dostlar arasında sevilme oranımızı artırıcak bir büyü?

AcemiCedı

Kayıtlı Üye
merhabalar, dostlarımın beni daha çok sevmesini istiyorum böyle bir büyü varsa yazarmısınız lütfen.

merlinx

Kayıtlı Üye
Sen kendi sevgini onlara ver en güzel büyü budur karşılığınıda alırsın

mally

Kayıtlı Üye
Büyüye gerek olduğunu zannetmiyorum. Müslüman iseniz Esma zikirlerini, değilseniz nefes çalışmaları veya meditasyonu tavsiye ederim. Enerji seviyenizi yükseltecek ve girdiğiniz ortamda değişiklik yaratmanızı sağlayacaktır.

ByRALpH

Kayıtlı Üye
Sayın belatrx,

Eger yinede büyü yapmak istiyorum dıyorsanız buraya tıklayın tabi bazıları enokyan için seytanlar yakarış ve satanizmle alakalı olduğunu söylüyor ne kadar doğru bilmem yapacaksanız araştırın bence :)

havaileadem_

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar ben bir sürü sevgi duaları okudum ve esma ül hüsnalardan çektim. Fakat hiç bir sonuç alamadım, tam aksine ben daha çok o kişilerin üstüne düştüm yani okuduğum dua ve zikirler bana etki yaptı. Sizce nerde yanlış yaptımda böle oldu :(

moskov

Kayıtlı Üye
Bencede büyüye gerek yok. İlk önce kendinizi sevin daha sonrada insanların sizi sevmesine izin verin. Sizin istedikleriniz sizi sevmeyebilir sakın üzülmeyin sizi sevenler sizin istediklerinizden çoğu zaman daha iyi gelir. Bu arada birazcık akıl veren ve birazcıkta sır küpü olursanız sevgileride ayrı bir artıyor. Anne abla abi gibi ilgilenmek gerekiyor insanlarla. :)

ikbal1505

Guest
Bencede büyüye gerek yok. İlk önce kendinizi sevin daha sonrada insanların sizi sevmesine izin verin. Sizin istedikleriniz sizi sevmeyebilir sakın üzülmeyin sizi sevenler sizin istediklerinizden çoğu zaman daha iyi gelir. Bu arada birazcık akıl veren ve birazcıkta sır küpü olursanız sevgileride ayrı bir artıyor. Anne abla abi gibi ilgilenmek gerekiyor insanlarla. :)

Evet çok doğru sizi sevenler sizin istediklerinizden daha iyidir. Bunu 2 kere yaşadım bilirim. :) Eğer dost arıyorsan şunu söyleyeyim. Seni sen gibi kabul edip sana saygılı davranan ile arkadaş ol. Dostluk aynı aşk gibidir ne zaman seni sağlam dost bulacağı belli olmaz. İyi forumlar :)