Feraset - ul AHKAM Tılsım-ı Madalyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
İnternette gezerken bunu buldum 1.170,00 Tl ye satıyorlar. Sizce tam olarak doğrumudur. Takan herkeze aynı etkileri gösterir mi ?

48269820xa3.jpg

FERASET - UL AHKÂM Tılsım-ı Madalyon

Feraset ilmiyle ve psişizm ile bağlantılı gizli ve ağır bir tılsımdır. İslami bir tılsımdır madeni mısır gümüşüdür. Gümüş ayarı standart üstüdür: 1000 ayar'dır.Akik taşı bir kalıp kullanılmış, döküm vakti özel bir zamanda gerçekleşmektedir,hazırlandığı yerde enlem ve boylam olarak özel olarak tesbit edilmiş Kudüs-ü Şerif' te bir bölgedir.

6.His, önsezi, hafıza güçlendirme, rüyaları tüm ayrıntılarıyla hatırlama, insanların kalbinden geçenleri hissetme, nazara ve büyüye karşı kalkan oluşturma, bazı özel gecelerde insanların göremediğini görme duyamadığını duyma ve zamanla düşünceleri okumaya gibi ağır his ve özellikleri içinde barındıran ağır bir tılsımdır.

Bu cümle önemli AĞIR BİR TILSIMDIR !

Taşınması gereken özel geceler ve asla taşınmaması gereken özel günler vardır. Tılsımatı taşıyan kişinin cesareti ve heybeti yükselir,bakışları keskinleşir. Tılsımı taşıyan kişi de: 7 Kademeli zaman dilimi ile 7 kademeli yükseliş gerçekleşir.

Arkadaşlarımızın önerisi ve tesadüf olması mümkün olmayan bazı olgular ki zaten biz tesaduflere inanmayan kolleksiyoncularız; bu sırlı tılsımları sandıkdan çıkarmamıza sahibi kimdir diyerek turkiye geneli listelemimize sebeb olmuştur...

Şuan satışta olan tılsım 1994 yılınında hazırlanmıştır (17 yıllıktır) Kullanım durumu sıfırdır. Kullanılmamıştır ve her senede temizliği ve tütsülenmeside özenle yapılmıştır.

Tılsımatın kullanım koşulları geometrik ve astrolojik anlatımı ve ne şekilde kullanılacağına ait bilgiler SIR niteliğindedir. 9 sayfalık özel bir sunumuyla sadece sahibine gönderilecek. İncir çekirdeği kadar bir bilgi dahi eksik bırakılmayacak,esirgenmeyecektir.

Siyah özel bir kadife kadife madalyon kutusu vardır onunla birlikte gönderilmektedir.

Admin notu: bir bir takıdır. tılsım değildir. tılsımlar kişiye özel olarak hazırlanır. almak isteyenler bunu bilerek almak istesinler. satış politikasından başka bir şey değil.

mandalin

Banlı Kullanıcı
çok ilginç ben de merak ettim şimdi

bedford

Kayıtlı Üye
daha yakından, net çözünürlükte resimleri varsa biz de imalatını yaptırabiliriz.

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Hocam bunun 2011 yılı yapımıda varmış.Aynı etkileri gösterirmi bilmem.Veya gerçekten doğrumu anlatılan bilgiler bilinmiyor ama benim aklıma takılan kocamaaan bir soru.Böyle bir tılsımı KİM? satmak isterki.Kendi kullanır. Ki bu şekil özellikleri olsaydı eğer satacağını sanmıyorum.Pek anlam veremedim doğrusu...

bedford

Kayıtlı Üye
Hocam bunun 2011 yılı yapımıda varmış.Aynı etkileri gösterirmi bilmem.Veya gerçekten doğrumu anlatılan bilgiler bilinmiyor ama benim aklıma takılan kocamaaan bir soru.Böyle bir tılsımı KİM? satmak isterki.Kendi kullanır. Ki bu şekil özellikleri olsaydı eğer satacağını sanmıyorum.Pek anlam veremedim doğrusu...

bide bu tam olarak neyin hatemi şerifi, onu bulsak biz de imal ederiz.

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
karışık tılsımlar ile üretilmiş sanırım :s kimbilir

serfiraz

Kayıtlı Üye
bana kalırsa herkes taşıyamaz bu tılsımı,enerji seviyesi yüksek olmalı kişinin.İstediği kadar faydalı olsun size yan etkisi olabilir,ağır gelebilir.2.si söz konusu tılsım bir kişi için özel hazırlanmış olabilir,başka bir insanda çalışmayabilir.bunun için satıyor olabilirler,kullanılmamıştır deniyor ama bilemezsinki.

