Delirmeden Çarpılmadan Cin Daveti

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Aziz kardeşlerim ne ilginçtirki havas ilminde en merak edilen konu cin daveti,bazı kardeşlerimizin konu ile ilgili soruları üzerine genel bir bilgilendirme yapacağız.
cin daveti için bilmemiz gereken bir kaç şey var.
Öncelikle şunu bilmek gerekirki ülkemizde havas kitabı yazan ve tercüme edenler içinde kimsenin davet yapmadığını bilelim .

Beni hayretlere düşüren bir başka şeyde bir çok sitede boy gösteren bazı kardeşlerimiz cin daveti yapmış gibi öyle bir anlatım tarzları varki,Ahmet el buni ve Süleyman el hüseyni'nin yazdıkları sönük kalır.
Allahtan burda öyleleri yok çünkü öyle insanların saçma sapan yazılarına özenip davet yapmış ve çok kötü sonuçlarla karşılaşmış kardeşlerimiz vardır.
Şunuda belirteyim şöyle bir yanlış alğılamada var.
Gelen hadimlerin cinlerin melek gibi nurani varlıklar olduğunu iddia eden kardeşlerde var oda yanlış.
Nurani olarak zuhur eden sadece Ruhani Krallardır.
Onuda her hoca bile davet etmeye cesaret edemez,
Mısırda bile buna cesaret eden yok .
Şimdi çarpılmadan delirmeden davet nasıl yapılır.
bunun için öncelikle ruhaniyeti kendinize muhassar etmeniz lazım.Aksi taktirde ya çarpılır,ya delirirsiniz.
Ruhanileri kendinize muhassar etmek için İbrahim suresinin 33.34.ayetlerini 1 sene içinde bitecek şekilde
13.947 defa okuyun.Ulvi ve sufli lemin boyun eğmesinde bu ayetin gerçek bir sırrı var.Bu ayetler Hz.Nuh(a.s)gemisine nakş olunmuş kadri kiymeti büyük ayetler bu iki ayet evliyaullahın sırlarındandır.bu usül üzere okunduktan sonra zaten cinleri,hüddamları istesenizde istemesenizde görürsünüz.
Ve bundan bir zarar görmessiniz okuyanın ruhaniyeti
Allahın izni ile ona göre şekilleniyor.
tabi burda ruhanileri görme şekli biraz farklı oluyor.
Bu şekilde muvaffakiyet kesin.Bunun için biraz emek vermek lazım yoksa böyle bir davetle bir kaç okuma ile olacak bir şey değil, davet yapayım derken şirke düşmüş büyücü olmuş çok kişi var.Elhamdulüllah ben bunu şahsende tecrübe etmişim.
Bu ilme meraklı olan kardeşlerimiz bu usül üzere okurlarsa Allahın izni ile muvaffak olurlar hayır olsun şer olsun her yaptıkları amelde muvaffak olurlar.

Selametle .

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Davet yaptığını idda edenler size göre sahtekar bir siz gerçeksiniz sanırım :) ? arkadaşım sizde belirtmişsiniz tecrübe ettim diye ! ikinci bir yanlışınızda görevlilerin sadece cinnilerden oluştuğunu söylemeniz :) bir çok davetlerde bulundum ve bir davetimde melek icabet etti. Diyeceksiniz varlık sizinle oynuyor yok öyle değil.. Allah dostu bir hocadan evliya mertebesine yakındır davetimi anlattım gelen varlığın melek olduğunu belirtti. Burada ayrıntılı malumata ulaşabilirsin.

Melek Daveti Tecrübem - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sizin yaptığınız pek farklı değil ? demişsiniz davet yapmaya özendiriyorlar.. :) ve yüzeysel anlatmışsınız riyazatdan bahsetmemişsiniz kalp temizliğinden beden temizliğinden bahsetmemişsiniz. Bu söylediğiniz uygulamayı yapmak için eksiksiz bir mümin olmak gerekiyor . Yoksa sara hastalığı her türlü beden ve ruhi hastalıklara aralanan bir kapı bırakır.Ayrıntılı bir şekilde nedir ne değildir anlattım merak eden arkadaşlarımız oradan bakabilirler

