PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Sayfa : 1 [2]

horultu
17.08.2011, 18:47
aşık etmemek için var mı .
beni gören tutuluyo. bıktım artık bana aşık olmalarından
duayı tersten okusam olur mu

:euro::party:

theblacksun
17.08.2011, 19:55
14 gündür okudum bende hafif etkisi var ama beni gaza getirdiniz bi 7 daha okuyacağım :D

BattleFury
17.08.2011, 20:38
benimde arapçam yok fakat benim bedfordun verdiği uygulamdan anladığım şu bir kaç yerde okuduğum kadarıyla zilzal suresi eştataya kadar okunup ardından kısa bir dua yazmış oda şunu gösteriyor zilzal suresini israfı umar gibi kullanmışlar fakat o kısımda zilzal suresini üç kere tekrarı gerekmiyormu? uygulamada bir defa zilzal suresi geçiyor israfı umar mantığımı çürütüyor bilindik muhabbet bağlantısı yapmışlar fakat kuranı kerimde geçen bütün fetih ayetleriyle derlenmiş bir duayı vesile kılarak muhabbet mümkünmü? fetih suresini okuyanlar surenin içeriğini zaten bilirler sizinde dediğiniz gibi fetih suresinin ilk beş ayeti rızık için bir şifredir fakat fetih ayetleri bir araya getirelerek oluşturulmuş bir dua olduğu için anlam ve manada değişmiştir böyle bir mantık yürütürsek varlıkları neye göre yönlendiriliyor?.. ilk paylaştığım duaya bakacak olursak duayı okuyanın zaten icazetli olması gerektiği ve bu duayı peygamber efendimiz savaşlara girerken okuduğu sonucuna ulaşıyoruz bence verilen bu uygulama tam bir muamma sizinde dediğiniz gibi çok iyi kombine edilmiş gibi duruyor!!

Bana kalırsa içinizde okudugunuz kişiye olan duygular cekiliyor ve bunlar etkilenmesini istedigimiz kişiye gidiyor. Duyguların çekildigi bir dogru ancak tutmazsa veya uygulamayı bırakırsak bu sevgi içimizden gitmiş oluyor ve alıcıyada ulaşmıyor. En azından benim güzel deneğim üzerinde test ettigim kadarı bu. 2.nci gün sevginin gittigini hissettim. 5.inci gün sonucları gormek için bıraktım. Sevgisini kazanmadım bıraktıgım için ancak içimden sevginin gittigini farkedebiliyorum. :) Bence bu tur aşk işleri için ya Ayet-el kürsi yada Şah-ı Maran duasına başvurmalıyız. Daha kesin. :) çünki karşıdakinin içindeki sevgiyi arttırıyor OLDUKCA YUKSEK BİR SEVİYEYE. Bunda oldugu gibi içimizdeki sevgiyi alıp götürmüyor. :)

duacıı
17.08.2011, 23:54
okumayı bırakırsan hiç bir şey olmaz zamanla etkisi dağılır okumayı bırakmak isteyenler büyünün etkisi tam başlamadan bırakırlarsa daha iyi olur sonuçta varlıkla yapılan bir uygulama siz okumaya devam ettikçe varlıklar ismi geçen kişiyle uğraşmaya devam ederler
ya bide bu duayı bi kere okudum eskiden bana bakmadan geçmezdiii şimdi ben seslenmezsem dönüp bakmıyor bile acaba ters tepkimi yaptı:(

DreamDuality
19.08.2011, 09:18
Bu uygulamayı günde birer kereden 7 gün boyunca okumuştum.
Sonrasında iyi sonuç alamadığım için okumayı bıraktım.
Etkisini geri çevirmek adına denediğim şeyler de işe yaramadı.

Uygulamayı yaptığım kişiyle aramız bundan daha kötü olamayacağından,
Kaybedeceğim bişey kalmadığından, büyük bir hırsla ve merakla
yeniden okumaya dün başladım.

Bu uygulamayı ben mi yanlış mı okudum?
Yoksa bu uygulamanın hazırlanışında bir yanlışlık mı var?
Bu uygulama yaptığım kişiden dolayı mı tutmuyor?
Yoksa bu uygulamayı ben yaptığım için mi tutmuyor?
Başka birisine yapsam tesir eder mi?

Sorularına cevap bulmak için merakımdan ve hırsımdan yeniden okumaya dün başladım.Hergün en az 21 kere okumaya karar verdim.
İyi veya kötü bir sonuç alıncaya kadar devam ediceğim.

Bu arada şunu da belirtmek isterim:
Şimdiye kadar bende kötü bir etkisini görmedim.
Ne bir ağrı, ne de bir korkunç rüya.

duacıı
20.08.2011, 04:17
ben bikere okudum buyu die bıraktım eskisinden bin kat soğuk bunu tersine cevrecek bişi yokmu brakttım diemi duayı böle oldu anlamadım :(:(:(:(:(

kıristal
20.08.2011, 07:23
merhaba dua için teşekkürler.birhaftadamı bitircez okumayı yoksa bekleme süresimi birhafta bilgilendirirseniz sevinirim.

senses
20.08.2011, 12:46
Arkadaşım denedi bir kaç kez ama bi etkisi olmadı.

ssessiz
20.08.2011, 23:07
Ben ilk okumamda etkisini gördüm.Dua verildiği hafta okudum.Söylenilen ağırlıkları yaşadım yataktan sıçrayarak uyandım.İsteyerek halisane temiz bir kalple olacağına inanarak yaptım oldu.3.okumamda etkisini gördüm hemde.Belkide bazı insanlarda tutmamasının nedeni karşı tarafın sevgisininn okuyan kadar güçlü olmaması bu durumda dönmesininde bir anlamı yok zaten.Dua hakkında çok atıldı tutuldu ama şimdiye kadar kısmet olupta yazamadım duayı paylaşan arkadaştan allah razı olsun.

dilsizumudum
21.08.2011, 02:19
arkadaşlar bu duayı deneyen varmı gerçekten etkilimi ama korkularım var yorumlardan iyi sonuç alanlar varsa bende okumak istiyorum

DreamDuality
21.08.2011, 15:10
Aşırı derecede yorgunluk hissi ve ağırlık yaptı.
Birkaç kez okuduktan sonra birden uykum geliyor.
Son zamanlarda hiç uyumadığım kadar uyudum diyebilirim.
Okuyorum,dinleniyorum,sonra gene okuyorum,uyuyorum.
Sonra kalkıp gene okuyorum ve dinleniyorum.

Bu okuma benim enerjimi çok tüketiyor.
Ya da görevlendirilen varlıklar enerji çekiyor.
Yine de korkutulma adına, bir kötülüklerini dokunmadı.

Ayrıca uygulamayı yaptığım kişiden hiçbir şekilde ulaşamıyorum.
Şuan ona bir etkisi olup-olmadığını, ne halde olduğunu bilmiyorum.

Uygulamaya en fazla iki gün daha devam edip 5. günden sonra bırakacağım.
İyi bir sonuç alacağıma dair pek bir umudum kalmadı.

theblacksun
21.08.2011, 15:30
sayın DreamDuality ben 21.güne tamamlıyorum belki olumlu bi etkisi olmuyor ama yinede birşey beni bunu yapmaya itiyor bence sizde devam edin en azından yaptığınız kişiye olan aşırı hisleriniz varsa onları alıyor :)

DreamDuality
21.08.2011, 15:50
@theblacksun
Havas ilmi benim üzerinde çlıştığım bir yol değil.
O yüzden şunki durum normal midir bilmiyorum.

