jypro

jypro

Banlı Kullanıcı
Gece rüyamda mutfağa su içmeye gidiyordum. Rüyamda uyanıktım ve evde tek başınaydım. Salona gittiğim zaman koltukta bir adam oturuyordu. Bembeyaz elbisesi vardı. Gözlüklüydü. Kafasında sacları pek yoktu. Adamı görünce birden kalbim hızlandı. "Canımı mı alacaksın" dedim. Ayağa kalktı, elini ileriye doğru uzatıp (bana doğru) aşağıya doğru indirmeye başladı. O elini aşşağıya indirdikce ben de yere doğru çömeliyordum, yani yatar pozisyonda. Adam elini aşağıya doğru indirirken bir yandan ağlıyor, diğer yanda da Arapca bir dua okuyordu. İstemsiz bir şekilde adamın söylediği kelimeleri tekrarlıyordum. Kimsin bile diyemiyordum. Sonrasında adamla bir yere gidiyorduk, sıraya dizilmiş insanlar vardı. Gerisini hatırlayamıyorum. Herkes ömrün uzamış gibi şeyler söylüyor. Bir de sizin yorumunuzu almak istedim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çalışmalarınız, işleriniz ve yaşamınız için kuvvet kazanacaksınız. Hayırlı bir iş yapacağınız işaret ediliyor. Sonucunda hayır ve bolluğa erişeceksiniz.

Bazı şeylerin iç yüzünü öğrenecek ve sırlara vakıf olacaksınız. Fakat önemli bir işinizi ihmal ettiğiniz de işaretler arasında. Ömrünüz uzun, kadir ve kıymetiniz büyük, itibarınız yüksek olacak.

Sevgiler

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
2
Görüntüleme
502
Cevaplar
1
Görüntüleme
434