ilginç şeyler ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Merhaba, öncelikle son günlerde çok enteresan şeyler oluyor . Bunlardan bir kaç örnek vermek istiyorum. Saate her baktığımda istisnasız, 17:17 ya da işte 01:01 gibi ama istisnasız, başka bir kayma yok mesela, sürekli bu böyle bu birincisi ve bir haftadır çok yoğun. Aklımdan geçirdiğim her şey oluyor, mesela homofobiyi merak etmiştim ve siteye girdim, paylaşılan şey homofobi. Yolda yürürken, gece geç bir saatte çok korkmuştum ve yanıma birinin gelmesini istedim. O an biri gelip adres sordu ve benim gidiceğim adresle aynıydı, kendisini götürmemi istedi. Otobüste otururken çok sıcak diye aklımdan geçiriyordum, bir baktım hoparlörün içinden bardakla su atarcasına su döküldü :) şaka değil, serinledim gerçi ama böle ilginç şeyler oluyor. Aradığım bir kaç eski kitap var, durakta beklerken yanıma biri geliyor ve o kitapla ilgili birşeyler söylüyor ve ben konuyu açmadan. Bu yazdıklarım bir kaç tanesi, kafam karıştı, açıkcası ben olanları bir sınıfa sokamadım. İstediğim ve hisettiğim, düşündüğüm şeyler gerçekleşiyor ve kısa zamanlarla. Fikri olan varsa lütfen kendine saklamasın. :) Bu saydıklarımın hepsi art arda, bir kaç gün içinde oldu.

Atelia

Banlı Kullanıcı
Saat olayını ben yıllardır yaşıyorum. Cevabını bulamadım.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Sadece saat olayı değil, gerçekten garip şeyler oluyor anlayamadığım. :) Bir de ben eve geç saatte gidiyorum, bazen karanlıktan korktuğum zamanlar oluyor, yine böyle korkarken bir kaç sefer, aynı köpek gelip ben otobüse binene kadar, ayağımın yanında oturuyor, ben binince gidiyor. Belki de bunların hepsi tesadüf bunlar aklıma gelen bir kısmı. :)

masu

Kayıtlı Üye
Ben de ilginç şeyler yaşıyorum. Senin yaşadıklarının, mutlaka açıklaması vardır.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Zaman aralıkları olsa asla merak edipte üstüne düşmem ama hepsi nerdeyse aynı hafta oldu. Sevgili arkadaşım bile benden korkmaya başladı :)

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Saat olayının açıklamasını bulan varsa benimlede paylaşsın lütfen. :) Çünkü bende bulamadım bir açıklama

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Eğer bunlar dogru ise( ki size kesinlikle tüm kalbimle inanıyorum çünkü bazıları bana da oluyor ) bu size büyük bir lütuf'tur.
Umarım kaybetmezsiniz. İyi forumlar...

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim :) Şikayetçi değilim ama kafam karışık sadece

blasphemous

Kayıtlı Üye
Bu bana da oluyor ve hayvanlar beni çok seviyor. Kuşlar bile benden kaçmıyorlar ve bana da saat olayı oluyor ama bende aynısı olarak değil. Mesela; 01.10 24.42 15.51 bende saatin tam tersi dakika oluyor. Şu anda saat 18.18 ve benim sayılı, düz gördüğüm saatlerden.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
İstem dışı saatte baktım 18 :18 artık gülsem mi, ağlasam mı bilemiyorum. :)

cadi1971

Kayıtlı Üye
Yıllardır bana da oluyor, benim saatim de 11:12 hep nedense o saatte bakıyorum ve 11.12 benim doğum günüm ve ayım.Tesadüf mü bilemiyorum, kozmik şakacı sanırım.

