Duygularım yok Oluyor Yardım Edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhaba ben son 1-2 ay içinde çok fazla sorun yaşadım artık intihar edicektim şöyle söyliyim uygun hapları hazırladım ve tavan lambasının gizlibir bölmesine saklamıştım ve sonra biri çıktı esrarengiz bir biçimde ve bana bir isim verdi cinpadişahının ismiymiş 7bin kere zikr et hayatın değişsin dedi ve ben 100 kere zikr edebildim kalbim dayanmadı.Bir iletişi olmadı ama şuanda içimde hiç bir his yok ailemden birine sarıldığımda bir şeyler hissetmek istiyorum ama yok sevgi korku utanç özlem hiç bir şey hissedemiyorum sokaktan geçen bir insan neyse annemde sevgilimde benim için aynı hiçbir üstünlükleri yok

ama tekrar hissetmek istiyorum birine sarıldığımda içimin kıpır kıpır olmasını istiyorum.

Bana ne oldu lütfen yardım edin...

Not:Duygularım tam olarak gitmedi ama her geçen gün çok daha azalıyor.İlk zamanları kin ve nefret duyuyordum insanlara artık o da yok tüm insanları birer böcek gibi görüyorum değersizler

BattleFury

Kayıtlı Üye
Hatırlarmısınız hep bahsederim benim bir tecrubem var bu işlere bununla karıstım diye .. işte o tecrubenin sonunda bu benim içinde geçerli oldu yanii bence bu cok cok buyuk bir varlıgın enerjisinin verdigi etki olabilir diyorum aslında bir bakıma bu bir cesit carpılma ancak bu bedene degil ruhtaki duygulara etki ediyor gibi değil mi? Şu anda sadece sevgiyi geri kazanabildim ve bunun gitmemesi için her turlu yone basvurucam onun haricinde Majide aşırı etkili gibiyim belkide bu "şüphe- endişe" duygularınıda kaybettigim içindir genedee aramızdaki tek fark ben uygulamayı tamamladım, siz tamamlamayıpta bu kadar eksilmesi biraz tuhaf gibi :)

extruder

Kayıtlı Üye
senın bahsettiğin durum depresyonik bi durum büyü-maji uygulamalarında hisler duygular dusunceler bu şekilde silinmez hayattan sogumus bunalmıs sıkıntıların ustesınden gelememıs gıbı goruyorum seni bence hayattan zevk almaya bak eğer bazı uygulamalar yapıyorsanda bence vazgec yannış yapılan büyü en büyük lanetten bile daha tehlikeli olabiliyor.Tabi bunlar içinde inanç gerekiyor burda bahsettiğim tuttugun nesneyı tuttugun kadar inanman deil burda çok derin inançlardan bahsediyorum.Eğer böle bi durum varsada bi arkadaşından yardım isteyebilirsin lakin bir çok şey son safhasını tamamlarken kendini fark ettirir.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Hatırlarmısınız hep bahsederim benim bir tecrubem var bu işlere bununla karıstım diye .. işte o tecrubenin sonunda bu benim içinde geçerli oldu yanii bence bu cok cok buyuk bir varlıgın enerjisinin verdigi etki olabilir diyorum aslında bir bakıma bu bir cesit carpılma ancak bu bedene degil ruhtaki duygulara etki ediyor gibi değil mi? Şu anda sadece sevgiyi geri kazanabildim ve bunun gitmemesi için her turlu yone basvurucam onun haricinde Majide aşırı etkili gibiyim belkide bu "şüphe- endişe" duygularınıda kaybettigim içindir genedee aramızdaki tek fark ben uygulamayı tamamladım, siz tamamlamayıpta bu kadar eksilmesi biraz tuhaf gibi :)

Eğer duygularımı aniden kaybetmesem belkide şuan burda bu yazıyı yazıyor olmaz organları bağışlanamıycak düzenyde hasar görmüş bir bedeni terk etmiş bir ruh olurdum bu bir lütufmu yoksa lanetmi bilemedim ama memnun değilim

janet

Kayıtlı Üye
annem aynı şeyi yaşadı, psikiyatriye gitti, tedavi gördü ve tamamen iyileşti

BattleFury

Kayıtlı Üye
gerçekten yaşamıs biri olarak bu oyle bir sey degil, ben o deneyimin ardından kac tane psikologa gorunmeme ragmen hepsinden temiz cıkabiliyorsam bunun boyle olmadıgının kanıtıdır bu psikoloji değil. Eminim değil. Şu anda net olarak sahibi oldugum sevgi var cok az nefret hissedebiliyorum biraz acıyıda sezebiliyorum 3 yılda bu kadar oluyor vallahide. Bu şey gibi nasıl anlatsam ... kelimeler yetersiz anlatacak bir sey yok cunku gercekten YOK :D