Cin Daveti Rehberi - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

tüm güzellikler sizinle olsun

cagan1014

Banlı Kullanıcı
davet yaptım diyenleri çoğu yalan atıyor melekle konuşmuş olabilirsiniz fakat allahın izniyle olur yoksa hiç bir melek sizinle konusmaz sizi kandırmışta olabilir bu paylaştığım ise allahın izniyle olucak yani normal bir cin daveti değil ve bunu yaptıgında gelenler sana iyilik için gelicek diğer senin yöntemlerin mesela finca gibi saçma sapan çağırmalarda ne geldiğini bilemezsin fakat bu yöntemi yaparsan hem allahın izniyle olucak günaha girmiyeceksin hem korunmadan olucaksın .selametle

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
davet yaptım diyenleri çoğu yalan atıyor melekle konuşmuş olabilirsiniz fakat allahın izniyle olur yoksa hiç bir melek sizinle konusmaz sizi kandırmışta olabilir bu paylaştığım ise allahın izniyle olucak yani normal bir cin daveti değil ve bunu yaptıgında gelenler sana iyilik için gelicek diğer senin yöntemlerin mesela finca gibi saçma sapan çağırmalarda ne geldiğini bilemezsin fakat bu yöntemi yaparsan hem allahın izniyle olucak günaha girmiyeceksin hem korunmadan olucaksın .selametle

Fincan asla ! zaten konuyu okursanız . Ulvi hadim davetini anlattığımı görürsünüz fincan felan yok . Riyazat var kalben temizlik var taharet var .. islami usuller var.Ve bir günahı kendi yorumumca yok . Şer işlerde kullanmıyoruz en azından kendi adıma konuşayım yok.Varlık kendisi demedi ben meleğim diye. O geldiğinde içime dolan huzur ve mutluluk zaten anlamama yetti daha öncede tecrübe ettiğim davetler oldu onda gelen cinnilerdi ve o huzuru asla bulamadım. Ve paylaştığım melek daveti konumu okursanız orada allah dostunun bana söylediği o melekti oldu ..

cagan1014

Banlı Kullanıcı
evet doğru diyor olabilirsiniz bende davette sadece meleğin sesini duygum göremedim bunlar olabilir inanarak yaparsan ve iyi bir müslümansan allahtan istersen sana bunu verebilir .Benim bu konuyu paylaşmamın nedeni arkadaşların bazıları tılsımlı sözlerle cin daveti yapıyor ve başlarına bela alıyolar ifriti geliyor vs.. bu yöntem allahın bir lutfu yani size verilecek bir kaç cin olucak hiç bir zararı yoktur ve yapması zor olabilir ama güvenilirdir bu daveti hocalarlada konustum hepsi evet diyor ayetlerdede gördüm bu paylaştığım burdaki arkadaşlara cin davetinde doğru yoldur bunu yaparsanız güvende olursunuz .Selametle

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
evet doğru diyor olabilirsiniz bende davette sadece meleğin sesini duygum göremedim bunlar olabilir inanarak yaparsan ve iyi bir müslümansan allahtan istersen sana bunu verebilir .Benim bu konuyu paylaşmamın nedeni arkadaşların bazıları tılsımlı sözlerle cin daveti yapıyor ve başlarına bela alıyolar ifriti geliyor vs.. bu yöntem allahın bir lutfu yani size verilecek bir kaç cin olucak hiç bir zararı yoktur ve yapması zor olabilir ama güvenilirdir bu daveti hocalarlada konustum hepsi evet diyor ayetlerdede gördüm bu paylaştığım burdaki arkadaşlara cin davetinde doğru yoldur bunu yaparsanız güvende olursunuz .Selametle

Konunuzu baltalamak gibi bir niyetim yok tartışarak daha net temiz bilgiler sunabiliriz insanlara umarım yanlış anlamadınız beni tabi ki saygım var paylaştığınız şeyde doğru fakat kendimce eksik gördüğüm noktaları düzeltmek istedim . Merak edilen konular bunlar bilinmezlik içindeki insanlara bir faydası dokunur umarım farkında olmadan büyüye tılsımlı işlere giriyorlar dediğiniz gibi .

cagan1014

Banlı Kullanıcı
ewet fakat yaşadığım olayları tecrübelerimi kendime saklıyorum şu paylaştığım şey bazı arkadaşlarımızı yanlış yollarla cinlerin oyuncağı olmasını engellemek kötü yola düşmelerini istemiyorum belki bazılarına zor gelicek ama eğer allahın izniyle ve size yardımcı olucak bir cin bu yolla gerçekleşir bazı yollarda vardır ayetlerde bu paylaştığım sadece birtanesidir.selametle

azdaka

Kayıtlı Üye
Peki ben dini bilgilerde uzmanlaşmış birine cin çağırmanın günahını sorduğumda Allah'a şirk koşmak kadar günahı olduğunu söyledi acaba bu konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı?