Benimde okudukça okuyasım geliyor ne hikmetse.
Ama ona karşı olan hislerim şu iki gündür yeniden alevlendi.

Peki siz herhangibir yorgunluk veya negatif etki yaşıyor musunuz?

theblacksun
21.08.2011, 18:26
ben ilk yaptığım zamanlar kalp çarpıntısı, bağ ağrısı gibi şeyler yaşıyordum o zaman yorgunluk çöküyordu son okumalarımda ise tam tersine uykusuzluk çekiyorum, karşı tarafta bunalım yaptığını tespit ettim ama daha fazlasını bilemiyorum

mecbur_focus
21.08.2011, 20:54
jumpe bende büyü ye maruz kaldım. haklısın bence.

ama insan nefsine hakim olsaydı neleri engellerdi kimbilir.

herşey bir sınav değil mi?

benim
25.08.2011, 19:41
Çok sevdiğim ve yeni ayrıldığımız eşim için okuyorum. Bu henüz dördüncü gün,
çokta inanarak ve umut ederek okuyorum ama henüz bir etkisi yok.
Haa bir ayrıntı; tehlikeli bir bölgede çalışıyorum.Aradı eşim öylesine aradım kendine dikkat et dedi, çokta yapmadığı bir şey. Tekrar benim aramamda ise yeniden yıktı. Bu bir etkimi bilemiyorum.İnşallah hayırlı olur.

volvo
25.08.2011, 19:50
Çok sevdiğim ve yeni ayrıldığımız eşim için okuyorum. Bu henüz dördüncü gün,
çokta inanarak ve umut ederek okuyorum ama henüz bir etkisi yok.
Haa bir ayrıntı; tehlikeli bir bölgede çalışıyorum.Aradı eşim öylesine aradım kendine dikkat et dedi, çokta yapmadığı bir şey. Tekrar benim aramamda ise yeniden yıktı. Bu bir etkimi bilemiyorum.İnşallah hayırlı olur.
havas da muhtesem sir i okuyun allahin izniyle gorun neler oluyor,allaha emanet olun.

Özlemi özled
25.08.2011, 20:43
Volvo doğru söylüyor bence o bomba tehlikesi de yok. Ancak Volvo sende ne zaman etkisi oldu ben bu salı sabahı attım denize sabah hayatım karışsada aslında insanlara çok hayırlı şeyler yaptım. Bu sence iyimi kötümü. Benim kendimle ilgili birşey olmadı henüz erkenmi sence.Acil cevap verirsen sevinirim hani yanlış birşey yapmış olabilirmiyim diye

metrocity
31.08.2011, 13:21
1 hafta boyunca okudum, eski sevgilimii okuduğum her gece sadece rüyamda gördüm. hiç haber gelmedi, bir değişiklik olmadı. umutlaırm tükendi, kalbim de cok acıyor...
büyü yaptırmaktan da cok korkuyorum... kalp acısıyla yasanmıyor

yenipazarlı09
04.09.2011, 02:13
Ya büyü kötüdür bişey diyemem ama karsindaki senin onu sevmene dahi firsat vermiyorsa yapilabilir bence zaten zamanla seni taniyip sevecektir

theblacksun
04.09.2011, 23:32
arkadaşlar deneyimleriniz paylaşırsanız bu konuyla ilgili sevinirim merak ediyorum sizlerinde yaşadıklarınızı

NECROCYBER
05.09.2011, 01:02
blacksun hiç uğraşma dostum ben denedim....gereksiz bence

seda74
05.09.2011, 01:33
blacksun hiç uğraşma dostum ben denedim....gereksiz bence

denedim demissin hicbirsey olmadimi??? yani mesela bir cogunda karsi taraf uzaklasmis sendedemi böyle birsey oldu??

NECROCYBER
05.09.2011, 02:52
denedim demissin hicbirsey olmadimi??? yani mesela bir cogunda karsi taraf uzaklasmis sendedemi böyle birsey oldu??

ne karşı taraf uzaklaştı ne birşey sacma sapan faydasız 1 dua:banghead:

Özlemi özled
05.09.2011, 10:58
Denedim hiçbirşey olmadı. Bence bu hurafe ayrıca değil bana aşık olmayı adam adımı bile unuttu. Zaman kaybetmeyin arkadaşlar.

Ajan 47
05.09.2011, 11:19
Lütfen yaptığınız yorumlara dikkat edin, bunu paylaşan arkadaşa biraz olsun saygınız varsa bu tür yorumlar sarfetmeyin, denedim olmadı sizde yapmayın vs. , nerden biliyorsunuz belki evrene mesajı verebilmek için yeteri kadar uğraşmadınız yeterli seviyede değilsiniz belki, başkalarının yapmasını engelleyecek davranışlarda bulunmayın lütfen, çünkü siz farkında olmadan bu yazdıklarınızla çoğu kişinin bilinç altını etkiliyorsunuz, kişi yapacaksa da yapmıyor belki korkuyor belki sizin dediğinize göre gerçekten bunu gereksiz sanıyor. Bunu yapacak olanlar ya da yapmayacak olanlar zaten kararını vermiştir, lütfen bu kararları etkilemeyin. Eğer saygı duymayacaksanız sizin yeriniz burası değil.

NECROCYBER
05.09.2011, 12:16
Lütfen yaptığınız yorumlara dikkat edin, bunu paylaşan arkadaşa biraz olsun saygınız varsa bu tür yorumlar sarfetmeyin, denedim olmadı sizde yapmayın vs. , nerden biliyorsunuz belki evrene mesajı verebilmek için yeteri kadar uğraşmadınız yeterli seviyede değilsiniz belki, başkalarının yapmasını engelleyecek davranışlarda bulunmayın lütfen, çünkü siz farkında olmadan bu yazdıklarınızla çoğu kişinin bilinç altını etkiliyorsunuz, kişi yapacaksa da yapmıyor belki korkuyor belki sizin dediğinize göre gerçekten bunu gereksiz sanıyor. Bunu yapacak olanlar ya da yapmayacak olanlar zaten kararını vermiştir, lütfen bu kararları etkilemeyin. Eğer saygı duymayacaksanız sizin yeriniz burası değil.

demekki herkes denemiş ki burada paylaşıyor yalan söylesin o zaman yaptım ah canım ciğerim döndü desin herkesi kandırsın daha mı iyi

Ajan 47
05.09.2011, 12:24
Hayır yanlış anladınız :), siz sandınız ki "ben bu büyülerin veya herhangi çoğu uygulamanın avukatlığını yapıyorum." Yanlış! Durum öyle değil durum sizlerden sadece biraz saygı istiyorum o yüzden deneyimlerinizi paylaşmamalısınız, sizin yazdığınız cümledeki saygıyı görmeyi denedim, ama saygıdan çok kızgınlık ve nefret okudum o cümlede, peki neden bu kızgınlık ve nefret, neden mi söyleyeyim size beni yanlış anlamanızdan, çünkü burası yalnızca bilgi paylaşım platformu sizin deneyimlerinizi okumak istemiyoruz, belki hala ısrar edeceksiniz şu şöyledir, bu böyledir diye ama ETKİLİYOR! anlayın !

