ümmü-s sübyan

isa

Banlı Kullanıcı
Halk arasında Sübyan olarak bilinen rahatsızlık bir Cin'in eseridir. Aslında Tıp harici tüm rahatsızlıklarda Cin ve Peri'lerin eseridir diyebiliriz.
Bir kadın rahatsızlığı olan bu durumu meydana getiren Cin'in adı Ümmüs-Sübyan'dır. Kelime manası itibarı ile Sübyan anası yani çocuk anası anlamına gelse de durum bu şekilde değildir. Bu Cin'in çocuğu olmadığından çocuğu olan yada tüm cinsel işlevleri yerinde olan kadınlara musallat olurlar. Tabii bununda bir çok nedeni var. Yani tüm dünya kadınlarına musallat olmuyor.
Neler yapabileceğine gelince öncelikle Adet dönemlerinde çok ağrı verirler. Kadın ağrıdan kendin geçer bazen de yatağa düşer. Her kadında ağrı şiddeti değişik olabilir.
Hamile kalan kadınlarında korkulu rüyası olur. Bebeğin düşmesine sebep olur. Bu olmazsa Bebeğin kırkı çıkana kadar onu öldürür. Genellikle havale yani yüksek ateş sebebi ile öldürür. Buda olmazsa çocuğu yedi yaşına kadar mutlaka öldürür.
Tabii hiç bir önlem alınmazsa...
Çaresi odur ki anne için usulüne uygun bir şekilde bir kaç uygulama yapıla. Anne bunları uygulaya ve üzerinde belli bir zaman süresince Tılsım-Muska taşıya...
Diye yazar eski Havas kitaplarında...

Adarr

Kayıtlı Üye
Selamlar.
Uygulama için teşekkürler, eğer özel değilse hangi havas kitabında yazdığını sorabilir miyim?

isa

Banlı Kullanıcı
rica ederim inanın hangi kitapta yazdığını bilmiyorum bi yerden alıntı yaptım

sembolizm

Kayıtlı Üye
Bu durumdan korunmak için ne gerekikiyor bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

gizemlimelek

Kayıtlı Üye
Ben de buna benzer durumu al basması olarak biliyorum.
Bizler soğana iğne batırırız. Bir bardak su kırmızı eşarp süpürge ve Kur'an koyarız.

fako

Kayıtlı Üye
En aygın ismi "Al karısı" dır. Korunmak için en basir yöntem, doğum la beraber zayıf düşmüş anneyi ve beeini 41 gün 3.bir şahısın yanından ayırmamaktır. Eğer bu olay gözlenirse; anne uyurken 3. Şahıs uyanık olmalı ve gözlerini açık tutmalıdır. En ilginç yanına gelirsek genelde bebeklere değil anneye zarar veme durumlarının daha yaygın olmasıdır. Bebeği genelde beşik başında izlerler. Bebek lerin enerjileri daha temiz ve safdır. Kimisi Allah koruyor derken, ben henüz enerjileri bu dünyanın pisliğine bulanmadığı için zarar görmeleri daha zordur diye düşünüyorum. İronik kısımda bu; asıl korunmaya ihtiyacı olan "çoğunlukla" anneler oluyor.