Ölüme yaklaşan insanların bazı varlıklar görmesi

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Yil 1997, babaannemin annesinin evinde ziyaretteyiz. Büyük annemiz cok yasli ama laf sokmakta hala usta. :) Kuzenlerim ve ben cocuguz tabi o zamanlar, evin icinde kosusturuyoruz, gürültü yapiyoruz. Büyük annemizin de uykusu gelmis ancak bizim yüzümüzden uyuyamiyor. Kafasini kaldirip, "Kafamin icinde bir avuc pitirak kayniyor. Sessiz olun, oturun asagiya esek sipalari! Zaten su ecinni kilikli gavur zencisine de ne zamandir git diyorum, gitmiyor." diyor. Bir hafta sonra büyük annemizin vefat haberini aliyoruz.

Yil 2006, Almanya'da bir onkoloji kliniginde amcamin 13 yasindaki oglunun iyilesmesini kutlamak üzere toplandik. Iki yil boyunca türlü tedavilerle mds'den kurtulup sagligina kavusan kuzenimi taburcu etmek icin birkac gün kaldi. Bir ara odasinda yalniz oldugunu fark edince, kursun asker koleksiyonunu incelemek istedigimi söyleyerek yanina giriyorum. Yüzlerce biriktirmis hastanede kaldigi süre boyunca hepsini tek tek anlatiyor bana. Sonra yatagina geri dönüyor, ben de iyi uykular dileyerek odadan cikiyorum. Kapinin esigine geldigimde kafasini kaldirip, "Yarin yine gel. Bir de su komik herife de söyle, o da ciksin disari." diyor. 2 gün sonra kuzenimin vefat haberini aliyoruz.

Belki hayaldi gördükleri belki gercek. Sadece tarifler benzer... Acaba ayni hayali mi gördüler, yoksa ayni ziyaretci miydi onlari rahat birakmayan?

Iste böyle...

bedford

Kayıtlı Üye
bu konuyu ben de çok merak ediyorum, ölmek üzere olan insanlara görünen o kişiler aslında kim?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu konuyu ben de çok merak ediyorum, ölmek üzere olan insanlara görünen o kişiler aslında kim?

Hz.Azrail...
Ölüme yakınlaşınca insanlar görürler.
Ölmek üzere olan birisini iyi izleyin içeriden dolaşan birşeyi takip ederler.
O Dolaşan azraildir...

Korkunç değilmi? Ölüm meleği yanınızda dolaşıyor...

biricik00

Kayıtlı Üye
buna benzeyen bir olay yaşadım,kayın pederım ani hastaoldu hastaneye yatırdık o aksam görümcemle beraber yaninda kaldık hiç konuşmadan oturuyorduk bir ara kayınpederım uyandı ve bize çok konüşuyorsunuz beni uyutmıyorsunuz brakın da uyuyayım dedı hiç birşey anlamamıştık,ıkı gün sonra öldü

extruder

Kayıtlı Üye
Hz.Azrail...
Ölüme yakınlaşınca insanlar görürler.
Ölmek üzere olan birisini iyi izleyin içeriden dolaşan birşeyi takip ederler.
O Dolaşan azraildir...

Korkunç değilmi? Ölüm meleği yanınızda dolaşıyor...

bütüm dinler azraili kabul eder ve ortak bir görüştür. İyi işler yapmış olanlara güzel kötü işler yapmış olanlara ise iblisten beter gözüktüğü sölenir.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
bütüm dinler azraili kabul eder ve ortak bir görüştür. İyi işler yapmış olanlara güzel kötü işler yapmış olanlara ise iblisten beter gözüktüğü sölenir.
kesinlikle doğrudur.ölümü yakın insanlara,ölmüş yakınlarıda gözükür ve çağırırlar.azrailde o insanın ruhuna göre güzel veya kötü bir biçimde onu ölüme hazırlar.bunun pek çok örneği vardır arkadaşların belirttiği gibi.dinimizdede zaten bilinen ve açıklaması bolca olan bir konudur.