Şeytani Ritüel.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.Hemen konuya gireyim 2 gün önce amerika'dan bir satanist ve demon ile anlaşmış olan bir arkadaşım'dan bir ritüel aldım.Ritüel'de mum kullanmam söylüyordu ama bu ritüel davet ritüeli değil inisyasyon ritüeli idi..Bunun ne işe yaradığını sorduğumda bana bir video gönderdi video da ki ünlü şahıs:Bizim ritüeli anlattı ve;''kanınla imzalarsın olur biter '' dedi.Yani oda inisyasyon ritüeli ile anlaşma yapmıştı.Sorularım şu:

Ritüel'de herşeyi belirtiyor fakat vakit belirtmiyor.Yani gece veya gündüz yapınız demiyor.Sizce nasıl bir uygulama yapayım zaman açısından?Çünkü şeytanın en güçlü olduğu vakit: Gece 12'den gece 3'e kadar olduğunu öğrendim.

2. sorum ise mum kullanmam söylenmiş.Gündüz yapsam bile mum yakmalı mıyım?Yoksa mum olmasa da bir problem olur mu?

Ritüel'i bugün yapacağım fakat bunlara cevap bulamıyorum.Cevaplarsanız sevinirim.

Ori

Kayıtlı Üye
Sizde mi satanistsiniz? konu hakkında pek bilgim yok meraktan sordum sadece

mandalin

Banlı Kullanıcı
ritüel nedir bir görmek lazım derim ben ilk olarak

demon davetleri genelde gece ve ayın tam dolunay olduğu zamanda yapılır gibi bir bilgim var ama tecrubeli arkadaslar daha iyi bilgi verecektir...

mum zaman ne olursa olsun yakılmalı

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Davet değil tam olarak.Ama bunu yaparken davete icabet eden demon olmuş.Yani bu kapıyıda arayabilir demon vs çağırmak için,direkt getirede bilir.Bugün veya yarın deneyeceğim bakalım ne olacak.

desire

Kayıtlı Üye
Sen ne isteyeceksin demon dan? Allahtan istemediğine göre basit birşey olsa gerek.

rockerfly2

Kayıtlı Üye
şey.. nickini yanlış yazmışsın farkındasın değilmi

kıvep

Banlı Kullanıcı
Neden gündüz yapsam demişsin ki eğer korkmuyorsan zamanı yada mekanı önemli mi :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Neden gündüz yapsam demişsin ki eğer korkmuyorsan zamanı yada mekanı önemli mi :)
Aslında zaman önemli gece yarısından sonra yapılması gerek diye biliyorum .

Eğer bir tereddütün varsa sana tavsiyem yapma hayatını yakma.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Aslında zaman önemli gece yarısından sonra yapılması gerek diye biliyorum .

Eğer bir tereddütün varsa sana tavsiyem yapma hayatını yakma.

Yani bende zaman önemli demek istemiştim ama korkuyorsan yapmanın bir önemi anlamı yok değil mi

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Öncelikle evet ''İlluminati'' yazacağıma ''İllumaniti'' olarak yalnış yazdığımı biliyorum:) Neden gündüz yapsam dedim çünkü cesaretim maksimum seviyede oluyor ve %100 odaklanıyorum lakin gece de yapabilirim ama bu oran %70e düşebilir.Herneyse... Başarısız olmaktan korkuyorum nedense bu yüzden doğru zamanı bekliyorum şayet bu ritüel 1 kez uygulanır.

Ve evet Allah Ahiret'i Şeytan Dünya'yı verir ama ben ahiret'i değil,Dünya'yı istiyorum bu yüzden Şeytan önceliğimdir.

Herhangi bir tereddütüm yok yapmadığım her gün boyunca sıkıntı çekiyorum ruhsal olarak.Artık doğru zamanda yapmam gerek.Şuanda mum'um mevcut değil olsa hemen yaparım.Yarın alacağım.Umarım başarılı olurum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle evet ''İlluminati'' yazacağıma ''İllumaniti'' olarak yalnış yazdığımı biliyorum:) Neden gündüz yapsam dedim çünkü cesaretim maksimum seviyede oluyor ve %100 odaklanıyorum lakin gece de yapabilirim ama bu oran %70e düşebilir.Herneyse... Başarısız olmaktan korkuyorum nedense bu yüzden doğru zamanı bekliyorum şayet bu ritüel 1 kez uygulanır.

Ve evet Allah Ahiret'i Şeytan Dünya'yı verir ama ben ahiret'i değil,Dünya'yı istiyorum bu yüzden Şeytan önceliğimdir.

Herhangi bir tereddütüm yok yapmadığım her gün boyunca sıkıntı çekiyorum ruhsal olarak.Artık doğru zamanda yapmam gerek.Şuanda mum'um mevcut değil olsa hemen yaparım.Yarın alacağım.Umarım başarılı olurum.

