam ediyordu ama ben bu tür şeylerle uğraşmayı bırakmadım sadece dahada kuvvetlendim ne yaptığımı bilmeden ahmakça adımlara kalkışmadım.. Ama sabiha teyze örneği hep aklımın bir köşesinde durdu.. Ve şuna kanaat getirdim büyü ve büyücülük ile uğraşanların sonu hiçte iyi olmuyor ölümleri bile bir garip azap içinde oluyordu.. Doğanın kanunu bu olsa gerek 1 alıyor 3 götürüyor..

Mutlu kalın..

enzo

Kayıtlı Üye
Yazını merakla okudum her ne kadar ınanmasamda tşk ler ilginçti

Daryana

Kayıtlı Üye
çok kötü ya :/ okuyan herkesin ders çıkarması lazım :/ bende büyüyle uğraşıyorum ama asla ruhumu şeytana satmam :/

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Yazını merakla okudum her ne kadar ınanmasamda tşk ler ilginçti

Tabiki zorla kimseyi inandırmak gibi bir gayemde yok zaten :) ama yaşadıklarımı paylaşmak istedim insanların ders çıkarması gereken konular var.

çok kötü ya :/ okuyan herkesin ders çıkarması lazım :/ bende büyüyle uğraşıyorum ama asla ruhumu şeytana satmam :/

Keşke insanlar körü körüne bağlanmasa kendi canlarından daha tatlı geliyor. Para Zenginlik..

bedford

Kayıtlı Üye
umarım, şeytan ile demon ile anlaşma yapmaya niyetlenenler, daha bilinçli olurlar bu yazıyı okuduktan sonra peki bir sorum olacak; o varlık, sabiha teyzenin felç olmasından ne fayda sağlamış olabilir, bunu merak ediyorum???

janet

Kayıtlı Üye
bende paraların nerden geldiğini merak ediyorum :D:D:D

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
umarım, şeytan ile demon ile anlaşma yapmaya niyetlenenler, daha bilinçli olurlar bu yazıyı okuduktan sonra peki bir sorum olacak; o varlık, sabiha teyzenin felç olmasından ne fayda sağlamış olabilir, bunu merak ediyorum???

Onuda şöyle açıklayayım,şeytan kötülükten beslenir. Bu onların arasında statü meselesidir , bir madalya gibidir.. Şunu kandırdım şu kişi bana ruhunu sattı .. statüleri artar.. Tanrıya olan isyanlarıyla tanrıya böbürlenirler işte senin bizden üstün dediğin düşük insan .. ruhunu bana sattı bana taptı ! ben tanrıyım .. ! gibisinden bir madalya onlar için.Kandırdıkları kullandıkları hercan hadim & hüddam tutan o yüce arkadaşlarmız dikkat edin tanrı tekdir oyuncak olmayın ;)

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
bende paraların nerden geldiğini merak ediyorum :D:D:D

İnanın bu soru benimde kafamı kurcalayıp durur hala.. Ama varlık sandık sandık altın getirmedi bunu biliyorum.. Sadece vesilelerle ulaşmıştır o paraya.Şeytan x şahsına etki etmiş x şahsıda tüm para akışını bir şekilde sabiha teyzeye ulaştırmıştır.Yoksa şeytan altın yaratıpta kimseye vermez.Sadece simya ilmiyle uğraşan alimler vardır onlar genelde allah dostlarıdır. Ve bir taşı altına çevirebilirler veya bir kağıdı paraya çevirebilirler tabi Tanrının istemesiyle olur bu. Onlar allah dostlarıdır böyle şeytani iş birliklerinde sadece insanlara etki etmek suretiyle kişiye para akışı sağlanır. Ama nerden geldi nasıl oldu bilgim yok konuşmak istemedi nereden geliyor bu değirmenin suyu dediğimde kemküm etti .. keşke uyarsaydım ama dinlemezdi ki gözü kör olmuştu.

nazom

Kayıtlı Üye
bedford arkadaşımıza katılıyorum bu işlerin şakasıda dönüşüde yok.İnşallah biçok kişişye örnek olur

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
sana yaptığı ispirtizma ama geçmişini bilebilir bu dogrudur ama gelecegi kimse bilemez

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
sana yaptığı ispirtizma ama geçmişini bilebilir bu dogrudur ama gelecegi kimse bilemez

Geleceği bilebilir fakat %1 bilebilir. :) o %1 de gerçekleşti çok küçük birşeydi :) ufak bir kaza atlayacağımı söyledi atlattım. Geçmişi dediğiniz gibi harfiyyen bilebilir.

Adarr

Kayıtlı Üye
Keşke ölüm bir son olsaydı fakat işin kötü tarafı sadece başlangıç yaptı o anlaşma ile. Umarım taksiratı affolur.

Dikkat ettim bilhassa islami sitelerde bu tarz konularla ilgilenen kişiler için "cinciler iflah olmaz" deniliyor. Yani maddi veya manevi kendi çıkarın için ne alırsan evren, kainat veya inananlar için bu tarz işlere müsade eden (o) bir şekilde senden aynısını alır deniliyor.

