Cin Daveti Rehberi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Merhabalar ;

İlginin yoğun olduğu bir konu olan cin daveti hadim hüdam konularında insanlar gerçekten merak ediyorlar bu konuda bilgisizler ordan burdan duyup veya biraz bilgi sahibi olup çevresinden davet yapmaya kalkıyorlar başlarına iş alıyorlar Ruhi bunalımlar geçiriyorlar amiyane tabirle kafayı sıyırıyorlar... var böyle tanıdıklarım hiçbirşeyi yokken kafayı oynatanlar..

Benim amacım burada hadi cin daveti yapın işte yöntem demek değildir zaten bu işi yapmaya kafaya koymuş insan illaki yapacaktır . Ama öyle ama böyle bari nedir ne değildir biraz bilgi sahibi olsun .. kendini kazık dolu bir kuyuya ipe bağlamadan atmasın..

Zamanında televizyonlara orada burda çıkan sözde cinci medyumlar.. efendim işte kavgalara tutuşuyorlar.O diyor benim 100 tane cinim var o diyor seni felç ederim cinlerimi yollarım onu yaparım bunu yaparım varmı aslı astarı ? hani kim kimi felç etti ? geçin bunları.. herkesin bir cini olsun doğada denge kalmasın gözünün üstünde kaş var al seni felç ettim yok böyle birşey...

Zaten o varlığa hükmetme mertebesine gelmiş bir insan böyle ucuz işlerde asla kullanmaz o varlığı o varlık senin köpeğin değil .. evcil hayvanın değil bir arkadaşın bir dostun böyle düşüneceksin.. ama dost bildiğimiz insanlar bazen arkamızdan vurmuyorlarmı bu dünyanın kanunudur onun içindirki her zaman tedbirimizi alacağız .. gerisini yaradıcıya bırakacağız..

İnternette bir çok sitede gördüğüm saçma sapan cin daveti tarifleri elinizi alnınıza koyun 3 kere şunu söyleyin cin geliyor sonra sizin isteklerinizi yapıyor gibi basit birşey gibi gösteriliyor .. kaç insanın canı yandı acaba bundan dolayı ? özelliklede bunun en önemli kaynağı hiç şüphesizki yemek tarifi kitabı alır gibi büyü kitaplarının satılması bu işlerle ilgili ilmi olan olmayan herkesin bu işe kalkması..

Bu konuyu açma gereği duydum hem sorulardan bunalmam hemde insanların artık kendilerine gereksiz yere zulum etmesini istemememdendir.Sorulardan asla bunalmam fakat kısır döngü gibi cinin ayakları varmı varsa kaçtane arkayamı bakıyo önemi gibi saçma anlamsız sorular ilmi hiçbir deyeri olmayınca sıkıyor insanı haliyle.Benden yemek tarifi ister gibi cin daveti tarifi isteyenler oluyor tamam başımla beraber fakat ilminiz nedir diyorum komşum ayten bana fal bakmıştı o dediki sen medyum karakterlisin.. yani arkadaşlar bu kadar basit değil gerçekten.

Varlığı davet edince Herkes herşey güllük gülistanlık oluyor sanıyor varlık tüm isteklerinizi yapıyor size bilgi getiriyor size ilim öğretiyor.. alaadinin sihirli lambası bu ya :) okşuyorsun içinden cin çıkıyor söyle sahip 3 dilek hakkın var diyor.. öncelikle bunu unutun yok böyle birşey.. zorlu bir süreçtir cin çağırmak bu işe yıllarını vermiş insanlar var.

Diyelim zorlu süreci tamamladınız daveti açtınız varlık geldi artık birbirinize kelepçelendiniz o varlıkla artık omuzunuzdaki melekleriniz gibi onlar sizinle beraberdirler daveti kapatınca sadece aradaki perde kapanır ama onlar sizi izler sizinle beraberdirler..Banyodasınız lavabodasınız özeliniz hiçe sayılıyor birileri sizi izliyor ne kadar hoş bir durum değilmi ? tabi ki hepsi böyle değildir..

Yaptığınız davete göre gelen varlığın ulvi veya sufli veya ekstra şerli olmasına göre bu tür şeyler değişiklik gösterir gelen varlık sizin gibi semavi bir dine bağlı ise .. genel olarak konuşuyorum aramızda semavi dine mensup olmayan arkadaşlarımızda var onlarada saygı duyuyorum..Şimdi arkadaşım öncelikle bağlı bulunduğun bir din olduğunu var sayıyorum ve bu dini islam olarak alıyorum.