Özlemi özled
05.09.2011, 12:27
Sevgili Ajan öncelikle neresi bizim yerimiz yada değil sen karar veremezsin burada insanların iradeleri söz konusu ikincisi bunu paylaşan arkadaş birden bire kayboldu insanlar birbirlerine düştü sorularına cevap alamadılar hatta bir ara acaba ne niyetle bu paylaşıldı gibi düşüncelere kapıldık. Necrocyber in dediği gibi burası tecrübelerin paylaşıldığı bir yer yalanmı söyleseydik. Belki senin dedğinde doğrudur gerektiği gibi yapamamışızdır ama tarzın çok yanlış. Kimsin? Kimi nereden kovuyorsun? Sen karar veremezsin.Biraz saygı. Saygılar
NECROCYBER (http://www.gizlimabet.com/member.php?u=22467)

Ajan 47
05.09.2011, 12:29
Çok komiksiniz. Sizi kovduğumu düşünüyorsunuz. Ancak durum tam tersi sizi saygıya davet ediyorum.

Özlemi özled
05.09.2011, 12:30
Neyse bu saldırgan tavrınızla muhatap olamazsınız. İyi günler

Ajan 47
05.09.2011, 12:35
İlk cümlenizin yüklemi belki doğrudur. Ancak saldırgan tavrım yok sizi uyardım, başkalarını kendi deneyimlerinizi paylaşarak onları o deneyimlerin etkisi altında bırakmayın diye, ama siz ne anlayışlı ne de saygılı davranıyorsunuz. Umarım hayatınız bu yolda umduğunuz gibi gider.

yule
05.09.2011, 13:06
Bu konu ile ilgili birçok kez açıklama yapmamıza rağmen kimse umursamıyor ya da okuma ihtiyacı dahi duymuyor. Arkadaşlar bütün uygulamalar etkili ve işlevselliği tamdır. İyi uygulama ya da ektili uygulama yoktur. İyi ve etkili uygulayıcı vardır. Ve kişilere uygun uygulamalar vardır. Bu uygulama sizde işe yaramayabilir ve sizinle etkileşimi düşüktür ama b kişisinde mükemmel işe yarar ve o kişiyle uyumludur. Bizler bir kişiye uygulama yapacağımız zaman sadece bir uygulama ya da tılsım yaptığımızı mı zannediyorsunuz. Birçok uygulamayı deniyoruz. Bu işler bir kere yaptım aa olmadı diyebilecğeiniz işler değidlir .B uyüzden ajan arkadaşımızın söylediği doğrudur. Uygulaması tutacak olan kişileri etkileyerek inançsızlık ne olumsuzluk enerjinizi onlara yansıtmaya hakkınız yoktur. Ve sitede karşılıklı konuşmayı beceremiyoruz. Hemen birbirimize saldırıya geçiyoruz. Düşüncenin nedne böyle olduğunu ya da neden böyle söylediğini karşıdaki kişi sorgulama çabasına dahi girmiyor. Konu tartışmaya elverişli bir konu değildir. Uygulayan arkadaşlara saygı duymak açısından tartışmanın şu an bitmiş olması gerekiyor. İlgi ve anlayış göstereceğinize inanıyorum. Sevgiyle...

Özlemi özled
05.09.2011, 14:08
Sevgili yule dedikleriniz doğru olabilir ben başka birşey iddia etmiyorum ama beğenmezsen gidersin gibi bir tarzı da kabul etmiyorum.Gidip gitmemeye kendimiz karar veririz. Ben saygı duyuyorum çünkü bende yaptım ama olmadı birde bu konuda bir sürü sorular çıktı geldi ama bu konuyu paylaşan arkadaş ortadan kayboldu ve buda ister istemez insanın içinde şüphe doğurdu belliki bizlere göre daha tecrübeli ve bilgilisiniz ama bu mertebede olanlarında anlayışlı olacağını umuyordum. Sevgili Ajan gibi saldırgan değil. Neyse burası değerli bir site ve değerli insanlarla paylaşım yapılıyor ve bu tarz tartışmalar doğru olmuyor. Maalesef agresif bir toplum olduk. Ben bu tartışmayı kendi adıma kapatıyorum saygılar

Ajan 47
05.09.2011, 14:14
Sevgili yule dedikleriniz doğru olabilir ben başka birşey iddia etmiyorum ama beğenmezsen gidersin gibi bir tarzı da kabul etmiyorum.Gidip gitmemeye kendimiz karar veririz. Ben saygı duyuyorum çünkü bende yaptım ama olmadı birde bu konuda bir sürü sorular çıktı geldi ama bu konuyu paylaşan arkadaş ortadan kayboldu ve buda ister istemez insanın içinde şüphe doğurdu belliki bizlere göre daha tecrübeli ve bilgilisiniz ama bu mertebede olanlarında anlayışlı olacağını umuyordum. Sevgili Ajan gibi saldırgan değil. Neyse burası değerli bir site ve değerli insanlarla paylaşım yapılıyor ve bu tarz tartışmalar doğru olmuyor. Maalesef agresif bir toplum olduk. Ben bu tartışmayı kendi adıma kapatıyorum saygılar

Daha fazla yazmayacağım, ancak şunu demeye hakkınız yok:

Denedim hiçbirşey olmadı. Bence bu hurafe ayrıca değil bana aşık olmayı adam adımı bile unuttu. Zaman kaybetmeyin arkadaşlar.

NECROCYBER
05.09.2011, 14:54
özür dilerim ajan ben kötü yada saldırgan manada yazmadım kimseyi kırmak değil amacım

indusputed
05.09.2011, 16:45
niyeti nasıl edicez ? niyeti dua etmeden önce mi sonra mı edicez ve bu duayı hergün günde bir defa mı okuyacaz 1 hafta boyunca

@bedford bu duayı hangi saatte okuyacaz ve abdestli olmamız gerekiyor mu gece yarısından sonra abdestli bi şekilde okusak olur mu

justbe23
06.09.2011, 12:38
doğrusun. sana katılıyorum..JuMPe

theblacksun
06.09.2011, 20:09
bence etkisi var ama yukarıda arkadaşım dediği gibi etkili uygulayıcı lazım eğer tecrübeli değilseniz yada büyünün bir parçasıysa içinizden duyguları alıyor çünkü yukarıdaki biri de o kişinin adını dahi hatırlamıyorum diyo bende de aynısı o insana karşı hiç birşey hissetmiyorum arrtık

blasphemous
06.09.2011, 20:13
yazılarım hiç birini okumadım ama benimde mesaj yazasım geldi bütün mabet mesaj yazmış ben yazmazsam olmazdı 32 sayfa olmuş :)

BeBegambaz
06.09.2011, 20:40
Hayır , bu dünyada gerçek olan tek bir şey var oda Beyaz ve Kara büyü , ben tanrıya karşı geliyorum ve sebebini de gerekirse anlatırım bu dünya en düşük seviyeli dünya 3 dünya arası yolculuk yapmak , iksir ve maltuz yapımı konusunda ders aldığım bir üstadım var !

indusputed
07.09.2011, 13:04
tecal l îmin -> buradaki l hangi kelimeye ait yani tecall mi yoksa limin mi ya da bağımsız mı ikisinden de??? 2 gün oldu bu uygulamayı yapalı yardımcı olursanız sevinirim hangisi doğru?

ilinurhalife
07.09.2011, 13:12
bunu deneyip başaran varmıııı okumayı düşünüyorum ve 10 gün sonra onu görcem canlar görünce anlarım işe yarayıp yaramadığnııı =)

indusputed
07.09.2011, 13:23
@ilinurhalife ben deniyorum bugün 3.gün inş olucak dönücek ben inanıyorum...

