İki eşi & sevgiliyi ayırmak için-3

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Eski ibranilerin kullandığı bir ayırma majisi çok etkilidir. Bu uygulama yapılan iki eş & sevgili birbirlerinin yüzünü görmek dahi istemezler büyük bir bunalım yaşarlar birlikte oldukları her dakika elem,keder,ızdırapla geçmeye başlar..

İki tane bezden bebeğe ihtiyaç duyulur bu iki sevgiliyi veya eşi temsil edecek bu uygulamayı yaparken keskin kokulu bir tütsü yakmanızda yarar vardır ve bir kırmızı bir beyaz mum yakmak gerekir.Bezlerin içi saman ile dolu olmalı ve dışı ortası hafif hava alan delik siyaha yakın kahverengi tonlarında bir kumaş olmalı. Bu bebeklerin üzerlerine uzunca bir dikiş iğnesi yardımı ile ayırılacak kişilerin dna'sını içeren saçı,kılı,tüyü,tırnağı veya üzerlerine uzunca bir süre temas etmiş olan materyaller dikilmelidir..Bebekler ile o kimseleri bağlantılandırmak için bu gereklidir. Bebekler hazırlandıktan sonra gece yarısı domuzun göbek kısmından alınmış bir kağıt gibi yağ kütlesinin üzerine bebekler yatırılır.Ve kadını temsil edecek bebek ele alınır ve üzerine " ע " tırnak içinde belirttiğim sembol nakış edilir.Erkek alınır "ק" onada bu sembol nakışlanır. İki bebek birden ele alınarak şu sözler üzerlerine söylenir . " hemas tsakid şer peffe yurrise xxxx tavsin kuff beflem dalet xxxx gimelnesse niyatet zayinne " tırnak içerisinde belirttiğim sözlerde xxxx ile belirttiğim yerlere ayrılması istenen eşlerin isimleri gelmeli. Bu sözleri söyledikten sonra bebekler domuz yağına sarılır . Ayrı ayrı sarmalısınız 2 kütle domuz yağına sarıldıktan sonra yaktığınız mumlara doğru sarılı bebekleri götürün ve 30 saniye kadar tutun ve şu sözleri söyleyin ateşte olduğu müddetce " dehet ayinni zayin vavset " 30 saniye kadar buna devam edin sayı önemli değil süre önemli. Geriye tek birşey kaldı o iki bebeğin kız olanını karanlık bir yerde muhafaza edin. İnsan ayağı basmayan tenha bir yer olması gerekiyor.Diğer erkek bebeği ayrılmasını istediğiniz eşlerin evlerinin içerisine sokabiliyorsanız evlerinin içine.. yok ise evlerinin yakınında bir yere gömmek suretiyle saklayın.. ve sonucu beklemeye başlayın. ;)

bedford

Kayıtlı Üye
xxxx yazılan yerlere isimler yazılacak ya; ilk xxxx kısmına erkeğinkini yazarsam evde sorun çıkartan erkek olur, yada ilk xxxx kısmına dişininkini yazarsam evde sorun çıkartan dişi olr diye bir mantık türetilebilir mi, yada şunu soruyum karanlık, ayak değmeyecek yere dişi yerine erkek bebeği koyarsam evde sorun çıkartan dişi olur diye de bir mantık üretilebilrmi??? bunları merak ediyorum, çünkü benzer tip uygulamlar havass ilminde oldukça fazla. Sorumu anlamadıysanız farklı yönden tekrar sorabilirim, lütfen böyle yada buna benzer mantalite varsa çok merak ediyorum, saygılar ve teşekkürler sayın #helyusa!

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
xxxx yazılan yerlere isimler yazılacak ya; ilk xxxx kısmına erkeğinkini yazarsam evde sorun çıkartan erkek olur, yada ilk xxxx kısmına dişininkini yazarsam evde sorun çıkartan dişi olr diye bir mantık türetilebilir mi, yada şunu soruyum karanlık, ayak değmeyecek yere dişi yerine erkek bebeği koyarsam evde sorun çıkartan dişi olur diye de bir mantık üretilebilrmi??? bunları merak ediyorum, çünkü benzer tip uygulamlar havass ilminde oldukça fazla. Sorumu anlamadıysanız farklı yönden tekrar sorabilirim, lütfen böyle yada buna benzer mantalite varsa çok merak ediyorum, saygılar ve teşekkürler sayın #helyusa!

Hayır kesinlikle burada iki bireyede etki ediliyor.Tek taraftan kaynaklanacak bir kavga söz konusu değil elbette birisi patlayacak. Ama bunu biz tayin etmiyoruz dolayısıyla böyle birşey geçerli değil.

2. olarak anlattığınız şey içinde üstteki belirttiğim şekilde biz tayin edemiyoruz kavga edecek olanı varlık & varlıklar kendi insiyatifinde alıyor.