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
senın bahsettiğin durum depresyonik bi durum büyü-maji uygulamalarında hisler duygular dusunceler bu şekilde silinmez hayattan sogumus bunalmıs sıkıntıların ustesınden gelememıs gıbı goruyorum seni bence hayattan zevk almaya bak eğer bazı uygulamalar yapıyorsanda bence vazgec yannış yapılan büyü en büyük lanetten bile daha tehlikeli olabiliyor.Tabi bunlar içinde inanç gerekiyor burda bahsettiğim tuttugun nesneyı tuttugun kadar inanman deil burda çok derin inançlardan bahsediyorum.Eğer böle bi durum varsada bi arkadaşından yardım isteyebilirsin lakin bir çok şey son safhasını tamamlarken kendini fark ettirir.

Majikal Çalışmalarla pek ilgilenmiyorum ve bahsettiğim gibi ruhani bir varlığın ismini zikr ettikten sonra meydana geldi sorun birden cevabınız için teşekkürler..

annem aynı şeyi yaşadı, psikiyatriye gitti, tedavi gördü ve tamamen iyileşti

Umarım benimkide psikolojiktir

janet

Kayıtlı Üye
doktora gitmeden bilemezsin, hepimiz dönem dönem yaşarız, seninki bu dönem demek
geçmiş olsun :)
aslında hayatına bir iki ufak sevinçler girse, doktora bile gerek kalmayabilir. gez dolaş, renkli ortamlarda bulun bu aralar :)

extruder

Kayıtlı Üye
Majikal Çalışmalarla pek ilgilenmiyorum ve bahsettiğim gibi ruhani bir varlığın ismini zikr ettikten sonra meydana geldi sorun birden cevabınız için teşekkürler..

Umarım benimkide psikolojiktir

bahsettiğin warlıgı hatırlıyor musun?

schutze07

Kayıtlı Üye
Duygular değişkendir birden soğuyabilirsiniz sevebilirsinizde olağan bir durum olduğunu sanmıyorum ben ama psikolojik olarak yıpranılınca bu gel gitler daha çok yaşanabiliyor sevgi ve ışıkla.

vorden

Kayıtlı Üye
1000 kere okumadan intiharın eşiğinden dönmüşsün belkide 1000 e tamamlaman gerekiyordu bazı şeyleri eksik yarım bırakmamak gerekliymiş zaten bu kadar dibe battım bu kadar kötü durumdayddım diyorsun gözünü karartıp okumalıydın 1000 kere dayanamadım derken ne oldu iç sıkıntısımı oldu bırakmak zorunda kaldın.herşeyin bir çaresi vardır elbet ismini sana veren arkadaşından tekrar alıp burdaki kişilerden yardım isteyebilirsin için rahatlar belki sana açıklama yaparlar. gün icinde yatarken yolda arabada her yerde aklına geldikçe (ben seven ve sevilen bir insanım sevgi her yerde )demeyi dene.bıkmadan usanmadan o varlık padisahının ismini zikir etmekden daha güvenli ve bu sihirli sözcük senin etrafında sevgi dolu insanlar olmasına yardımcı olucak eğer ciddi bi şekide yaparsan tabiki.sevgi ile kal.

darkangels

Banlı Kullanıcı

Benim cinlerle bir durumum olmadı ama büyük bir deprosyon geçirdim üstünden seneler geçti gerçi ama o zmandan beri hala duygularım yok.Sizin dediğiniz durum benim içinde geçerli olabilir mi

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba ben son 1-2 ay içinde çok fazla sorun yaşadım artık intihar edicektim şöyle söyliyim uygun hapları hazırladım ve tavan lambasının gizlibir bölmesine saklamıştım ve sonra biri çıktı esrarengiz bir biçimde ve bana bir isim verdi cinpadişahının ismiymiş 7bin kere zikr et hayatın değişsin dedi ve ben 100 kere zikr edebildim kalbim dayanmadı.Bir iletişi olmadı ama şuanda içimde hiç bir his yok ailemden birine sarıldığımda bir şeyler hissetmek istiyorum ama yok sevgi korku utanç özlem hiç bir şey hissedemiyorum sokaktan geçen bir insan neyse annemde sevgilimde benim için aynı hiçbir üstünlükleri yok

ama tekrar hissetmek istiyorum birine sarıldığımda içimin kıpır kıpır olmasını istiyorum.