NECROCYBER
07.09.2011, 14:07
ben okudum faydası olmadı olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Al-iilker
07.09.2011, 22:45
Ben denemistim bu uygulamayi ama sonuc pek istedigim gibi olmadi uygulamayi yaptigim gunler boyunca istedigim kisinin haricinde baska biri aramaya baslamisti. uygulamanin son gunune kadar da aramaya devam etmisti.

aadb2006
08.09.2011, 10:28
Ben de 4 gündür okuyorum hiç bir gelişme yok ya onun aşkından deli olacağım. Beni sevmesini istemiyorum sadece beni gördüğünde tatlı talı bana gülümsesin yeter

Özlemi özled
08.09.2011, 16:17
saygısızlık diyorlar ama olmuyor sebebini bilmiyorum. Ben yaptım adam tam değişti yokmuşum gibi davranıyor.anlamadımki...

indusputed
08.09.2011, 20:27
bunu okumadan önce abdest almak ve 2 rekat namaz kılmak gerekli mi

Al-iilker
08.09.2011, 20:29
Namaz kılan oldumu bilmiyorum ama abdest alınması gerekiyor diye okudum.

benim
09.09.2011, 17:43
Günlerdir hemde kalpten çok inanarak okudum. Hiç bir faydası olmadı. Eşim için okudum, büyü yapıldığını düşünüyorum. Malesef faydası olmadı.Yinede bir umuttu tşk.

Ajan 47
09.09.2011, 23:28
Sayın yulenin dediği gibi iyi uygulama yoktur iyi uygulayıcı vardır. Enerjinin ve inancın rolüde fazla. Bir kişide etki ettiği gibi diğerinde etki etmeyebilir. Ve uygulama süresi herkesde farklı olabilir. Kimi bir uygulamayı 1 günde becerebilirken kimisi aylarca bekler.

buraksen58
10.09.2011, 11:00
bu duayı kaç gün ve günde kaç defa okumamız gerikiyo yardımcı olur musunuz?

Ajan 47
10.09.2011, 11:39
Belirli bir sayı yok herkesde etki süresi farklıdır.

indusputed
12.09.2011, 02:00
7 gün boyunca günde 1 defa okuyacaksın

bekar.usta
12.09.2011, 02:02
elinize sağlık inşallah ALLAH denemeyi nasip eder..

NECROCYBER
12.09.2011, 02:16
okumayında başınıza iş almayın daha kötü oluyor

aadb2006
12.09.2011, 09:15
ben okudum hiç bir şey değişmedi

ali33
13.09.2011, 18:18
kusura bakmayın bir şey sorcaktım .
ben bunu ramazan ı şerif içinde denedim fakat bi fark bi değişiklik göremedim....
abdestli olarak okumaya ve içimden sessizçe okudum
eksiğim varmı ki....
bu ilimle de ilgim var ama hiç bi ön bilgim yok ne dersiniz

fgulerce
16.09.2011, 03:45
Arkadaşlar ben bu uygulamayı bir ay önce denedim... 7 gece tekrarladım bişey olmadı yani dileğim kabul olmadı. Hani 2 rekat hacet namazı kılmamız gerekiyor ya eğerki 5 vakit namazını kılmıyosan sırf dileğim kabul olsun diye 2 rekat namazla geçiştiriyorsan hiç boşu boşuna kendinizi kandırmayın.... Benden söylemesi... Bende içinde olmak şartı ile Allah cümlemizi 5 vakit namazını kılmak nasip etsin.. İyi geceler

byfilozof444
18.09.2011, 17:58
bedford yanılıyorsun başka sitede gördüm.. başka ritüelle anlatılıyordu..dua aynı.

seda74
23.09.2011, 23:49
bedford yanılıyorsun başka sitede gördüm.. başka ritüelle anlatılıyordu..dua aynı.

ben tam anliyamadim?? nasil bir ritüel???

sosmivida
24.09.2011, 00:00
deneyen varmı arkadaslar Ayrıca bu nedır dua mı yok :S

CelticFrost
24.09.2011, 05:52
Boşverin gidin sevdiğiniz ile konuşun !

arzuhal
14.11.2011, 11:34
Aşık Etmek için Denenmiş Bir Usül

Kuvvetli bir celbiye için uygulamadır, boşuna aramayın ilk defa bu sitede paylaşıyorum, başka sitelerde alıntı yapmayın hakkımı helal etmem. Benim ve tanıdığım birkaç kişinin bizzat denemiş olduğu bir uygulamadır, herhangi bir yapılış zamanı yoktur, biz 1 hafta boyunca günde 1 defa okumaya niyet ediyorduk fakat genel anlamda 1 hafta dolmadan hacetimiz görülmüştür. Sizde nasıl bir etki olur bilmiyorum, sevgisi için okuduğunuz kişide ilk günler bir bunalım meydana geliyor, bu iyiye işaretir, uygulamaya devam edin, deneyenler yorum yazarsa seviniriz, okunacak dua budur;

Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha "sevdiğin kişinin ismi". Allahümme sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" ala mehabbete "senin ismin". Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi muhabbeti "senin ismin" bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli "sevdiğin kişinin ismi" bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba'duhüm ilâ ba'dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta'kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye'tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya'lemühâ illâ hüve ve ya'lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ'. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya'ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü'minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba'dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn. Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni'metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü'minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma'rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a'dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha "sevdiğin kişinin ismi". Allahümme sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" ala mehabbete "senin ismin". Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi muhabbeti "senin ismin" bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli "sevdiğin kişinin ismi" bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.

;)

cok tesekkür ederim.okumadan önce gusül abdestimi almamiz gerek yoksa normal namaz abdestimi?? ve kac rekat namaz kilinacak.tesekkür ederim.:hurray:

Samhain Scream
14.11.2011, 15:51
Ben şunu anlamıyorum havas bir islam ilmi.Aşık etme kahretme duaları var.İslamiyette aşık etmek bir kişiye iradesi dışında birşeyi yaptırmak günah. E niye o zaman havas uygulamalarında var.

Lavander
14.11.2011, 16:04
Ben şunu anlamıyorum havas bir islam ilmi.Aşık etme kahretme duaları var.İslamiyette aşık etmek bir kişiye iradesi dışında birşeyi yaptırmak günah. E niye o zaman havas uygulamalarında var.

Bildiğim inanç sistemlerinin hemen hemen hepsinde bu kural var.Ancak bu duaların veya kullanılan kelimelerin çıkış amacı bu değildir zaten.Bize bir ilim ve onu kullanma yöntemi verilmiş.Elbetteki bu kelimelerin ses enerjisini ve gücünü kendi çıkarları doğrultusunda çevirecek ve biçimlendirecek insanlar olacaktır.Neticede ilahi olarak anahtar verilmiş,hangi kapıyı açıp sonucunda neyle karşılaşacağın senin sorumluluğunda.Bu da sanırım ilahi öğretme metodu,sana deseki biri bak bunu yapma böyle olacak,sen meraktan gider gene yaparsın,insan oluşumuzun kaderi bu sanırım:)Yapıp canın yanınca da bir daha yapmazsın,yaşayarak öğrenirsin uyarıyı kale almıyorsan.

