Birden Uyanıp İstemsiz Olarak Küfür Ediyorum

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Merhaba arkadaşlar ;

1 haftadır yaşamakta olduğum bir olay var tam uyku halindeyken birden uyanıyorum ve o arada afedersiniz haykırır gibi kutsallara küfür ediyorum istem dışı tamamen... ben böyle şeyleri asla söyleyemem bırakın bunu normal olarak küfür etmem ama bu olayda haşa yaratıcıya küfür ettiğimi hatırlıyorum .. normalde çok dini bütün bir insanım son günlerde hadim davetlerimede ara vermiştim bir varlık etkisinde değilim diye düşünüyorum çünki o etkiyi hissedebilirim dersliyim bu konuda. Ama bir varlık etkisi yoksa bu olaylar nasıl oluyor ? gecede nüksediyor bazen ama saatlere dikkat ettim hep tam saat mesela sabah 7:00 veya gece 3:00 uyanıp dini değerlere küfür etmeler felan ben bunları asla yapamam ! bir varlık söyletiyor ama varlık etkisi belirtiside yok korunmalarımda tam .. eğer bir varlık musallatı varsa gitsin diye gerekenleride yaptım yine oluyor bir çözüm bir mana getiremedim sizin görüşlerinizi almak istedim bu konuda.

janet

Kayıtlı Üye
şahmeran yan etkisi olabilir mi

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
şahmeran yan etkisi olabilir mi

Beynim sulandı artık forumdayım sabah 05:00 yine sabah 3:00 'a kadar forumda mesai yapıyorum. Nasılda kaçırdım bunu evet bu olabilir Şahmeranın yan etkileri hep ah ah... bir kız için değermi ? ama deyiyo :biggrinjester:

janet

Kayıtlı Üye
düzelir düzelir, azıcık dinlen :D

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Şimdi başka bir dileğim için okuma yapıyordum şahmeran duasını sanırım yine onun sancıları bu biran önce tutsada kurtulsam şu azap dolu çileli been öksüüz ben yettiym :/ hayatımdan :biggrinjester:

janet

Kayıtlı Üye
az ara ver bence, ruhun yorulmuş senin. enerjini dengelemen lazım. azıcık çık gez, çiçek böcek toprak gör, deşarj ol ve öyle devam et. hem dinlenmiş olarak okuma yaparsan dana etkili olur.

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
az ara ver bence, ruhun yorulmuş senin. enerjini dengelemen lazım. azıcık çık gez, çiçek böcek toprak gör, deşarj ol ve öyle devam et. hem dinlenmiş olarak okuma yaparsan dana etkili olur.

Balıklarım var evde onlara yem atıyorum böyle sudan çıkıyolar guk guk ses yapıyolar acıktım acıktım demek bu japonca ! çünkü balıklarım japon balığı neyse işte onlara yemliyorum isimleri birtanesi urayşin biride meymun isimlerinin anlamlarıda 2 side cin ismi abla :biggrinjester:

janet

Kayıtlı Üye
bizim de balıklar vardı, beyazın adı prenses, limon ve marul :D
geçinip gidiyorlardı sonra teker teker intihar ettiler, hatta şu temizlikçi balık bile intihar etti. onun adı da mercimek ti :D

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
yatmadan önce agzını koli bandıyla bantla...:D

Tozu halı altına süpürmekten başka birşey değil bu :D çok rahatsız edici bir çözüm arkadaşım çok düşündünmü bu uygulama için ?

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
bizim de balıklar vardı, beyazın adı prenses, limon ve marul :D
geçinip gidiyorlardı sonra teker teker intihar ettiler, hatta şu temizlikçi balık bile intihar etti. onun adı da mercimek ti :D

Vakum yapan cama yapışanlarımı diyorsun ıyy sevmiyorum onları . Balıkları depresyona soktun tabi o kadar dırdıra ne dayanabilir yaşamak istemezler tabi kadın dırdırına dayanmıyorlar. :cheers2: içelim capon kardeş

janet

Kayıtlı Üye
:D:D:D
alış alış sende dırdıra sende bu azim varken yakında kız arkadaşın dırdıra başlarsa alışmış olursun :D:D:D