Dna ile Yapılan Lanet Majisi

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
  • Tam olarak uygulama ne işe yarıyor ?
Bu uygulama ile bir kimse lanetlenebilir. Diğer lanet majilerinden farkı ise , kişiye mükemmeliyetçilik veren bir uygulamadır . Biraz daha açalım , yani bir iş ile uğraşıyor diyelim en ufak hata yaptığında kendini suçlar normal bir insanın gülüp geçebileceği hatalarda kendisini suçlar ve bu kişinin kendi intiharına doğru giden kapıyı aralayan olaylar silsilesidir.Bu hatayı nasıl yaptım ! diyerek kendi cezasını keser genelde bu lanet büyüsü babil döneminden kaldığı rivayet edilen bir uygulamadır.

Karanlık bir odada menres günü ve saatlerinde 4 tane kırmızı mum yakın her mum yapılan odanın köşesinde yanmalı.

Eğer uygulama yapılacak kişi bayan ise Ağar Ağacı tütsüsü yakın

Erkek ise Çam Ağacı Tütsüsü yakın,önce tütsüler yanmalı sonra mumları yakmalısınız mumların yanma sırası baktığınız yerin üst solundan başlayarak sağ, sol alt , sağ alt olmalı .

Kişinin resmini alın alının ortasına
259cyfl.jpg
keçeli siyah bir kalem ile bunu çizin. Alkol içerdiği için keçeli günümüz şartlarına en uygun mürekkepdir. Eski babil uygulamalarında zaten alkollü mürekkebler kullanılırdı.Eskiden böyle bir imkan olmadığı için o kişiyi temsil eden putlar yaparlar ve üzerine sembolü kazırlarmış.

Sonrasında o sembolün biraz üstüne iki alının ortasına bakarak resime doğru şu sözleri söyleyin " belalep doyyies tav zua qopzan xxxx pessamek tsadesse memnubet res ( burada s şapkalı olarak okunur) ( xxxx olan yere yapılacak kişinin adı gelmeli") bu sözler 660 kez tekrar edilir.

Ardından köşe başlarına yaktığımız mumların en baş soldakine gidilerek kişiye ait dna içeren materyali ateşe doğru tutun ve şu sözleri söyleyin " betsin tetreş xxx1 samekkin niyyaz pentetren xxxxx pentetren qopreş ekaphet " xxx ile belirtilen yere kişinin adını söylüyorsunuz. xxx1 ile belirtilen yere ise uygulama yapılacak kişinin hicri doğum tarihini söylüyorsunuz.

Sonra kişinin resmini gün yüzü görmeyen karanlık bir yerde muhafaza edin.

Uygulamaya sonuç alınana kadar devam edilin.

bedford

Kayıtlı Üye
mantıklı, istenilen sonuçları verir diye hisse kapıldım biranda.

Daryana

Kayıtlı Üye
bir şey soracağım sizce bir insan kendi büyüsünü yaratabilirmi? yani ben bir cadı adayıyımda ordan burdan baktığım büyülerden sıkıldım kendi büyülerimi yaratıp uygulamaya geçirip gölgeler kitabıma geçirmek istiyorum. sizce kendi yarattığım büyüden herhangi bir sonuç alabilirmiyim?

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
bir şey soracağım sizce bir insan kendi büyüsünü yaratabilirmi? yani ben bir cadı adayıyımda ordan burdan baktığım büyülerden sıkıldım kendi büyülerimi yaratıp uygulamaya geçirip gölgeler kitabıma geçirmek istiyorum. sizce kendi yarattığım büyüden herhangi bir sonuç alabilirmiyim?

Çok güzel bir soru sordun :)

Büyülerin bu kadar çeşit çeşit olmasının sebebi her büyücünün kendi uygulamaları olması her varlığın farklı ritüeller,çalışmalar vermesidir.

Büyülerde esasında kişiye özel gibidir veya tek kullanımlıktır .

Nasıl bu biraz daha açalım ;

Şimdi bir yardımcı varlığınız var, o varlığa dediniz ki ahmet isimli kişiyi lanetlemek istiyorum ahmetin dini islam doğum tarihi şu .. varlıkta ona göre uygulamayı verdi . Hemen uyguladınız ve uygulama başarılı olur.

Şimdi bazı kimseler diyor büyü yaptım tutmadı . İşte sebebi budur, hazır olarak uygulamalara bakıyorsun ve bu bir wiccanın , wichraftın , majisyenin , havass aliminin ne derseniz diyin varlık ile aldığı çok özel şifreli bir uygulama.

Atıyorum siz bu uygulamayı sema isminde bir bayana yapacaksınız.

Ama bu uygulama benim varlığım tarafından bana verildi ? ve yapılacak kişinin ismi ahmet ve doğum tarihi şu dini şu .. kriptolo bir uygulama sonucunda .

Ama buradan okuyan biri yaptı tuttu ? onun tutmasının sebebi büyüde esas olan enerjinizdir. Siz büyüye hazırlık yaparken işte malzemeleri temin etmek olsun sözler olsun enerji yüklemesi yapıyorsunuz ve bu varlıkları besleyen şey enerjidir . Başarı oranı yokmu elbette var medyum ruhlu insanlar oluyor onlar tüm uygulamalarda başarı sağlarlar sadece % 1 lik bir sapma payı vardır.

Sorunuzun esas noktasına gelirsek eğer ;

Kendi maji uygulamalarımı oluşturamazmıyım . Elbette oluşturursun ama belirli bir seviyeye gelmen gerekiyor ve varlıklara hükmetmen lazım, tutupta şunu şöyle yapayım birazda ökse otu atayım hmm bu lanet büyü oldu diye birşey yok varlıkların yönlendirmesi ve rehberliği şarttır.

janet

Kayıtlı Üye

alırsın, ama çok emek vermen lazım :)

Daryana

Kayıtlı Üye
ama benim herhangi bir varlığım yok ne yazıkki.

@janet. çok yaratıcı birisiyimdir yani zaten cadılıkta olması gerekende budur. elimde ne malzeme varsa kullanırım büyü yapmak için.

Daryana

Kayıtlı Üye
peki illa bi varlığa ihtiyacımız olmasımı lazım? kendi konsantrasyonumuzla ve enerjimizle birşeyler yapamazmıyız?

Daryana

Kayıtlı Üye
flood gibi olcak ama pardon. bişey daha diyeceğim. ben şimdi kendim bir büyü formülü yaratıp uygulamaya geçireceğim sonucunuda buraya yazacağım. biliyorumki büyü yapınca tereddüt etmemek gerekiyor gercek olcakmı olmıcakmı diye şüphelenmemek gerekiyor yoksa etkisi azalır. ben şimdi tüm inancımla ve yapacağım enerji yüklemesi ile büyüye odaklanacağım. sonucu buraya yazacağım.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
peki illa bi varlığa ihtiyacımız olmasımı lazım? kendi konsantrasyonumuzla ve enerjimizle birşeyler yapamazmıyız?

Malesef wicca , wichraft , havasscılar , majisyenler cümle enerji topları varlık yardımıyla o uygulamaları geliştirmişlerdir.ileri seviye bir wicca olduğunuz zaman bunu yapabilirsiniz sanıyorum.

rebaka

Kayıtlı Üye
Varlık sahibi olmak da o kadar kolay değil.