Lilium
22.11.2011, 21:43
Ben de okuyorum sevdiğim için yarın bir hafta olacak eskisi gibi görüşüyoruz iki sorum olacak size dün okumayı unuttum sadece birşey olur mu bir de içim çok sıkılıyor kaç gündür ilk defa böyle bir uygulama yapıyorum bazı varlıkları kendime musallat etmek hiç istemem çok korkarım çünkü bir de için de peygamber efendimizin ismi geçiyor böyle birşeyin büyü olması mümkün mü cevap verirseniz çok çok sevinecem...Teşekkürler.

gizliyim
22.11.2011, 22:15
Ben de okuyorum sevdiğim için yarın bir hafta olacak eskisi gibi görüşüyoruz iki sorum olacak size dün okumayı unuttum sadece birşey olur mu bir de içim çok sıkılıyor kaç gündür ilk defa böyle bir uygulama yapıyorum bazı varlıkları kendime musallat etmek hiç istemem çok korkarım çünkü bir de için de peygamber efendimizin ismi geçiyor böyle birşeyin büyü olması mümkün mü cevap verirseniz çok çok sevinecem...Teşekkürler.

Ben anlamiyorum... yorumlari hicmi okumuyorsunuz 30 küsür yorum, soru, cevap var.. Bu dua, yada büyü herneyse yazan kisiden birdaha haber alinamadi. Kuyuya bir tas atti tüm site cikaramadik.

Yapan hickimse iyi netice almadi.. tam tersi, karsi tarafta soguma oldugunu söyliyenlerde oldu ki neredeyse tüm site yorum yapti bu konu hakkinda.

Bende deniyenlerdenim, bana sorarsaniz yapmayin...

bahar-ibrahim
23.11.2011, 13:50
bu yöntemi deneyenler var mı işe yarar mı

kunde
28.11.2011, 13:39
Ben denedim malesef olmadı:(

superman
22.12.2011, 23:22
sormak istedigim bişeyler var...
1- okumaya başlamadan önce sözlü niyet etmemiz gerekiyor mu ? gerekiyorsa nasıl ?
2- "sevdiğinin ismi" "senin ismin" isimleri ad ve soyad olarak mı yoksa sadece ad olarak mı söylemek gerekiyor ? çift isimliyse iki ismide söylemeli miyiz?
3- bazı harfler î û â bunları tam telaffuz edemedigimi düşünüyorum mesela û=ü î=i â=a gibi normal harf olarak okuyorum.. bunların okunuşu nasıl olmalıdır ??

4- okurken onu düşünmeli miyiz ?
5- sesli olarak okurken evdekilere fark edilmemek için biraz şarkı sesi açsak olur mu ?

6- sadece böyle direk okumak yeterli mi ? extra yapmamız gereken ipuçları var mı tam bir açıklama olarak ?
(biraz flood gibi oldu ama birleştiremedim yazdıklarımı kusura bakmayın)

ssessiz
23.12.2011, 13:18
ben bu duayı okuyan ve duası kabul olunan biri olarak nacizane fikrimi söylüyorum.
1-başlarken niyet edebilirsin zaten dua içinde isimler söylendiği için isteğe bağlı
2-isimleri ad ve soyad olarak okudum .zaten o an kalp sevdiğin insana yöneldiği için sadece ismi bile yeterli
3-duayı aynen yazıldığı gibi okudum hiç değiştirme sadece okurken şüpheye düşme acaba olacakmı diye bütün dualardaki hatalar yada olmayışı bu yüzdendir.inan
4-tabikide düşünüceksin onu dua bunu için zaten kalp sızını isteğini ona göndermek.arada iletişim kurmak içindir dua.
5-bunu ciddi sormadığını düşünüyorum şarkı seninde dikkatini dağıtır.duanın enerjisini düşürür.
6-oku,inan,şüpheye düşme kafi extra bişeye gerek yok.

burak58
23.12.2011, 15:39
ben bu duayı okuyan ve duası kabul olunan biri olarak nacizane fikrimi söylüyorum.
1-başlarken niyet edebilirsin zaten dua içinde isimler söylendiği için isteğe bağlı
2-isimleri ad ve soyad olarak okudum .zaten o an kalp sevdiğin insana yöneldiği için sadece ismi bile yeterli
3-duayı aynen yazıldığı gibi okudum hiç değiştirme sadece okurken şüpheye düşme acaba olacakmı diye bütün dualardaki hatalar yada olmayışı bu yüzdendir.inan
4-tabikide düşünüceksin onu dua bunu için zaten kalp sızını isteğini ona göndermek.arada iletişim kurmak içindir dua.
5-bunu ciddi sormadığını düşünüyorum şarkı seninde dikkatini dağıtır.duanın enerjisini düşürür.
6-oku,inan,şüpheye düşme kafi extra bişeye gerek yok. gün içinde hangi saatlerde okudunuz

ssessiz
23.12.2011, 15:48
gün içinde hangi saatlerde okudunuz?
akşamları 23:00 ve 24:00 arası

superman
23.12.2011, 18:33
ssessiz. teşekkür ederim cevapların için...
sanki okurken o kalbimden geçmiyor gibi hissediyorum. son zamanlarda çok üzdü çok kırdı içimde bi karanlık var herşeyden soğudum .. okurken onu düşünmeye çalışıyorum buda niyetimde katkı sağlar umarım ??

ssessiz
23.12.2011, 19:00
Rica ederim.
Eğer onun için dua okuyorsan kalbinden aklından geçmemesi imkansız neticede hedef belli.Dua ederken pozitif olalım.Kalbimizi acabamı diye bozmayalım kafi.

zeynn
23.12.2011, 21:57
Kafam karıştı.. yorumları okudum da ters tepki olmuş aynı zamanda etki ettiği de olmuş. garip..

anktekinc
04.01.2012, 16:54
merhaba.güzel bir paylaşım.tecrübe eden birileri varsa dinlemek isteriz.tesiri nasıl çalışıyor pek anlayamadım.

dertli çoçuk
07.01.2012, 01:39
sevdiğimiz kişinin ismini anne adıyla birliktemi söyliycez. ayrıca önce anne adımı yoksa sevdigimizin adımı söyleniyor. paylaşımlarınız için teşekkürler

Ajan 47
07.01.2012, 13:49
havass = islami majikal sistemi

true_blood
08.01.2012, 22:50
Belford bu güzel paylaşımın için öncelikle sana teşekkür etmek istiyorum , okudum bitirdim , hatta şöyle söyleyeyim , okumaya başladığım ilk gün duanın hemen arkasından erkek arkadaşım aradı ve beni görmek istediğini söyledi , görüştük , dua gercekten cok tesirli ilk okumamda etkisini gördüm , bu yüzden çok teşekkür ediyorum....