Affına sığınarak şunu sormak istiyorum.
İnsan yaş ortalaması 70 dir siz tahminen en fazla 20 yaşındasınızdır. önünüzde 50 sene var desek 50 sene güzel yaşamak için sonsuza dek sürecek ahiret hayatını nasıl tek kalemde silebiliyorsunuz?
Eğer gece yarısında ritüel yapmaktan çekiniyorsanız ve konsantre olamıyorsanız sonsuza dek cehennemin karanlığında yaşamak içi bir ritüel yapıyorsanız bence o korkunuz anlamsızdır en çok korkmanız gerekeni yapıyorsunuz çünkü. bu cesaretinizden dolayı taktir ediyorum sizi.

extruder

Kayıtlı Üye
ritüel nedir bir görmek lazım derim ben ilk olarak

demon davetleri genelde gece ve ayın tam dolunay olduğu zamanda yapılır gibi bir bilgim var ama tecrubeli arkadaslar daha iyi bilgi verecektir...

mum zaman ne olursa olsun yakılmalı

doğru cevabı vermiş arkadaşımız. Gündüz demon çağıramazsın...

janet

Kayıtlı Üye
gece saat 3 ten sonra
Hz İsanın çarmığa gerildiği saatin tam zıttı
saat 5 kadar bitmiş olmalı

Ori

Kayıtlı Üye
Dünyayı istiyorsan ahirete inanmıyorsun demektir. :) Doğru mu? :)

Sennin

Kayıtlı Üye
Sayın dmkol;

Sitemizde çok farklı inançları sahip kişiler mevcut.Lütfen herkezin Müslüman olduğunu yada ahiret hayatına inandığını düşünmeyin.Bazıları öldükten sonra ruhunda toprakta çürüyüp yok olacağına inanır.(Sayın illumaniti88 sözüm size değil yanlış anlaşılmasın.) Bu nedenle zaten İslam'a inanmayan birine İslamda yasak olanları söylemek çok mantıksız.
Amacım sizi kötülemek değil sizde uyarmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.Ancak site kurallarına göre bu yasak.Ayrıca İslam dini bize hoşgörülü olmayı öğütler.Siz onun dinine saygı duyun ama içinizden yanlış olduğunu bilin.

Sayın illumaniti88;

Bu konularla hiç ilgilenmiyorun denk geldikçe okuyorum sadece.Ancak okuduğum konularda ilerde çok zararı olur vs. vs. diyorlar.Yapılmasını pek tavsiye etmiyorlar.Ancak siz kendinizde gerekli gücü buluyorsanız sorun olacağını zannetmiyorum.

Sayın ori;

Katılıyorum :)

Gayet uzun bir mesaj oldu :)
İyi Forumlar...

A

Adaline

illumaniti O ritüelin nasıl olacağını anlatır mısın bende yapmak istiyorum ama uygun bir davet bulamadım

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Ben bu fikrinize saygi duyuyorum.Cunku bazen bu dunya hakikaten cok cekilmez olabiliyor,bazi seyler ard arda ters gidebiliyor.Iste bu gibi durumlarda bizler bazi careler aramak zorunda kalabiliyoruz(cabuk sonuc alabilecegimiz)
Size ;"yapin" yada "yapmayin" demiyorum,demeye de hakkim zaten olamaz.Sadece bu cesaretinizden oturu tebrik ederim ve umarim istediginizi alirsiniz.
Buna benzer olarak Asya ulkelerinde "Kumantong" diye bir uygulama var (olu bebegin ruhunu beslemek.Yada ismini ne koyarsaniz)Tartismasiz net sonuclar alinabilecek uygulamalar bunlar.Ama karsiligini sadece ahirette vereceksiniz diye bir kaide yok kanimca.Yani karsiligini cok aci bir sekilde bu dunyada da alabilirler(ornegin;cok sevdiginiz birini kaybetmek,vs) Bunun icin bazen tek kisilik degil,birkac kisilikte dusunmek gerekli aslinda.
Iyi forumlar...

extruder

Kayıtlı Üye
Ben bu fikrinize saygi duyuyorum.Cunku bazen bu dunya hakikaten cok cekilmez olabiliyor,bazi seyler ard arda ters gidebiliyor.Iste bu gibi durumlarda bizler bazi careler aramak zorunda kalabiliyoruz(cabuk sonuc alabilecegimiz)
Size ;"yapin" yada "yapmayin" demiyorum,demeye de hakkim zaten olamaz.Sadece bu cesaretinizden oturu tebrik ederim ve umarim istediginizi alirsiniz.
Buna benzer olarak Asya ulkelerinde "Kumantong" diye bir uygulama var (olu bebegin ruhunu beslemek.Yada ismini ne koyarsaniz)Tartismasiz net sonuclar alinabilecek uygulamalar bunlar.Ama karsiligini sadece ahirette vereceksiniz diye bir kaide yok kanimca.Yani karsiligini cok aci bir sekilde bu dunyada da alabilirler(ornegin;cok sevdiginiz birini kaybetmek,vs) Bunun icin bazen tek kisilik degil,birkac kisilikte dusunmek gerekli aslinda.
Iyi forumlar...

iblisler bu dunyaya ait bişi istemezler onlar sadece sizi isterler onlarla tek pazarlık konusu kendınızsınız