Adarr

Kayıtlı Üye
Benim elimde 17 yıllık, bu kadar işi yapabilecek artıları olan bir tılsım olsa -kolleksiyoncu bile olsam- kattiyen o fiyata satmam :)

mandalin

Banlı Kullanıcı
google da arattım internet ustu satıs yapan bir sitede cıktı
ve bilgi olarak bu var..

Aynı tılsımat-ı madalyonun 3 senelik olanı 500 lira, 2011 üretimi olanı ise 270 liradır.

fiyat neden eskidikce artıyor :d etki aynı gider 2011i alırım neden 4 katı para vereyim

bedford

Kayıtlı Üye
google da arattım internet ustu satıs yapan bir sitede cıktı
ve bilgi olarak bu var..

Aynı tılsımat-ı madalyonun 3 senelik olanı 500 lira, 2011 üretimi olanı ise 270 liradır.

fiyat neden eskidikce artıyor :d etki aynı gider 2011i alırım neden 4 katı para vereyim

zannedersem tılsım eskidikçe, daha fazla hadim, bu gümüş tılsımdaki hatemi şerife bağlanmış oluyor, gücünüz de artıyor. sayın #helyusa da bu soruya keşke bir yorum yapsa, onun değerli bilgisinden faydalansak.

Morwenath

Banlı Kullanıcı
ya bunu kullanıp aşarı sağlayan elle tutulur gözle görülür bir örnek gösteren yok mu?!?

the_game

Kayıtlı Üye
herkese merhabalar bu tılsımın 17 senelik olanı bende. ilk başlarda yaklaşık 3 ay tılsımı taktığımda birşey olmadı dolandırıldığımı düşünmüştüm. ama 3 aydan ssonra garip şeyler olmaya başladı ilk başlarda rüyalarımı kontrol edebiliyordum. gördüğüm rüyaları asla unutmuyordum. birini aklımdan geçiriyordum gezerken ve o kişi dakikalar sonra karşıma çıkıyordu bir süre böyle devam etti ilerleyen zamanlarda garip şeyler görmeye başladım ilk başta mavi ışıklar gördüm bir gece korktum karanlıkta ve tek başıma asla uyuyamadım. odamın her tarafı mavi ışıklarla doluydu belli bi zaman sonrada bana ağırlık çökmeye başladı sanırım ruhum bu tılsımı kaldırmıyor bende kaldırdım artık takmıyorum.

striker

Kayıtlı Üye
bana inandırıcı gelmedi,
o kadar özelliğe karşı, biçilen fiyat çok ama çok az.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu sadece bir takıdır. tılsım değeri yoktur. tılsımlar kişiye özel olarak hazırlanır.

Esra3124

Kayıtlı Üye
bende bir tane var ve gerçekten her insanın kaldırabileceği bir şey değil korkunç bir ağırlığı var ve sahte bir tılsımat değil zamanla hatta büyük bir zaman dilimiyle kendini ve etkisini gösteriyor. zaman ilerledikçe başınıza ne geleceğini bilemeyecek hale gelebilirsiniz ve insanlardan kendini üstün gören ve böbürlenen bir kişi olursanız size sadece felaket getirebiliyor. şuan kullanmıyorum. sürekli takmak gerekiyor zaten etkisini arttırmak için ..

mitos

Kayıtlı Üye
Bu kadar özellikli bir şeyin paha biçilemez olması lazım değil mi? Tamamen satış politikası. Herkes bu türlü özel yeteneklere sahip olmak ister. Şahsen ben gümüş işciliği bilseydim internetten bu tür şeylerin fotoğraflarını bulur kopya ederdim eminim çok da güzel satış yapabilirdim. İnsanlara kolay elde edebileceği şeyler vaad ederseniz tabiki buna sahip olmak isterler. Öte yandan gerçekten bu takı işe yarasa bile -ki buna hiç inanmıyorum- insanın ne ruhsal ne de fiziksel durumu bir anda bu kadar güçlü yetenekleri kaldırabilecek bir yapıya sahip değil.

musti___83

Kayıtlı Üye
İş
IT Tecnolgy
Arkadaşlar forumda satış serbest mi?
Bu tarz ilanları, satış sitelerine verseniz daha makbule geçer.

sea_force

Kayıtlı Üye
hayırlı akşamlar arkadaşlar bende bu kolyeden var fakat kullanımı hakkında hiçbir bilgim yok. bana yardımcı olabilir msiniz ? şimdiden allah razı olsun yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...