Bana ne oldu lütfen yardım edin...

Not:Duygularım tam olarak gitmedi ama her geçen gün çok daha azalıyor.İlk zamanları kin ve nefret duyuyordum insanlara artık o da yok tüm insanları birer böcek gibi görüyorum değersizler

Şans olarak görmelisin bence :)

Hepimiz biliyoruzki anne ve babamız gün gelecek son kez veda etmek zorunda kalacağız...

Ayrıca insani duygularla para da kazanamazsın hiç bir şey yapamazsın...

Bak bir sürü derdin yok bence hiç iyileşmeye uğraşma çünkü iyileşmiş olan sensin :)hasta olan biziz İNSAN GRİBİ :)

Aybars

Kayıtlı Üye
Farkındalığın bozulmuş olabilir.. Farkındalık uygulamalarını yaparsan içini tamamen temizliyebilirsin..

sevgiyle kalın :)

Beltin

Kayıtlı Üye
Duygusuz insanlar daha başarılı süphesiz.ebediyen böle sürcegini sanmıyorum biraz zamana ihtiyacı var.düzelene kadar bu durumun iyi yanlarını kulan derim :)

JuMPeR

Kayıtlı Üye
Bende aynıyım içimde hiçbir duygu yok yaşamak adına içimde bir istek bile yok ayrıca diğer varlıklar felanda dadanmıyor ne iş anlamadım sanırım Allah tarafından lanetlendim :) cehenneme gitmeye razıyım yeterki şuanki durumumdan kurtulup fiziksel acı çekeyim razıyım bugün razıyım gelecek gidecek bir cin varsa musallat olacaksada umurumda değil yeterki şu hayattan bir kurtulayım...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
1000 kere okumadan intiharın eşiğinden dönmüşsün belkide 1000 e tamamlaman gerekiyordu bazı şeyleri eksik yarım bırakmamak gerekliymiş zaten bu kadar dibe battım bu kadar kötü durumdayddım diyorsun gözünü karartıp okumalıydın 1000 kere dayanamadım derken ne oldu iç sıkıntısımı oldu bırakmak zorunda kaldın.herşeyin bir çaresi vardır elbet ismini sana veren arkadaşından tekrar alıp burdaki kişilerden yardım isteyebilirsin için rahatlar belki sana açıklama yaparlar. gün icinde yatarken yolda arabada her yerde aklına geldikçe (ben seven ve sevilen bir insanım sevgi her yerde )demeyi dene.bıkmadan usanmadan o varlık padisahının ismini zikir etmekden daha güvenli ve bu sihirli sözcük senin etrafında sevgi dolu insanlar olmasına yardımcı olucak eğer ciddi bi şekide yaparsan tabiki.sevgi ile kal.

Daha Öncede belirttim zikri veren kişi dediki 7bin yaptığınde eğer ölmessen hayatın değişir pek güvenlimi bilemiyorum ve kalbim dayanmadı sanki nefes alamadım gibi

Şans olarak görmelisin bence :)

Hepimiz biliyoruzki anne ve babamız gün gelecek son kez veda etmek zorunda kalacağız...

Ayrıca insani duygularla para da kazanamazsın hiç bir şey yapamazsın...

Bak bir sürü derdin yok bence hiç iyileşmeye uğraşma çünkü iyileşmiş olan sensin :)hasta olan biziz İNSAN GRİBİ :)

Eğer doğuştan böyle olsam berki bu benim için güzel olabilirdi ama ben sevmeyi sevilmeyi bildiğim için ve bu duyguları yaşayamadığım için emin olun çok kötü bir şey

Duygusuz insanlar daha başarılı süphesiz.ebediyen böle sürcegini sanmıyorum biraz zamana ihtiyacı var.düzelene kadar bu durumun iyi yanlarını kulan derim :)

Kullanıyorum mesela sinirimi bozan hayvanları öldürmak yada tekmelemek gibi eskiden bir sineye zarar versem elime alıp iğleştirmeye çalışırdım şimdi rahatlıkla öldürüyorum zevklide oluyor ama böyle olmak istemiyorum

janet

Kayıtlı Üye
belkide çevrenizde ve etrafınızda duygularınızı uyandırabilecek hiç kimse ve hiç birşey yok.. gülmeyi deneyin... fıkra okuyun, karikatürlere bakın, komedi seyredin, espri yapın, normale dönersiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...