mandalin
08.01.2012, 22:59
ben bu calısmayı bir kisinin sitesinde aylar oncesinde gordum burada gorunce alıntı mı yapılmıs merak ettim o sitede de bir cok kişi okumus ve olumlu yorumlar yapmıs

othergirl
09.01.2012, 12:20
ben de duayı okudugum surece ıletısıme gectık konustuk ama hala senı ıstemıyorum sevmıyorum dıyor,yanı konusmayan adam konusur oldu mesaja cevap vermeyen adam cevap verır oldu bagırmaz oldu sakınlestı ama hala ısrarla ıstemıyorum senı dıyor okumayı 2 hafta yaptım sımdı 40 gun sadece bekleyecek mıyım?

othergirl
09.01.2012, 12:21
true_blood sız sevgılınızle ayrı mıydınız pekı?

mandalin
09.01.2012, 17:06
Okumaya bağlı olmak ile birlikte bir haftadan başlayarak 40 güne kadar giden bekleme süreleri vardır nerede asıl paylaşıldı ise oradaki bilgili kişiye sormak en doğrusu olacaktır

_Y$!_
09.01.2012, 20:24
okurken abdest almak gerekiyor mu ?

safsafdas
09.01.2012, 20:55
deneyenler yok mu ya.hem gerçekten bu bir büyü mü

theblacksun
10.01.2012, 03:15
havas ta bir çeşit büyüdür

mandalin
10.01.2012, 08:18
Abdestli okunması önerilir çalışma bir havas çalışması ondan dolayı havas ne bilmiyor iseniz okumayın içinde geçen ifadelere göre korunma yapılması tavsiye edilir

denisarda
12.01.2012, 19:13
bazen insanların inatları tutuo yapcak bişey bulamıolar.Hem Allahtan istioruz.dua sonuçta.yedirme içirme yok.bence bu büyü değil.hacet duası gibi bişey.

hasan06
29.03.2012, 21:17
Benim bu dua hakkındaki düşüncelerim;

Bu duayı okumak karşıdaki kişiyi size karşı heyecanlandırıp az da olsa sizin yokluğunuza karşı bunalıma sokarken, sizde de fiziksel olarak sol el bileklerinde ağrılar, kalbinizde sızılar, nefeste daralma meydana geliyor fakat bunlara dayanırsanız karşıdaki kişi size büyük bir aşk ile geri dönüyor, neden sıkıntıların meydana geldiğini medyum hocalara sorduğumda amelin yapılmasını engellemk için bazı cinlerin dua okumanıza müdahele ettiğini, sizin uygulamayı yarım bırakmaya sebebebiyet verdiklerini söylediler, eğer o sıkıntılara dayanırsak ve uygulamayı günde duayı 7 defa olmak üzere 21 gün boyunca okumaya devam edersek muvaffak olacağımızı söylediler, bendeki etksinde ise; sevdiğim kişi ile artık daha sık görüşüyoruz, üniversite bitince evlenmeyi düşünüyoruz, ben bu uygulamayı tam hakkı ile yapmadım aslında 10 gün boyunca günde 2 defa okumuştum, ihtiyacı olanlara faydalı olur da dua alırım diye paylaşıyorum.

duanın kaynağının osmanlıca el yazması olan Cavahirr-el Havvas olduğunu belirtiyorlar.

Alıntıdır.

blackblood
07.04.2012, 15:03
(14 gün okumada ise okumadan sonra 40 gün başka bir işlem ya da okuma yapılmaması önerilir.) peki 40 gün içerisinde bir daha okuma yapılırsa ne olur ?

luna.e
07.04.2012, 18:36
Şimdi haftanın her günü 1 defa mı okumamız gerekiyor, yoksa 21 gün boyunca günde 7 defa mı okumamız gerekiyor?

Sheker
07.04.2012, 19:13
Duanın içinde bi tane yanlış yer var.izaca süresinde "fer sebbih" yazıyor orası "fe sebbih" olacak

maestrodesalto
08.04.2012, 04:57
baskasının iradesi dışında bir birlikteliğe kavusmak için 40 gün bu dua yı yapacağınıza, bir gün samimi bir kalp ile, allah (c.c) a dua edin hakkınıza en hayırlı olanı karşınızıza inşallah cıkaracaktır.

sinsi
08.04.2012, 15:09
ben bunu okudum ama başka biyerde 7 gün boyunca okunacak die yazıyordu yaptım tutmadı tam olarak öğrenin heva olmasın 40 gün yanlışta anlamayın

spronue
08.04.2012, 23:06
Duanın adı olarak nedir?

Soul
09.04.2012, 02:57
varlıkları kullanıyorsak büyü olma ihtimali olabilirmi çünkü metin içerisinde bazı kelime tekrarları mevcut fakat biryandanda besmeleyle başlıyor ve selavat var biraz açıklık getirirmisiniz , ikinci olarak okunuş nasıl arapça çünkü , birde bu dua sizin okuduğunuz şekildemi eksik falan varmı dorumudur hepsi
teşekkürler .

arzuhal
22.05.2012, 01:00
ne karşı taraf uzaklaştı ne birşey sacma sapan faydasız 1 dua:banghead:

Hic bir dua sacma sapan ve faydasiz degildir.Böyle düsünüyorsaniz yapmayin.bazi dualar sacma sapan ve faydasiz insanlarda tutmaz,,diye biliyorum.:biggrinjester:

mimar52
22.05.2012, 06:31
Arkadaşlar bence bu dünyada büyü kadar iğrenç birşey yoktur ben büyü yapılmış bir insanım ve bana büyü yapan insanı bulursam öldüreceğim kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri neden başkasına yaparsınız?Şimdi bazı kişiler dua ediyoruz diyecek ama sonuçta sen insanların özgür iradesiyle oynuyorsun yanlışsam biri yanlışsın desin.
büyü bir enerjıdır canım kardesım o yüzden büyüyü igrenc dıye tanımlaman fikrimce cok yakışık almamış.her insan zaman zaman büyüye maruz kalmıst
ır.emın ol yalnız degılsın.mabette bıcok korunma yolları var.bakarsan işine yarayacak bilgiler bulabilirsin.
ben kimin bana ne büyüsü yaptıgını rüyamda görüyorum çogu zaman.önlemımı de ona göre alıyorum.en basit olarak tuz ve sirkeyi mutlaka büyüden korunmak için kullanıyorum.

kucukavril
16.08.2012, 10:34
Öncelikle bugun 3.günüm ve bu duayı 7.kez okudum ve bitirmiş oldum. Bununla beraber 21 besmeleyede dün başladım. Neyse gün gün olanları aktarmak istiyorum.
Hissettiklerim:
İlk gün; Ateş bastı, okurken ellerimde uyuşma hissettim.
İkinci gün; Baş ağrıları ve agresiflik oldu.
Bugün yani üçüncü gün; Yine baş ağrım var.

Olaylara gelecek olursam:
İlk gün; Karşı tarafla bi konuşmam olmadı
İkinci gün; Mesaj atmama dahi cevap vermedi. (Ama aramızda hiç kötü bişey olmamıştı duaya başlamadan önce herşey güzeldi ama ben daha iyi olması için başlamıştım.) Benden hoşlandığını söyleyen adam artık benden hoşlanmadığını kafasını dinlediğini ve başkalarınada mavi boncuk dağıttını gayet güzel dile getirdi. Ki bende akşama doğru inanılmaz derece ağlamaya başladım. Duygusal yönden çokta bişey hissetmeme rağmen deli gibi aşık oldum diyebilirim.
Son gün yani bugün; Dün attığım mesajada cevap vermemiş ve iş gittikçe kötüye gidiyo.