janet

Kayıtlı Üye
Digital saat icad edildiğinden bu yana, herkes yaşıyor. :D

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Bana da dediklerinizin benzerleri oluyor. Saat olayı bu son iki haftadır resmen başıma bela oldu, olur olmaz saate bakma isteği duyuyorum,kendimi engelleyemiyorum. Daha öncelerde de oluyodu fakat bu aralar çok sıklaştı, koluma saat takmıyorum, odamda bulundurmuyorum ama yine de illa ki karşıma çıkıyor ve bakıyorum. Bir de aklımdan geçenlerin, aynı sizinki gibi karşıma çıkması oluyor. Mesela; uzun yıllardır görüşmediğim bir arkadaşım aklıma geliyor ve o gün yolda karşılaşıveriyoruz. Dün de yine ilginç bir şey oldu, alışverişte çok beğendiğim ama yanımda yeterli para olmadığı için, alamadığım tişörte, tam özlemle bakıp çıkışa gidecekken, birden dayımla karşılaştım. İşin ilginci kendisi yurtdışındaydı, doğal olarak görünce şok oldum. Başka bi tanıdıkla karşılaşmak neyse de dayım olunca, bayağı bir şaşırdım gerçekten ve tişörtü de alarak çıktık mağazadan. Tek hatırladığım düşünce, onu çok almak istediğimdi ve bütün bu olaylar beş dakika bile sürmedi. Bu tarz olayların nedenini tam olarak bilemesem de beynimizin gücü olarak düşünüyorum, bence gerçekten istediğimiz her şeyi hayata geçirebiliriz.

nazom

Kayıtlı Üye
Doğa üstü varlıklar bölümünde, "melekler sayılarla size mesaj yolluyor" başlığı altında bir konu var. Sanırım size yardımcı olacaktır. :Angel_anim:

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Evet o konuyu okudum ama ordaki sayılar 3 haneli sizce nasıl yorumlamalıyım.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
bana da dediklerinizin benzerleri oluyor,saat olayı bu son iki haftadır resmen başıma bela oldu,olur olmaz saate bakma isteği duyuyorum,kendimi engelleyemiyorum,daha öncelerde de oluyodu fakat bu aralar çok sıklaştı,koluma saat takmıyorum,odamda bulundurmuyorum ama yinede illa ki karşıma çıkıyo ve bakıyorum,bide aklımdan geçenlerin aynı sizinki gibi karşıma çıkması oluyor,mesela uzun yıllardır görüşmediğim bir arkadaşım aklıma geliyor ve o gün yolda karşılaşıveriyoruz,dün de yine ilginç bişey oldu,alışverişte çok beğendiğim ama yanımda yeterli para olmadığı için alamadığım tişörte tam özlemle bakıp çıkışa gidecekken birden dayımla karşılaştım,işin ilginci kendisi yurtdışındaydı,doğal olarak görünce şok oldum,başka bi tanıdıkla karşılaşmak neyse de dayım olunca bayağı bir şaşırdım gerçekten ve tişörtü de alarak çıktık mağazadan,tek hatırladığım düşünce onu çok alamk istediğimdi ve bütün bu olaylar beş dakika bile sürmedi.Bu tarz olayların nedenini tam olarak bilemesem de beynimizin gücü olarak düşünüyorum,bence gerçekten istediğimiz herşeyi hayata geçirebiliriz.

Dediklerine istinaden evet düşünce gücü burada etkili olabilir belki. Eğer gerçekten düşünce gücüyle başarabiliyorsam bunu, yeteneğimi geliştirmek isterim. :) Mucizelere, istenilen şeylerden vazgeçilmediği sürece elde edileceğine inanan biriyim. Teşekkür ederim hepinize, farklı bakış açıları farklı çözümler getirir.

ByRALpH

Kayıtlı Üye
Ben mesela diyorum ki bu adam iyi davranıyor, açığı da yok ama bence psikolojik hasta. Hissediyorum ve 1gün - 2 ay arasında teorim tutuyor. Duru görü çok yüksek seviyede var, yolda yürüyorum, kafamın üstünde inşaat için merdiven var, istek dışı duruyorum. Su içerken gözümün önünde adam ve merdiven yıkılıyor ve ya dalmışken, istek dışı duruyorum, istek dışı elim arkadaşıma gidip, onu da durduruyor ve hızla bir araba geçiyor önümüzden, çok garip. :)

wishpearl

Kayıtlı Üye
Ben de hep 14.53'ü görüyorum. Ne zaman saate baksam ya da bir yerde bir şey yazsam, bir yorum yazsam saat hep 14.53 :) İstanbul'un Fethi'yle bir alakam mı var acaba? :D

Foras

Kayıtlı Üye
Nazom ' un da dediği gibi o konuya bir bak sen :) . Evren sana bir mesaj gönderiyor olabilir .

Erlik

Banlı Kullanıcı
Biyolojik saat doğru çalışıyor demekki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...