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Sayın azdaka peygamberimiz zamanında insanlar onları net olarak görüyordu ve biraz araştırırsan bulabilirsin de . Sonra rabbim bir perde koydu ve antlaşma imzalandı dendiki: 2 tarafın birbiriyle konuşması yasak kur-anda ayetlerdede var bu ve kim konuşmaya çalışırsa günaha girer diyor . Bu Antlaşmayı bozan insan oldu .Selametle

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Peki ben dini bilgilerde uzmanlaşmış birine cin çağırmanın günahını sorduğumda Allah'a şirk koşmak kadar günahı olduğunu söyledi acaba bu konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı?

Çağırma yöntemi ve çağırılan varlığın ulvi , sufli ve şer olmasına göre günah olduğu vardır elbet.

Öncelikle hadim çeşitlerini tanımalıyız . Bununla ilgili paylaşmış olduğum bilgiler mevcut

Hadim Çeşitleri ve Kullanım Alanları - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Basitten bir örnek vereyim size

ulvi bir hadimimiz var ulvi hadimler nedir önce ona bakalım

Ulvi Hadimler:Sezgilerin artması,maddi kazancın çoğalması,hastalığın iyileşmesi,bir insanın bulunulan yere getirilmesi ( Sadece iyi amaçlar için),Birisi üzerinde olumlu telepatik etkiler yapmak, bir çocuğun sınavda başarılı olması,işinde terfi etmek ve akla gelen buna benzer pozitif çalışmalar için ulvi hadimleri kullanılır.

Şimdi siz bu ulvi hadimi aracı alarak bir hastalığı iyi ettiniz . Veya bir kimse kayboldu haber alamıyorsunuz polis bulamıyor .. siz varlığa danışarak onun yerini öğrenebilirsiniz size şurda şu kişiler tarafından alıkonuyor diyerek nokta atışı bir yer söyleyebilir.. ve gider kurtarırsınız. Günahlık bir durum göremedim ben burada ?

Diyelim şer hadimlerle uğraşan birisi var peki şer hadim nedir ona bakalım

Şer Hadimler:Şer hadimleri,hastalık tasliti,işleri bozmak,kaza ve felaketlere sebep olmak ve hatta ölüm gibi çalışmalar için kullanılırlar.

Şimdi bir kimse şer hadimi aracı kılarak bir kimsenin işlerini bozdu kaza felaket geçirmesine sebep oldu ölümüne yol açtı.. Bu şirktir küfürdür zaten . İşte dediğiniz şey burada can buluyor.

Çağırmakla şirk koşmak olmaz nasıl kullanırsanız o zaman bu sorunuz can bulur.

Umarım aydınlatabilmişimdir.

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Evet bende ibrahim suresinin 34.35 ayetlerinin 12.947 tamamlanınca oldukca ilerlemeler kayıt edilidiğiniz biliyorum.Lakin uygulayıp uylamama konusunda tereddütteyim.Burada havas ilminde TECRÜBELİ VE BİLGİLİ arkadaşlarıma sormak istiyorum.Okumamda bir sorun olurmu acaba ?

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Bakın rabbiniz size ruhani varlıklarla konusmak için izin vermedi sürece günahtır nasıl büyünün iyisi bile günah ise buda böyledir sen günahlık bi durum görmemiş olabilirsin ben sana kur-anda yazanı söylüyorum hz.süleymana rabbim vermiştir fakat diğer amaçlarla iletişime geçmek iyi niyetlede olsa günahtır biraz araştırın .Selametle

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Evet bende ibrahim suresinin 34.35 ayetlerinin 12.947 tamamlanınca oldukca ilerlemeler kayıt edilidiğiniz biliyorum.Lakin uygulayıp uylamama konusunda tereddütteyim.Burada havas ilminde TECRÜBELİ VE BİLGİLİ arkadaşlarıma sormak istiyorum.Okumamda bir sorun olurmu acaba ?

Bazı kuralları var bu işin onlara uyarsanız hiçbir sorun olmayacaktır. Temizlik gibi riyazet gibi ayrıntılı malumata paylaşmış olduğum konudan ulaşabilirsiniz

Cin Daveti Rehberi - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Bakın rabbiniz size ruhani varlıklarla konusmak için izin vermedi sürece günahtır nasıl büyünün iyisi bile günah ise buda böyledir sen günahlık bi durum görmemiş olabilirsin ben sana kur-anda yazanı söylüyorum hz.süleymana rabbim vermiştir fakat diğer amaçlarla iletişime geçmek iyi niyetlede olsa günahtır biraz araştırın .Selametle

Hazreti Süleyman cinleri kullanarak hastalıkları iyi ediyordu yaptığı iyi işlerinde kullanıyordu buna ne diyeceksiniz ?