Sonuç olarak duayı büyü olup olduğunu araştırmadan başladım. Bi umutla okudum ve gerçekten inanmıştım. Halada başım ağrıyor. Daha kötü olmasını istemiyorsanız yapmayın, başlamayın. Gerçekten çok istemiştim ve inanmıştım. Devam etmeyeceğim, bırakıyorum.

kakashi
30.08.2012, 01:08
pek bi yararını göremedim

anık
27.09.2012, 20:25
Arkadaşlar ben bugün bu uygulamayı denedim 5dk sonrada bu linkdeki www.gizlimabet.com/threads/19006-Tesiri-inanılmaz-güçlü-muhabbet-duası uygulamayı denedim sorun çıkarmı sizce ne yapmalıyım şimdi

yesillyeşil
27.09.2012, 21:18
Öncelikle bugun 3.günüm ve bu duayı 7.kez okudum ve bitirmiş oldum. Bununla beraber 21 besmeleyede dün başladım. Neyse gün gün olanları aktarmak istiyorum.
Hissettiklerim:

İkinci gün; Mesaj atmama dahi cevap vermedi. (Ama aramızda hiç kötü bişey olmamıştı duaya başlamadan önce herşey güzeldi ama ben daha iyi olması için başlamıştım.) Benden hoşlandığını söyleyen adam artık benden hoşlanmadığını kafasını dinlediğini ve başkalarınada mavi boncuk dağıttını gayet güzel dile getirdi. Ki bende akşama doğru inanılmaz derece ağlamaya başladım. Duygusal yönden çokta bişey hissetmeme rağmen deli gibi aşık oldum diyebilirim.
Son gün yani bugün; Dün attığım mesajada cevap vermemiş ve iş gittikçe kötüye gidiyo.

Sonuç olarak duayı büyü olup olduğunu araştırmadan başladım. Bi umutla okudum ve gerçekten inanmıştım. Halada başım ağrıyor. Daha kötü olmasını istemiyorsanız yapmayın, başlamayın. Gerçekten çok istemiştim ve inanmıştım. Devam etmeyeceğim, bırakıyorum.

Ya Allah aşkına inanmayın böyle savastalara heleki Allahın ayetlerini okuyarak büyü yapmak günahların en büyüğüdür. Allah sizin için hayırlı olanı bilir ve verir Ona dua edin ve Ondan yardım isteyin..

htas83
26.10.2012, 21:59
degerli arkadaşım ben bunu bir kaç kez yapdım ama hiç olumlu bir sonuç alamadım ...*

yorgun savascı
26.10.2012, 22:23
ya sevgılı kardeslerım sımdı sız buna dua dıyorsunuz kesınlıkle buyu yapmıyoruz dıyorssunuz eyvallah dogrudur fakat dua bıle ettıgınız vakıt rabbımın ızını olmadan sızın kısmetınız olmayan bırını ıstedıgınız kadar falanca gunde bılmem ne kadar surede okusanız bıle nasıl o kısyı asık edebılırsınız soruyorum sıze

mecbur_focus
26.10.2012, 22:39
Hissettiklerim:

bakın bu sakın ters tepen bir büyü uygulaması olarak verilmiş olmasın yani dilim varmıyor demeye ama..

bırakın bu tür müdahale yöntemlerini,

gerçekçi olun bence bir kadına erkek deger veriyorsa kadın kıymet bilsin bir erkege kadın kıymet vertiyorsa erkek kıymet bilsin,

yahu büyü ile anca taşıma su misali olur bunlar, en güçlü büyü sevgidir,

sizi sevmeyen birini niye elde etmeye çalışırsınız anlamıyorum, o zaman niyette bir yanlışlık var derim.

bence bırakmakla iyi yapmışsınız.

saglıcakla.

Osmanlı Torunu
27.10.2012, 00:05
Kaynak nedir ?

Denenmişmi ?

Yan Etkisi nedir ?

1melek
27.10.2012, 17:11
zilzal şer uygulamalar için değil miydi??

mina00
08.11.2012, 22:38
Tamaen tesadüfen gördm ve okumak istedim. ilk gün okudum aşırı bi ağırlık çöktü direk uyudum ve hemen etki gördüm.gün içerisinde aramayan msj atmayan sevgilim aradı msj attı hatta msj atmadm diye trip attı :) bu durum hoşuma gitti dün gece tekrar ikinciyi okudum.okurken yorumlarada bakmak istedim büyü olduğunu bilmiyordum ve çok pişman oldum.bugün tekrar konuştuğumda bunalımda olduğunu farkettim üstelik beni akşama kadar aramadı. konuştuğumuz zaman saçma sapan şeylerden bahsediyor bunalımda olduğuna veriyorum ama zaten ruhen iyi durumda değildi yaşadığı bazı sıkıntılardan dolayı da olabilir diye düşünüyorum ama 2 gündür bi bunaılmda olduğunu söyledi.şimdi devam etsemmi etmesemmi bilmiyrm. aynı zamanda ya vedud sürekli çekiyrm zikir ediyrm devam edersem kendimden sğutmaktan korkuyrm çünkü dayanamam.. ayrıcada bugün içimde bi boşluk wardı evet hatta bi an ben seviyo muyum dediğim an bile oldu. sürekli ayetel kursi okuyrm nas felak ve hüddamı geri döndürme duasını okudum. şu an bi etki yok. üstelik okuduğum geceden beri kalbimde sancı var belime vuruyor.ama sevgilimde dahada bi yakınlaşma var. ben bana karşı dahada ısınsın kavgalarımız bitsin die okudum gerçektende öyle oldu.. ama bıraksam bişi olurmu bilmiyorum

thales
08.11.2012, 22:48
Tamaen tesadüfen gördm ve okumak istedim. ilk gün okudum aşırı bi ağırlık çöktü direk uyudum ve hemen etki gördüm.gün içerisinde aramayan msj atmayan sevgilim aradı msj attı hatta msj atmadm diye trip attı :) bu durum hoşuma gitti dün gece tekrar ikinciyi okudum.okurken yorumlarada bakmak istedim büyü olduğunu bilmiyordum ve çok pişman oldum.bugün tekrar konuştuğumda bunalımda olduğunu farkettim üstelik beni akşama kadar aramadı. konuştuğumuz zaman saçma sapan şeylerden bahsediyor bunalımda olduğuna veriyorum ama zaten ruhen iyi durumda değildi yaşadığı bazı sıkıntılardan dolayı da olabilir diye düşünüyorum ama 2 gündür bi bunaılmda olduğunu söyledi.şimdi devam etsemmi etmesemmi bilmiyrm. aynı zamanda ya vedud sürekli çekiyrm zikir ediyrm devam edersem kendimden sğutmaktan korkuyrm çünkü dayanamam.. ayrıcada bugün içimde bi boşluk wardı evet hatta bi an ben seviyo muyum dediğim an bile oldu. sürekli ayetel kursi okuyrm nas felak ve hüddamı geri döndürme duasını okudum. şu an bi etki yok. üstelik okuduğum geceden beri kalbimde sancı var belime vuruyor.ama sevgilimde dahada bi yakınlaşma var. ben bana karşı dahada ısınsın kavgalarımız bitsin die okudum gerçektende öyle oldu.. ama bıraksam bişi olurmu bilmiyorum

Biraz daha okursanız kaybedeceksiniz, okumayı bırakın..Pirince giderken bulgurdan olmayında.

nigxe
08.11.2012, 23:06
musallattan kurtulmak zordur bence okumayın.

mina00
09.11.2012, 01:53
Bende öyle düşünüyordum. kalp sancısı hala var ama okumayacağım nasılsa seviyoruz birbirimizi daha fazlasına gerek yok olacaksada ALLAH tan hayırlısı her zaman.Ama cidden değişti okuduğum ilk gün özellikle bana karşı çok anlayışlı ve çok iyi oldu duadan mı bilmiyorum zaten iyiydi fakat çok kabuğuna çekiliyordu. benimle paylaşıyor 2 gündür farkedilir değişiklik var umarım okumadığım için kötü şeyler olmaz.