Sayın @HELYUSA
Yaptığınız zararsız manevi bir getiri karşısında ilginç olaylar yaşadınız mı?

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn. @anaksagoras

Evet elbette.Getirilerinin ve götürülerinin farkında olarak çok titiz bir şekilde bu ilimle ilgileniyorum.

Çok masum bir büyü uygulaması tarifi aldığımda varlıktan. Karşılığını hemen istiyor , eğer o karşılığı vermez isen senin başına birşey geliyor. Ama o karşılığı verdiğim için genelde bir sorun ile karşılaşmıyorum . Nedir bu karşılık ? emrinde olduğunu düşündüğün varlığın ulvi veya sufli olması bu isteklerini belirleyen şeydir benim emrimdeki varlık ulvi idi . İdi diyorum çünkü şuan uygulamalarıma ara verdim davetlerime.Ulvi bir varlık ne ister ? cuma günleri mezarlığa git 25 tane ihlas oku ölülerin ruhuna bağışla der . Sufli veya Şerli hadim & hüdam ne ister ? ayağının altına kuranı bağla tuvalete git.. bunu yapmadınmı ? veya bir konuda ters düştünüz onu kızdırdın . Başına gelecek şeylere hazırlık olmalısın geçireceğin ufak bir kaza olabilir bu .. yada olacak bir işinin olmaması . Yada ummadığın bir yerden aldığın darbe.Bu örnekler böyle uzar gider genel olarak mantık budur karşılıksız hiçbirşey yoktur.. Manevi alemdede bu böyledir maddi alemdede.. Kimse babasının hayrına bu işi yapmaz.. İster cinni ister insan mahluku.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Paylaşımı çok beğendim ders alanlar olur umarım.birde yapılan büyülerinde sakıncalarını sonuçlarını belirten bir konu paylaşsanız deneyimlerinizden,yararlı olabilir.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Paylaşımı çok beğendim ders alanlar olur umarım.birde yapılan büyülerinde sakıncalarını sonuçlarını belirten bir konu paylaşsanız deneyimlerinizden,yararlı olabilir.

Evet bunu bende düşünüyorum bilinçsizce büyü yapıp etkilere maruz kalıyorlar.Halüsinasyonlar görmeler , gölgeler görmeler takip edilme hissi sonra yandım hocam ey medet . Kendi düşen ağlamaz demek istiyorum ama öyle değil.. yapamıyorum. Bir konu paylaşayım bununla ilgili .

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bunu ispatlar nitelikte kanıtların olsa bir çok insan doğru yolu bulur diye düşünüyorum öyle kuru kuruya anlatılacak basit konular değil bunlar...

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bunu ispatlar nitelikte kanıtların olsa bir çok insan doğru yolu bulur diye düşünüyorum öyle kuru kuruya anlatılacak basit konular değil bunlar...

Ben sizi çözemedim her konuma ispatlayın yazıyorsunuz :) Öncelikle şunu anlamanız lazım sn. Belial burası bir büyü okulu ve doğaüstü konular anlatılıyor . Siz bir bilim forumuna üye olsanız ve desenizki suyun kaldırma kuvveti şudur buda bunun ispatıdır şeklinde istiyorum hay hay başımla beraber. Fakat burada ne gibi bir kanıt istiyorsunuz ? ben anlamadım lütfen beni aydınlatın ?

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Bu olayları yaşarken video çekin bişeyler yapında insanlar inansın :p bende inanmadım aslında ama inanmak şuanki konuda pekte ilgimi çekmedi.çıkarılıcak bir sonuç var burada.bu olay yanlışta olsa buna benzer şeylerin yaşandığını biliyoruz ama sonunu görmezden geliyoruz.arkadaşta bunu vurgulamış.başka deneyimleriniz varsa okursak çok güzel olur.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bu olayları yaşarken video çekin bişeyler yapında insanlar inansın :p bende inanmadım aslında ama inanmak şuanki konuda pekte ilgimi çekmedi.çıkarılıcak bir sonuç var burada.bu olay yanlışta olsa buna benzer şeylerin yaşandığını biliyoruz ama sonunu görmezden geliyoruz.arkadaşta bunu vurgulamış.başka deneyimleriniz varsa okursak çok güzel olur.

Üzgünüm hiç aklıma gelmedi ilerde gizlimabet'e üye olurum orada kanıt isterler yükler paylaşırım diye.Kısa bir film çekerdim ama onada montaj diyen arkadaşlarımız çıkar korkuyorum.. :) Hoş varlıklar kameralara görünmez, Kızıl ötesi kameralara göründüğü rivayet edilir ama henüz gerçek bir varlık görüntüsüne rastlamadım.İnanıp inanmamanıza saygı duyarım ama güzel bir uslupla belirtirseniz bunuda anlarım unutmayın saygı gösteren saygı görür. Böyle hakaret ramiz olmuyor yani.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Ben onu kanıt isteyen arkadaş için söyledim tabiiki ciddi değildim ciddi sanmanızı şaka olarak kabul ediyorum.