Varlık Geldi!

Atelia

Banlı Kullanıcı
Merhaba Mabet üyeleri,

Dün başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sabah namazından sonra Ya Fettah ve Ya Samed zikrleri ile ebced değeri sınırında meşgul oldum.

Öğleden sonra ise Rızk virdi olan, Ganiyy, Muğni, Vehhab, Camii ve Bir surenin 2 ayetini 40 defa okudum.

Yaklaşık 40 dk kadar sonra odamdan çıktım ve bir ses duydum. Geri döndüğümde ufak kedim (2 tane kedim var) bütün tüyleri ayakta bir köşeye sinmiş vaziyette buldum. Çok korkmuştu. Onu ilk kez öyle gördüm. Karşısındaki sandalyenin boşluğuna sürekli bakıyordu ve tüyler ayakta bir vaziyetteydi. Dedim diğer kedimle kavga mı etti yine ama diğeri uyuyordu üstelik mesafe olarak uzaktaydı. Başka bir kedimi girdi diye evi aradım taradım yok. En son hala ufaklık sakinleşmeyince içimi şüphe girdi, kucağıma aldım ve 5-6 tane Ayetel Kürsi okudum. Biraz sakinleşti. Bu sefer başka tarafa bakıp kabarıyordu tüyleri, kucağıma aldım o tarafa doğru yürüdüm. Bir süre sonra sakinleşti. Böyle ürkütücü bir tecrübe yaşadık beraber.

Okuduğum rızk virdi mi yoksa Fettah zikrinden mi oldu bilmiyorum.

Rızk virdini ilk kez okuyordum.

Bu gibi durumları bilenlerden bana görüş ve öneri bildirmesini rica ediyorum arkadaşlar.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili Atelia,

Yazmış olduğunuz konularda renk kullanılmasının yasak olduğunu en iyi bilmesi gereken üyelerimizdensiniz. Uzun süredir sitemizdesiniz. Lütfen biraz daha dikkat ediniz.

Sevgiyle...

fb_ugur07

Kayıtlı Üye
Malesef hiç bir fikrim yok, fakat benimde aklıma bir soru takıldı.. Acaba kedi yerine başka bir evcil hayvan beslenilse o da böyle bir tepki verir miydi ?

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Ya Fettah

Ya Samed

Birbirinden tesirli iki esma her birinin görevlisi birbirininden fettan :) Allahın isimleri korkmayın ama amacınız kötü sanırım ( amacınız genel olarak iyi gibi görünüyor ama sonunda hayırlı birşeye sebep olmayacak birşey ve siz bunu bilerek istiyorsunuz sanırım) :) enerjiniz ne ise varlık öyle gelir size .. tamamen iyi niyetlerle yapılan bir uygulamada bulunsanız o size huzur verircesine gelecektir kedide mest olurdu bundan korkmayı bırakın. Ama tamamen negatif yüklü bir uygulama olmuş ve gelen varlıkta yine aynı enerji ama negatif ...

fb_ugur07 ;

Kediler 6. hisleri kuvvetli varlıklardır. Ve şeytani olarak anılırlar. Gelen varlık ulvi bir görevli olduğu için. Kedi korkuyor ama sufli de olsa yani kötüde olsa gelen kedi yine hissedecekti.Tüm hayvanların 6. hisleri kuvvetlidir mesela horozların sabah ötmesinin sebebi ezan okunurken yer yüzüne meleklerin teşrif buyurmasıdır ve bu horozların onları görmesidir :)

Atelia

Banlı Kullanıcı
Hayvanların gözlerinde perde yok diye biliyorum ben. Senin benim göremediğimi onlar görüyor. Bunu bir kez daha bizzat şahit olarak anladım. Ama nasıl bir şey gördüğünü bilmiyorum.