şansımızı arttırmak için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kapliyagos

Kayıtlı Üye
değerli forum üyeleri, ben çok şanssız birisiyim. hiçbir zaman şans bana gülmedi. mesela bir torbaya 99 siyah 1 tane beyaz bilye atsam ve beyazı çekmemek istesem ilk seferde beyaz denk gelir. beyazı bulmaya çalışsam 1000 yıl uğraşsam çıkaramam...bu şanssızlığımı yok edicek dua veya büyü varmı elinizde...yardımcı olursanız sevinirim....

alin

Kayıtlı Üye
Sizinle aynı duyguları uzunca yıllar paylaşmış birisi olarak şunu söyleyebilirim.Tüm geçmişi yaşadıklarınızı bir yana bırakıp farkındalıkla kuantumla kendinizi bu kısırdöngüden kurtarabilirsiniz.Geçerli nedenleriniz olduğuna gerçek anlamda bunları yaşadığınıza inanıyorum ama sıyrılıp bu düşünceden kurtulmak sizin elinizde.Çokça olumlu tarafından baktım sadece inanç değiştirmekle olmaz böyle dünyaya geldim böyle de gider fikrinden kurtulmanız lazım.Sabır inanç lazım size.Farkındalık kuantum konularına ağırlık verip sitede türlü dua inancınıza göre müslümansanız esma vb başvurabilirsiniz.Belki bunca yıllık "şanssızlığın" bir anda değişmesini istiyorsunuzdur ancak sabır da işin başka bir parçası ve böyle çok daha anlamlı ve kalıcı olacaktır.Kendinize uygun bir olumlamayla da başlayabilirsiniz.Her anınızda her kelimenizi bile tüm yaşamınızı ve bakış açısını yılmadan değiştirmeniz başka önerim.Kuantumla ilgili secret ve ne biliyoruz ki gibi filmleri kuantumla ilgili döküman ve kitapları öneririm(okumadıysanız evrenden torpilim var gibi daha araştırıp bulabileceğiniz her bilgiyi öneririm)İyi forumlar...

kapliyagos

Kayıtlı Üye
secret ı seyrettim ama malesef bir faydası olmadı...o şekilde düşünüyorum yine bir faydası yok...hatta çok az olan şansım sayesinde elde ettiğim şeylerin bedelini ödemek zorunda kalıyorum hemde elde ettiğimin kat kat fazlasını....

alin

Kayıtlı Üye
Hekimden sorma çekenden sor demişler.İnanın sizden daha parlak değildim:) hala tamamım diyemem ama inanın çok şey değişiyor.Belki size ezbere konuşmalar gibi geliyordur ama öyle değil.Herşeyin başı inanç hemen olsun yeter bitsin diye düşünebilirsiniz ama zamana yaymak gerekebiliyor yalnız bir yandan da küçük mucizelerle şaşırtıcı şeyler deneyimleyebiliyorsunuz.Secreti izlemek aslında o film kitapları izlemek yeterli değil uygulamak katıksız iyiye inanmak tüm yaşam stilinizi günlük kelimelerinize kadar değiştirmeniz gerekiyor.Sabırla uzun süre uygulamalısınız zaten o arada kendini mutlaka göstermeye başlıyor diyorum ya hepsinin ana teması inanç.Misal "eski" şanssızlığım yaşadıklarımdan dolayı insanlar sende ki şans da hayret yoksa sen ohoo şuralardaydın diyorlar eskiden umursamaz dinlerdim kadere razılık gibi şimdi hemen eskiden di o diyorum ama bunu ilk başından yapmaya başladım daha birşeyler yokken bile.Kuantum sıçraması şart size yoksa yapacağınız nolursa olsun bu inançla hiç bir şey faydalı olmayacaktır uzun sürmeyecektir.Aksi halde sürekli kötüye inanıp kötüyü çekip kendinizi onayladıkça da inandığınızı yaşayacaksınız kısır döngü çarkının tersine dönmesi sadece sizin elinizde.İyi forumlar...

canmert196

Kayıtlı Üye
ama sız kendınızı cok şartlamıssınız ılk once hergun sabah ben cok sanslıyım dıe telkınde bulunun bunun ıcın farkındalık kısmında bılgıler mevcut

kapliyagos

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim tavsiyeleriniz için emin olun deneyeceğim...baştan başlayalım herşeye..:D

canmert196

Kayıtlı Üye
umarım yararı olur sız cok sanslı bırısınız neden mı saglıgınız var istediginiz hersey sizin icin calısıo evren sızın kullanmanın keyfını cıkarın:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...