Bellator

bellator

Kayıtlı Üye
Merhaba. Rüyamda bir deniz kıyısının hemen yanındaydım. Fakat denizi engin bir şekilde görmüyordum, dar bir kısmı görünüyordu. Ama ben o sırada deniz olduğunu düşündüm. Düzgün kayalıkların olduğu bir yerdi ve hemen girer girmez yüzülebilecek derinlikteydi. Denizin içinde gibiydim ama yüzmüyor, öyle bekliyordum. Yanımda arkadaşım olduğunu düşündüğüm biri de denize girmek istiyordu. Deniz durgun fakat bulanıktı, içi pek görünmüyordu. Ona girmemesini söyledim ya da düşündüm. O girdi. O zaman denizin içinde ölüleri gördüm, suyun içinde bayağı bir insan vardı. O kişi de farketti, ürktü ve geri çıktı. Sanırım doğal olarak ben de cekinmiş olmalıyım ama korktuğumu hatırlamıyorum. O sırada uyandım. Zaten rüyanın başı var mıydı, oraya nasıl geldim hatırlamıyorum. Yorum için şimdiden teşekkürler.

bellator

Kayıtlı Üye
Merhaba, üstte yazdığım dün gece gördüğüm rüyaydı, tekrar bir rüya gördüm. Rüyada nehir kenarındayım, nehre giriyorum. Gayet berrak ve güzel bir suydu. Ben içine girerken sular arttı, kenarlara doğru genişlemeye başladı. Bir taraf neredeyse nehirden göle dönüştü ama hala akıyordu. Geniş yerde fazlaca balık bulabileceğimi düşünerek o tarafa yöneldim, o sırada su genişlemeye devam etti. Gayet huzurlu bir ortamdı. Bu rüya sonlandı ama uyanmadan yeni bir rüya görmeye başladım ya da uyanır uyanmaz tekrar daldım. Tam olarak emin değilim.

Orada da altı uçurum olan geniş bir yolda hızlı bir motor kullanıyordum. Rengi kırmızıydı sanırım, altı da beyaz ve genişti de. Bir ara düşmeden, uçurum kenarında sürdüm, daha sonrada uyandım.
(Bu ara düzenli istihareye yatıyorum, bu rüyaları da o sırada gördüm.) Ek yorumlar için de şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İlk rüyanızda; karmaşık, sonu belli olmayan işler işaret ediliyor. Aileden çekinip, sakladığınız bir konu olabilir. Bu konuda ne ileri adım atıyor ne de olayı sonlandırıyorsunuz.

Kazanç imkanlarınız mevcut olmasına rağmen, bu konuda da bir atılım yapmıyorsunuz. Yolculuk veya evlenme (veya ilişki) hususunda tereddüt ve korkularınız olabilir. Ölüm korkusu da yaşayabilirsiniz.

Diğeri;

Kısmetiniz, rızkınız bol ve bereketli olacak. Hatta sizin sayenizde çevrenizde bulunan ihtiyaç sahipleri de faydalanacak. Sonucunu beklediğiniz şey, tam istediğiniz şekilde gerçekleşecek. Ancak işin bir de tehlike barındırdığı işaret edilmekte, dikkatli olmanızda yarar var.

Üçüncüsü;

Kendinizden ve itikatınızdan emin birisiniz. Risk almayı seviyorsunuz. Duygular işin içine girince, objektifliği bırakıp yanlı ve tabi yanlış kararlar alıyorsunuz. Sonunda zararlı çıkacağınız bir gönül ilişkisini sonlandırmanızın hayırlı olacağı işaret ediliyor. Olumlu başlayan şey olumsuz olarak neticelenebilir. Dikkat!

Sevgiler

bellator

Kayıtlı Üye
Yorumlar için çok teşekkürler. Duman Lekesi, bir şey sorma ihtiyacı hissettim. Gönül ilişkisi derken, bu yalnız iki insan arasındaki ilişki manasında mı yoksa gönül verdiğimiz bir iş, bir yol manası da taşıyor mu? Yorumlarınız gercekten de içinde bulunduğum, cevap beklediğim seylere işaret ediyor. Fakat nasıl bir karara varmam gerektiğini de, rüyalardan tam olarak cıkaramadım. Sanırım devam edebileceğim her iki yolda da risk var ve ne olursa olsun birini secip, o yönde devam etmem gerekiyor. Daha eski rüya yorumlarımı da göz önünde bulundurursam sonuc, bir süre sıkıntıdan sonra, iyi sonuçlanacak anlamına geliyor. Bir dönem zorluk var anlaşılan...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Şu sıra istihareler yaptığınızdan bahsetmişsiniz.
Konu ve sorularınızın ne olduğunu bilmemekle beraber, ilk rüyanız şu anki durumunuzu ve korkularınız işaret ediyor. Bu konuda kafa karışıklığınız ve hareketsizliğiniz, sonlandırmanız gereken ilk eylemler olmalı. O veya bu şekilde bir karara varıp, adım atmanız belirtiliyor.

Gönül ilişkisi illa bir aşkı simgelemez, biriyle yapılan duygusal dostluk, ortaklık veya kader birliği paylaşımı da olabilir. Birine yapılan tek yönlü fedakarlık ve iyilikleri de ifade edebilir.

Ben istiharelerinizde tek soru sormadığınızı düşünüyorum. Bu çalışmayı yapmadan evvel şunu yapın;
Önce konularınızı önünüzde bir kağıda, başlıklarıyla yazın. Sonra tek başınıza bulunduğunuz bir odada bu konuları, kendinize yüksek sesle sorular sorup yanıtlayarak, tek ve net cevaplayamadığınız son soruya kadar cevaplamaya devam edin. Kilitlendiğiniz, yanıt bulamadığınız soruyu, istihareye yatarken niyet edip sorun.

Bu sistem, daha kolay karar almanıza da yardımcı olacaktır.

Sevgiler

bellator

Kayıtlı Üye
Yorumlar için çok çok teşekkürler. Rüyalara yorum yapabilme yetisine sahip birine ulaşabilmek, gercekten büyük bir olanak. Bu yüzden teşekkürü tekrardan bir borç bilirim.
Eğer sizin yorumunuz için faydalı olacaksa, durum ve problemden bahsedebilirim, sorun olmaz. Ben, ipleri elime almam gerektiği sonucuna vardım ve gerekeni de yapacağım. Tavsiyenize de mutlaka uyacağım. Konuları ayırıp, yüzleşeceğim ama , sonuç ele almam gereken ilk rüya ve yorumdu bu. Gönül ilişkisine gelince, neyi işaret ettiğinden emin olmak istedim. Bir ay kadar önce kız arkadaşımdan ayrıldım fakat içimde tam olarak bitiremedim. Bir şeyler yapmayı düşünüyordum. Yapmamam ve bitirmem benim açımdan hayırlı olacak.
Rüyaların, ciddi yol göstericiler olduğuna inanıyorum ve bilgi almanın en hayırlı yolu olarak görüyorum.
Sevgiyle...