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Fakat ona Allah vermiştir bu lütfu Fakat ne diyorum Eğer allah size bu lutfü vermediği sürece tılsımlı vs gibi konularla hadimlerle iletişime geçip iyi niyetle bile uğraşsanız günahtır ahirette sorulur bunu iyi bilmeniz lazım . Selametle

demonic

Kayıtlı Üye
eğer cinlerle irtibat şirk olsaydı hz.muhammet cinlerle konuşmaz,onlara vaaz etmezdi.

cagan1014

Banlı Kullanıcı
:) Beni güldürüyorsunuz şirk değildir günahtır peygamber efendimize tabiki serbestti o bütün bedensiz varlıkları görüyordu açık kur-anı okuyun ben iyice cinlerle konusmamızın günah oldugu yazıyor sen istersen insanlara şifa niyeti için onlarla konuş gene günahtır taki allaha dua ederek allahın izniyle olur ozaman günah değildir biraz araştırın lütfen .Selametle

Bunu okuyan arkadaşlara bir kaç tavsiyede bulınıyım bir şanlıurfada abimiz cinlerle konusuyordu ve her hastalığı geçirebiliyordu sonra cinnet geçirdi karısını çocugunu öldürdü yani gelen cinninin iyi niyetli oldugunu hiç bi zaman bilemezsiniz nasıl insanların içini bilemiyorsanız size müslümanım der kafirdir bu yüzden bunlarla eğer illen konusmak istiyorsanız cinci hoca vs .. olmak istiyorsanız allahın bazı yollarıyla konusmamız halım hem sağlığımız kendimizin iyiliği için hem günaha girmemek için eğer kendi yollarınızla konusursanız iyilik için bile yapsanız günahtır büyünün iyisi nasıl günahsa buda böyledir .Selametle Müslüman kardeşlerim

yalan

Kayıtlı Üye
cagan bey bu yaziyi sizmi yazdiniz yoksa alintimi?

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Fakat ona Allah vermiştir bu lütfu Fakat ne diyorum Eğer allah size bu lutfü vermediği sürece tılsımlı vs gibi konularla hadimlerle iletişime geçip iyi niyetle bile uğraşsanız günahtır ahirette sorulur bunu iyi bilmeniz lazım . Selametle

Kardeşim saçmalıyorsun..Tamam ona o ilmi allah verdi peki havas ilmi ile uğraşan hocalara ne diyeceksin.Hepsi çok imanlı ve kötülük yapmaktan çekinen adamlar.Şeyhler !!!!!!

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Kardeşim saçmalıyorsun..Tamam ona o ilmi allah verdi peki havas ilmi ile uğraşan hocalara ne diyeceksin.Hepsi çok imanlı ve kötülük yapmaktan çekinen adamlar.Şeyhler !!!!!!

Öncelikle şunu anlayalım Joizazaa kardeşim Havass'ın manası nedir Havass islami büyü uygulamasıdır.

Yani islam dinince iyi,kötü diye büyü ayrımı yok büyünün her türlüsü günah. Bazı çevrelerce havass'ın masum gösterilmesi için yapılmış kasıtlı bir kampanyanın sihinler üzerindeki etkisi.Şimdi basit bir örnek ele alalım bir esnafsınız market işletiyorsunuz bir vefk yapıldı müşteri celbi için baktınız 5-10 20 artıyor müşterileriniz sizden 10 metre ötede bir market daha var oraya gidecek müşteride size gelmeye başladı ? siz o adamın işlerine engel oldunuz onun canı yandı.İyi büyü kötü büyü diye birşey yoktur. Havass islami büyü uygulamaları bütünüdür.

cagan1014

Banlı Kullanıcı
O yazı alıntıdır ve bir kaç kişi tarafından yapılmıştır.Bakın sayın ,joizaza o şeyhlere allah tarafından bu özellikler verilir fakat havassda bazı tılsımlı sözler var mesela şöyle söyliyim o tılsımlı sözler sayesinde allahtan izinsiz bir şekilde iletişime geçiyorlar bu günahtır fakat havass da oldugu gibi allahın izniyle bunlarla iletişime geçme yolu vardır genelde o hocalarımız bunlarla uğraşırlar yani şuan paylaştığım konu gibi .Selametle