öykü
09.11.2012, 20:11
havas da muhtesem sir i okuyun allahin izniyle gorun neler oluyor,allaha emanet olun.

bahsettiginiz kitabi nereden temin edebiliriz acaba?

thales
09.11.2012, 22:46
Sanıyorum burada kasıt kitap değil. Daha önce bir üyenin paylaştığı " muhteşem sır " başlıklı içerik ,

http://www.gizlimabet.com/threads/21839-muhtesem-sir

link'ten faydalanabilirsini.z

nyildirim
13.11.2012, 16:55
İşin açığı 3 farklı hocaya gittim güvendiğim insanlardır bu işi para için yapmıyorlar..Olaylar biraz farklı büyünün adını bilmiyorum hocalarda bilmiyor ama bir büyü olduğu belli ama büyünün etkisi beni birşeyler yapmamam için engelleyen bir büyü bir nevi hiçbir duygumu kullanamıyorum aşk yok sevgi yok korku yok kendimi zorlayarak sadece insanlara saygı duyabiliyorum bu büyünün adını bilen duyan varsa benimlede paylaşırsa çok sevinirim.Karşınızdaki insan değil bir şeytan bile olsa bence büyü yapmak insanlık ayıbı ve bencillikten başka birşey değildir.Şifa büyüsüne diyecek lafım yok iyilik için yapılıyor nede olsa sonuçta aşk büyüsü yaptığınız kişi sizinle kendi isteğiyle olmayacak..Buda onun hayatını mahvetmenize yeter..

İçinde bulunduğun durum psikolojikte olabilir veya aklıma ilk gelen şey kısmetin bağlı olabilir diye düşünüyorum . Bir defa senin yazdığın belirtilerle birisi daha gelmişti ve Allah nasip etti kısmet açmak için yazılan üzerinde taşıyacağı bişeyler yazmıştım ne yazdığımı tam hatırlamıyorum şükürler olsun düzeldi Allahın izniyle...
İyi forumlar . . .

fairym
15.04.2013, 08:01
yanlışım varsa düzeltin lütfen...şimdi bu duanın aslı bu değilmiş duayı internete ilk defa kendisinin yayınladığını söyleyen kişi içindeki davet hüddam daveti olduğunu ve zarar vermiyceni özellikle helal için okunuyorsa diyor....10 yerde okudum 100 kişiden 80 ninde kabul olmuş inşallah..ama şimdi burayı okuyorum korktum vallahi..musallat falan diyorsunuz bi de bunlarla uğraşma ihtimali korkutucu..şimdi ben eşim için okumak istiyorum bana çok haksızlık yapıyor bi ara anlatırım ama korktum işte

batumania
21.04.2013, 00:47
konuyu açan arkadaş keşke korunma gerektiğini belirtseymiş kesinlikle ve kesinlikle korunmasız yapılmaması gereken bir uygulama

korunma için yalnışım varsa daha bilgili arkadaşlar düzeltsin lütfen beni

başlamadan önce abdestli olarak 3 kere hifz ayetleri okunması gerekmektedir. Hifz ayetleri okunduktan sonra arkasından bu dua okunur

Allâhümme innî ehâfüke ve ehâfü men lâ yehâfüke bi hakki men yehâfüke idfa' annî serra men lâ yehâfük.

ardından 8 defa ayetel kürsi okunur 1. ayetel kürsi okunur sağa 2. sola 3. öne 4. arkaya 5. yukarıya 6. aşşağıya 7. okunduğunda nefesin içine çekilir ve duanın enerjisini koruyucu gücünü içinde hissedersin 8. okuyup ayetel kürsi okuma işlemi biter ardından 3 kere tekrar etmek üzere tövbe süresinin son ayeti okunur

Fe in tevellev fe kul hasbîyallâh, lâ ilâhe illâ hûv, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm

sonra bir salavat getirilir ardından besmele ile fatiha okunur sonra oturduğunuz yeri parmağınızla kendi etrafınızda çember edecek şekilde daire çizin ve kendinizi bu koruyu dairenin içinde hissedin

ALLAH'ın izni ile gün boyu hiç bir varlık size yaklaşamaz ve size zarar veremez.. lütfen okumadan önce bunu yapın duanın vermiş olduğu sıkıntıları diğer bunalım hallerini ortadan kaldırsın aksi durumda üzerinize çektiğiniz için davetleri diğer arkadaşlarında dediği gibi müthiş derecede bir bunaltma yaşanır

egeyaren
05.05.2013, 23:09
ay bu büyümüydü ben büyü olduğunu bilmiyordum okudum ben dua sandım acaba günaha girdim mi

ewa
06.05.2013, 10:42
buradaki dua Kuran-ı Kerim ayetimi??

bütün yorumları okumaya çalıştım ama bitiremedim henüz. şunu çok merak ediyorum. şimdi bu duayı okudukca üzerimize ağırlık çöküyo ruhsal varlıklar aklımızı karıştırmaya çalışıyor sesler duyuyoruz yada rüyalarımızda görüyoruz denildi. peki du duayı etki etmesini istedğimiz kişiye de bu varlıklar musaallat oluyormu? onu sürekli rahatsız edicekmi? edicekse ne kadar süre rahatsız eder? duanın etkisi bitinceye kadarmı? sonuçta sevdiğimiz insanların hiç bi şekilde zarar görmesini istemeyiz bizim için olsa bile...

bide birşey daha aklıma takıldı. bu duayı 1 haftada 1er kez okuyacağız ve ruhsal varlıklar üzerimizde ağırlık oluşturucak ya.. yaptığımız uygulamanın sonucu olumlu yada olumsuz olsun 7.günün sonunda bu ruhsal varlıklar bizi terk edecekmi?

kagan_1940
06.05.2013, 14:00
Ben bunu daha önce denedim 2.gün okuduğum kişi aradı ondan sonra ki günlerde de hep bi bahaneyle aradı okurken göğüsümde hafif bi sıkışma oluyordu sanırım 4.gün okumayı 3'e çıkarttım çok fena oldum parmak uçlarımda karıncalanma oldu başım döndü.Diğer günlerde devam ettim 7.gün olmadan zaten barışmıştık ama yine de bitirdim okurken üstümde ağırlık hissettiğimde işe yaradığını anlıyordum şimdi yine okumayı düşünüyorum