aşk için

moskov

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba... daha yeni siteye üye oldum ... kısaca bir şey anlatıp sizlerden yorm bekliyorum ben böyle şeylere çok inanıım ancak etrafımdakilere sormaya çekindim...2003 te birine hayran olmuştum..daha sonra 1 yıl kadar önce kendisiyle tanıştım o zaman sevgilisi vardı ve ben ona hayran olduğum halde dile getirememiştim..sona bulunduğumuz yerler değişince bende görüşüp ümitlenmemk adına kendimi çektim..geçenlerde arkadaşım evlendi ve iki ayakkabısının altınada ismimi yazdım ve bir tek benim ismimin silindiğini farkettim o sırada bana gelen bi haberde hayranı olduğum kişinin sevgilisinden ayrıldığını öğrendim ve onu aradım görüştük .. o akşam rüyamda iki kahve fincanını içmiş bir şekilde bana yolladı anlamına baktığımda zengin bir kişi ile evleneceksin diyor.. bu arada bu kişide zengin .. daha sonra o kadar çok onu düşünmeye başladım ki anlatamam yasin okuma ihtiyacı hissettiğim geçen günlerde yasinde bir dua buldum sevdiğin kişinin sana aşık olması için yapılıyormuş..ancak onun için cuma günü sela vakti gerekiyor..ben çalışıyorum ve bunu yapamıyorum..ben bu kadar rastlantınında boşa olduğunu sanmıyorum acaba benim yapabileceğim başka bir şeyler varmı bana yardımcı olurmusnuz ?

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Belkide akışına bıraksanız zaten herşey yolunda gidicektir.ben ters birşey göremedim yazdıklarınızda.size karşı birşeyşer hissediyor olabilir.önce emin olun sonra duruma göre davranırsınız.

janet

Kayıtlı Üye
evet :D bence aranızda elektrik var ve devamı gelecek, boşuna endişe yapmayın :D

Katarina

Kayıtlı Üye
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Yasinde aşk için dua bulmanızı anlayamadım.Bulunduğunuda sanmıyorum.Konuya ilk baktığımda büyü ile alakalı sandım; fakat kusura bakmassanız sorduğunuz soruda saçma geldi açtığınız konuda :(

bedford

Kayıtlı Üye
anlattıklarınız çok güzel, belki gerek yok ama sitede herhalde sevgi güçlendirme, celbiye hızlandırma duaları varsa okuyabilirsiniz.

mandalin

Banlı Kullanıcı
sitede var mı diye bilmiyorum ama internette yasin suresi ile celp diye ararsanız amacınıza ulaşabilirsiniz sanırım

moskov

Kayıtlı Üye
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Yasinde aşk için dua bulmanızı anlayamadım.Bulunduğunuda sanmıyorum.Konuya ilk baktığımda büyü ile alakalı sandım; fakat kusura bakmassanız sorduğunuz soruda saçma geldi açtığınız konuda :(

Bismillahirrahmanirrahim
Allahüme ya Alimü ya azimü ya Rahmanü ya Rahimü ya Kadduru ente rabbi ve ilmike hasbi feni`mer rabbü rabbi ve ni`mel hasbü hasbi tensuru men teşaü ve inneke entel azizür rahimi,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve es`elükel azameti fil harekatı vessekanati vel kelimati vel iradati vel`hatarati minneş şeküri kane vezzununi vel evhami zülzilü zilzalen şediden,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve iz yekulül münafikune vellezine fi kulubihim meradün ma vaedenellahü ve resuluhu illa gururen,
ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru veftah lena feinneke hayrul fatihin vağfir lena feinneke hayrul ğafirine.Verhamna feinneke hayrur rahmine.Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa ve
sahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem .Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve sehhır lena küllün fil bahri hüve leke fil ardi vessemai vel mülki vel meleküti külle şey in bimakesebet bi hakkı kaf ha ya ayn sad
Vensurna feinneke hayrun nasırine verzukna ve ente

