Okuyun beğeneceksiniz

merlinx

Kayıtlı Üye
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim nereye açacağım hakkında fazla bir bilgim yok yanlış olduysa lütfen taşıyın. İnternette dolaşırken gördüğüm beğendiğim bir hikayeyi paylaşmak istedim.
Hikayemiz başlangıca dayanıyor en başa,insanlığın doğuşuna,konuştuğu,anlaştığı ilk zamana dayanıyor, Yaradılış süreci içinde neler olduğuna dayanıyor,kimsenin bilmediği sırların olduğu zamana dayanıyor.
-Peki bu süreci yaptıktan sonra ne olcak diye sordu. Eninde sonunda bulmaycakalar mı bunları,biz bu gücü onlara verdik sonuçta bulacaklar işte eninde sonunda,sürecin nasıl işlediğini,hilelerini,kolaylıklarını,ve kendi çıkarları için kullanacakalar,hatta kendileri ile birlikte onca emeği yok edecekeler. Eminmisiniz bu süreci bu şekilde bitirmeye ve yaymaya."derken yalvarır gözlerle bakıyordu,belki fikrini değiştirebilirim umuduyla.
Neredeyse koca bir haftasını bu süreci bitirmeye adamış olan ise, bu soruların geleceğini çok iyi biliyordu ve sonucunda az çok nereye varabileceğini tahmin ediyordu.Zaten işin keyifli tarafıda bu öngörüdeydi,bakalım neler yapabileceklerdi,ne kadar zamanda bu seviyeye erişebileceklerdi ve kendilerini,onun yaptıklarıyla nasıl yok edeceklerdi,ya da nasıl daha iyiye ,kendisininkine eş bir noktaya getirebileceklermiydi.

Soruyu sorana yönelerek:
-Gayet iyi biliyorum ve istediğim de bu zaten,bakalım neler yapabilecekler bunu görmek istiyorum,Özellikle bu açıkları bıraktım ki kim nasıl uygulayabilecek,nasıl öğrenecek,neler yapabilecekler,nasıl zarar ve ya yarar verecekler bakıp göreceğiz.Sonuçta gelecek şekillenmedi ve her adım ayrı bir gelecek oluşturur biliyorsun,

-"Yinede içim rahat değil "dedi soruyu soran, "Bunca emek boşa gidecekmiş gibi hissediyorum,ama siz sonuçta benden daha iyisini biliyorsunuz ve illaki sonuçlarınıda biliyorsunuz."diyerek sessizce köşesine doğru ilerledi sürecin başlaması için gerekli kodları girilmesi gereken yerlere girdi.

-Şüphesiz ,dedi.... Ve süreci başlattı.İçinde kendine denk olanı bulacağına inanarak.