yardım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berilsu

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Arkadaşlar, benim ablam kendisi için hiç hayırlı olmayan, ahlaksız, sapık bir insanla aynı evde yaşıyor. Bunu bilmek bile beni deli ediyor. Onu sevmediğini biliyorum, kavga ettiklerinde ağza alınmayacak küfürler havada uçuşuyor. Ben inançlı birisiyim, büyüye de karşıyım ama ne yapacağımı şaşırdım. Sürekli birlikte arabayla yolculuk ediyorlar ve bugün ben de istemeyerek de olsa yanlarındaydım. Kaza yapmamaları o kadar büyük mucize ki, ablam için çok endişeleniyorum. Lütfen yardım edin, böyle 2 kişiyi ayırmak aralarını soğutmak için okunacak dua var mı acaba ve onların adına okusam işe yarar mı? Ya da ne yapmalıyım yardım edebilir misiniz? :(

lucifer06

Kayıtlı Üye
Kadere müdahale etmeniz hoş olmaz. İnançlı biri olduğnuzu söylediğinize göre bunu siz de bilirsiniz. Onlara büyü yapmak yerine, ablanızın en kısa zamanda o kişinin gerçek yüzünü anlaması için Allah'a dua edebilirsiniz. Bu yapılacak tüm büyülerden daha kuvvetlidir emin olun. iyi çalışmalar...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar, benim ablam kendisi için hiç hayırlı olmayan, ahlaksız, sapık bir insanla aynı evde yaşıyor. Bunu bilmek bile beni deli ediyor. Onu sevmediğini biliyorum, kavga ettiklerinde ağza alınmayacak küfürler havada uçuşuyor. Ben inançlı birisiyim, büyüye de karşıyım ama ne yapacağımı şaşırdım. Sürekli birlikte arabayla yolculuk ediyorlar ve bugün ben de istemeyerek de olsa yanlarındaydım. Kaza yapmamaları o kadar büyük mucize ki, ablam için çok endişeleniyorum. Lütfen yardım edin, böyle 2 kişiyi ayırmak aralarını soğutmak için okunacak dua var mı acaba ve onların adına okusam işe yarar mı? Ya da ne yapmalıyım yardım edebilir misiniz? :(

Ara açma büyüleri falan zaten kavgaya neden oluyor. Ee ablanız zaten kavga ediyor, yani hiç bir işe yaramayacak. Siz dua edin, yaratıcıdan hayırlısını dileyin.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Papaz Büyüsü %80 başarı sağlar, birbirlerinin yüzlerini dahi görmek istemezler. Kilisede okunacak bir domuz yağı parçası ve onu yaşadıkları evin yatak odasına kapı kulplarına sürmeyle ve bırakmayla gizlemeyle çok kısa sürede nefret ederek, bir daha görmek istemezcesine ayrılacaklardır.

hasan06

Kayıtlı Üye
Papaz büyülerine başvurun, çok etkili oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...