[FONT=`Times New Roman`]hayrur razikıyn.Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü ve heb lena rihan tayyiben kema hiye fi ilmıke venşur aleyna min hazaini rahmetike verhamna biha hamlil keramati meas selameti vel afiyeti fid dünya vel ahireti Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü Allahümme yessir lena umürena mear rahati likulübina ve eydina vesselameti ve kün lena haceten fi seferina ve halifete fi ehlina vatmün ala vücuhi a`daina vemsehühüm kulübün
Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü şahetil vücuhü lil`hayyil kayyümü.ve kad habe men hamele zulmen .Ta sin mim ha mim ayn sin kaf,meracel bahreyni yeltekıyani beynehüma berzehun la yebğıyani.Ha mim ,ha mim,ha mim, el emru ve caen nasru fe aleyna la yünsarun.Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddur.Bismillahirrahmanirrahim.Ha mim,tenzilül kitabi minallahil azizil alim.Ğafirüz zenbi ve kabilit tevbi şedidil ıkabi.Fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim
Bismillahirrahmanirrahim.Yühıbbunehüm kehubillahi.Vellezine amenü eşeddü hubben, lillahi velev yerallezine zalemü iz yerav nel, azabe ennel kuvvete lillahi cemian.Ve ennellahe şedidül azabi.Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve ashabihi ecmaine Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru.Ya Ekramel ekramine,ve ya erhamer rahimine.Velhamdülillahi rabbil alemin.Amin.
[/FONT]

[FONT=`Times New Roman`][FONT=`Times New Roman`]KUDURİYE DUASININ ETKİLERİ[/FONT]

Cuma günü sela vakti,gusul abdesti alıp 2 rekat namaz kıldıktan sonra kıbleye doğru oturup, 2 veye 4kez sevdiği kimsenin niyetine okursa,canı gönülden kendine aşık eder

Karı koca arasında muhabbet için perşembe gecesi tatlı bir şey üzerine 10 kere okunur ,karı koca yerlerse birbirlerini aşırı sever ve muhabbet olur,

Kadınlar kullandıkları sürmenin üzerine okur,gözlerine o sümeden çekerse ,onu gören herkes aşık olur

Uzakta bulunan insanı,acele yanına getirmek isteyen,akarsu (dere) kenarına giderek,41 kere okuyup,Yarabbi bu suyun aktığı gibi filanın kalbi ve gönlü bana böyle aksın der ise,hakkında dua okunan kişi mutlaka niyet ve kast edilen yere gelir,

Issız bir mahalde mum üzerine okuyup yakarsa,sevdiği kimse onun için mumun ateşi gibi onun için yanar tutuşur,onun yanına gelir,
(niyet ederek okunucak)

Yedi adet yaprak üzerine tenha ıssız bir yerde okuyarak,ateşe atarak yakılırsa ,sevilmesi istenen kişi,aşkından deli divane olur.

Bir erkeğin yada bir Kadının kısmeti bağlıysa bu dua yazılarak üzerinde taşımalı,tez vakitte kısmeti açılır,hayırlı talipleri çıkar,(arapçası yazılıcak)

Parasının bereketli olması için ,yazdırıp üzerinde taşınmalı

Cümle alem düşman olsa,üzerinde taşıyana karşı ağzı dili bağlanır,
[FONT=`Times New Roman`]
[/FONT]
[/FONT]

bu güllü yasinde 74-75 sayfalarda baştan bende çook şaşırdım zaten

moskov

Kayıtlı Üye
Belkide akışına bıraksanız zaten herşey yolunda gidicektir.ben ters birşey göremedim yazdıklarınızda.size karşı birşeyşer hissediyor olabilir.önce emin olun sonra duruma göre davranırsınız.

ama bir türlü ilerlemeyen birşeyler var bi gün çok yakınız bir gün çok uzak çözemiyorum karşımdakini

moskov

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim hemen arıyorum google da :)

Katarina

Kayıtlı Üye
Sevgili moskov;
Ben yasin suresinin büyü adı altında kullanılmasına çok şaşırdım.Bence bu yoktur dedim.Çünkü konu ilk açıldığında doğu majideydi.Yoksa yasin 'in fazileti elbette büyüktür ama bu bir büyü değildir.Arkadaşımız büyü adı altında açmış olduğu için bu şekil bir tepki verdim.

moskov

Kayıtlı Üye
Sevgili moskov;
Ben yasin suresinin büyü adı altında kullanılmasına çok şaşırdım.Bence bu yoktur dedim.Çünkü konu ilk açıldığında doğu majideydi.Yoksa yasin 'in fazileti elbette büyüktür ama bu bir büyü değildir.Arkadaşımız büyü adı altında açmış olduğu için bu şekil bir tepki verdim.

kusura bakma yanlışlıkla olmuştur..yoksa onun büyü olmadığının farkındayım.. yeni olduğum ve şuan bu durumdan dolayı fazla heyecanlı olduğum için farkedemedim sanırım ..