muhabbet için okunacak dua

isa

Banlı Kullanıcı
Muhabbet için yüzüne yada resme okunacak dua
muhabbet için inşirah suresi okunur kişinin yüzüne sezdirmeden üflenir
bu duaların resme okunmasıylada fayda hasıl olabilir.

bedford

Kayıtlı Üye
bunun devamı da var, inşirah suresini okuduktan sonra yine gizlice o kişinin yüzüne veya resmine bakarak; "Tevekkelü Ya huddame hazihis sureti inşirah ve ahriku kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi muhabbeti "senin ismin" bi hakki hazihis sureti inşirah." diyeceksiniz.! Bu vediğim tiyoyu da unutmadan sol cebinize atın, kullanın, teşekkürü de esirgemeyin.

isa

Banlı Kullanıcı
ben o son kısmını daha önce hiç duymadım ama eğer varsa öyle bişey bilgi için teşekkürler birbirimizin eksiklerini tamamlamalıyız

bedford

Kayıtlı Üye
verdiğim cümle ile okuyunca emin ol etkili sonuçlar alıyorsun, zaten fotoğraf ile yapılan uygulamalar her millet de hit listede yer alıyor.

anktekinc

Kayıtlı Üye
slm,bu duayı denedinizmi? bir sonuç aldınızmı ya da?

duacıı

Kayıtlı Üye
ben sadece inşirah suresini okudum sabah işe gitmeden resmine ve gün boyu bana sevdiğim kişi mesaj attı günlük sürdü ama olsun :)

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Sanırım bedford un söylediğini eklerseniz hüddam çağırmış oluyorsunuz.

Meruh99

Kayıtlı Üye
hüddam cagiirinca ne oluyor,, yani hadImlari mi diyorsun o duanin. ???

kikirik

Kayıtlı Üye
evet yazan arkadaş bunu açıklarsa iyi olur evet bir hüddamı görevlendirmiş olursunuz zannımca fakat her 3-5 defa inşarah suresini okuyup ardından arkadaşın yazdığı hüddamı görevlendirme duasını okusa herkes istediğini kendine muhabbetini çeker...bu kadar kolay olmamalı ve bu şekilde yaplırsa büyüye girer bana göre. Bir varlığı görevlendiriyorsunuz o dua hürmetine yapmak zorunda kalıyor belkide acı çekiyor o varlık. Büyü olduğundan şüphe eden bence inşirah suresini okuduktan sonra Allahtan şu kimsenin muhabbetini diliyorum diye niyaz etsin. Evet arada böyle bir fark var...

gül1234

Kayıtlı Üye
bu işlemi dün olsa yapabilirdim fakat bugün aldatıldığımı öğrendim ve ben ne yapacağımı bilmiyorum sakinleşemiyorum ne yapmalıyım arkadaşlar lütfen yardım edin

kikirik

Kayıtlı Üye
o insanın sen daha çok bağlanmadan böyle bir hatasını görebildiğin için Allah' a şükür edip neden böyle olduğu hakkında düşünmelisin kendine göre sen belki çok şey yaptın belki de o seni haketmedi belki sadece onun karaktersizliği...onun davranışlarını düzeltemezsin ama kendilerininkini düşünce biçimini değiştirebilirsin unutma sen değerlisin...

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
bende resmi pcmde var ona okusak olurmu...elimde tutucam bi resmi yok ..saçma bi sorumu oldu acaba​

Ogrenci73

Kayıtlı Üye
Bu muhabbet tam olarak ne manada?
Muhabbet konuşmaktır bildiğim.

hatukoy

Kayıtlı Üye
Muhabbet için yüzüne yada resme okunacak dua
muhabbet için inşirah suresi okunur kişinin yüzüne sezdirmeden üflenir
bu duaların resme okunmasıylada fayda hasıl olabilir.

Dua değinizi göremedim, birde bu okunması gereken duanın türkçe halinide ekleyebilirmisiniz.