Benzer uygulamalar tabi ki var paylaşmayı düşünüyorum takip edersiniz. :)

bedford

Kayıtlı Üye
#helyusa, bu bilgi için çok sağol. havass ilmindeki yapılan ayırma büyüleri hakkında sormak istiyorum o zaman; azimetteki malum cümle içinde ayrılmasını istediğimiz kişilerin isimlerini yazacağız ve okuyacağız ya, ilk isim kısmına mesela erkeği yazdık, erkek üzerinde mi dişiye karşı soğukluk oluşturmuş oluruz? aslında bunu işte çok merak ediyordum.??? Çok teşekkürler!

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
#helyusa, bu bilgi için çok sağol. havass ilmindeki yapılan ayırma büyüleri hakkında sormak istiyorum o zaman; azimetteki malum cümle içinde ayrılmasını istediğimiz kişilerin isimlerini yazacağız ve okuyacağız ya, ilk isim kısmına mesela erkeği yazdık, erkek üzerinde mi dişiye karşı soğukluk oluşturmuş oluruz? aslında bunu işte çok merak ediyordum.??? Çok teşekkürler!

Uygulamayı görmeden birşey diyemem bu uygulama için söylediğim şekilde geçerli varlık insiyatifi söz konusu.Merak ettiğiniz uygulama varsa iletirseniz bakabilirim .

bedford

Kayıtlı Üye
Uygulamayı görmeden birşey diyemem bu uygulama için söylediğim şekilde geçerli varlık insiyatifi söz konusu.Merak ettiğiniz uygulama varsa iletirseniz bakabilirim .

tamam hazırlayıp size sormaya çalışacağım, sağolun, konularınız ve tecrübeleriniz bu siteye güç katıyor.

margarita

Kayıtlı Üye
Syn helyusa bu büyüde anne isimlerinden bahsediyorsunuz ben eşimin sevgilisinin anne adını bilmiyorum ne yapıcam bu durumda ?

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Neden ayirmak istersiniz iki esi. Herkez büyü günah falan diyor asil bu günah. Baskasinin mutsuzlugu üzerine kimse mutluluk kuramaz.

moskov

Kayıtlı Üye
Kimse kimseye bunu yapmamalı size göre ne kadar yanlış olsada onlar kendilerince doğruyu yaşıyor.. Çok üzülüyorum böyle sevgi bitirmek için yapılan uygulamalara..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Kimse kimseye bunu yapmamalı size göre ne kadar yanlış olsada onlar kendilerince doğruyu yaşıyor.. Çok üzülüyorum böyle sevgi bitirmek için yapılan uygulamalara..

Bazen ayrılmayı hak edenlerde var, yok değil. Ne kadar aşık olsalar da yaptıkları bir kaç bir şey yüzünden bence ayrılsınlar ben destekliyorum. Zararsız insanlara bir şey diyemem ama şeytanlık yapan herkes layığını çeksin :)

moskov

Kayıtlı Üye
Bazen ayrılmayı hak edenlerde var, yok değil. Ne kadar aşık olsalar da yaptıkları bir kaç bir şey yüzünden bence ayrılsınlar ben destekliyorum. Zararsız insanlara bir şey diyemem ama şeytanlık yapan herkes layığını çeksin :)

ben onlarada birşey yapamıyorum ya çok vicdanlıyım yada salak :) Ama Allah versin hepsinin cezasını diyorum ve seyrediyorum . :)

moskov

Kayıtlı Üye
Buda bakış açısı ama lütfen beni vermesin kimseye ceza olarak :D acırım yapamam birşey

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Konuda anlatım bozukluğu var sanırım eş zaten çiftlerden oluşur, iki eş yazılmış, ben de diyorum diğer eş kim? :D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Konuda anlatım bozukluğu var sanırım eş zaten çiftlerden oluşur, iki eş yazılmış, ben de diyorum diğer eş kim? :D

Bizi derken kötü niyetli abileri ve ablaları kast ettim :) (iyilik ve kötülük evrenseldir) ve alıntı yaptığım mesajınızda ne dediğinizi anlamadım cidden.

Moskov sen olamazsın da benden iyi ceza olur :D

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bizi derken kötü niyetli abileri ve ablaları kast ettim :) (iyilik ve kötülük evrenseldir) ve alıntı yaptığım mesajınızda ne dediğinizi anlamadım cidden.

Ben size demedim ki :) konu başlığını kastettim ben

moskov

Kayıtlı Üye

Bilemedim katılsammı katılmasam mı :) ama ceza olma lütfen sende kimseye böyle daha iyi biliyorsun demek istdiğimi :)

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Inanin kötülük yapan insanlar evli bir erkekle yasayan kadinlar bunun cezasini yasiyorlar. Allaha birakin ve bekleyin icinizdeki tüm acilari onlarda yasiyor. Ilahi adalet. Ettiklerini buluyorlar.

M3TRO

Kayıtlı Üye
Unutulmamalıki birilerini ayırmak icin uğraşanlar inanıyorumki birgün sizide ayırmak için bu tarz yollara başvuracaklardır.İnanınki kimse üzülmez