Ve bir davet yapacağınızı var sayıyorum . Öncelikle hadi davet yapalım demeyle bu iş olmuyor bunun ön hazırlık süreci var .. bedenen ruhen kalben herşeyinizle bu işe hazırlanmanız gerek . Silahsız savaşa giden ölmeye mahkumdur.. bu yüzden silahımızı zırhımızı alacağız peki nasıl olacak bu iş.

Öncelikle elinizde bir cin daveti , hüddam daveti vs.. ne derseniz deyin bir formül var. Bunun gereklerinde ne diyor efendim 1 hafta riyazet de bulun insan içine çıkma zaten yüzeyselde olsa buna değinir daveti veren kitap.. ama tam anlamıyla asla birtane değinen görmedim sizi zırhsız savaşa sokar hepsi..

Kaynak olarak size önerebileceğim mustafa iloğlunun tercüme ettiği genelde eksik yanlış bilgiler içeren ama arada çalışır uygulamalarıda olan kitabı.. niye bunu tavsiye ediyorum ? çünki başka türkçe kaynak yok osmanlıca var eski kaynaklar takdir edersinizki osmanlıca bilen pek yok .Bu yüzden gizli ilimler kitabını cin daveti konusunda kaynak olarak alıyorum ve anlatımlarımı bunun üzerinden oradaki davetlere göre yapıyorum.

Şimdi arkadaşım Gizli İlimler isimli kitap herkesin elinde bulunmuyor . İlk önce gizli ilimleri edineceğiz . Satın almaya gerek yoktur.. zaten köşeyi dönmüşlerdir dahada fazla kazandırmaya luzum yok.. aşşağıda vereceğim linklerden 8 cilt halindeki gizli ilimler kitabını indiriyoruz.

Hotfile.com: One click file hosting: havas gizli ilimler hazinesi 1 kitap.pdf
Hotfile.com: One click file hosting: havas gizli ilimler hazinesi 2 kitap.pdf
Hotfile.com: One click file hosting: havas gizli ilimler hazinesi 3 kitap.pdf
Hotfile.com: One click file hosting: havas gizli ilimler hazinesi 4 kitap.pdf
Hotfile.com: One click file hosting: havas gizli ilimler hazinesi 5 kitap.pdf
Hotfile.com: One click file hosting: havas gizli ilimler hazinesi 6 kitap.pdf
Hotfile.com: One click file hosting: havas gizli ilimler hazinesi 7 kitap.pdf
Hotfile.com: One click file hosting: havas gizli ilimler hazinesi 8 kitap.pdf

4.ciltte 900. sayfada Ayet-el Kürsi Daveti diye bir davet var benim tecrübe ettiğim davetlerden birisidir bu davet.

Orada şartlar ne diyor.

* Kuvvetli bir kalp

( Yani temiz bir kalbiniz olmalı .. )

* Vaki olacak zuhurata dayanabilecek cesur ve cefalara dayanabilen bir kalp

( İşte bir çok kimsenin daveti yapmaya çekindiği bölüm bu kısımlardır. Nedir burada kastedilmek istenen ? şimdi demiştik bu bir sihirli lamba değil okşayasınız çıksın . Buyrun dileğiniz nedir desin. Burada kastedilmek istenen şey sizi varlığın sınav edeceğidir. Nasıl bir sınav bu onuda kendi tecrübe ettiğim olaylardan izah etmeye çalışayım hüddam ilk olarak hemen gelmez.. önce emrindekiler gelir.. size zulum eder nasıl bir zulumdur bu ? Bana yapılan şuydu arkadaşım dev bir akrep formunda göründüler bana odanın içerisinde dev bir akrep bana doğru geliyor ve o 2 metreyi aşan iğnesini tam bana batıracakken kayboluyordu .. bu basit bir örnek .. dev bir aslan , dev bir çekirge , tüm habis vahşi hayvanların formunda size gözükeceklerdir . Bazen çok sevdiğiniz birinin formuna girip ona türlü azaplar edeceklerdir.. Bu sınav süresi ne kadar sürer peki bu genel olarak 1 hafta gibi bir süreye tekabül ediyor ama farklı inanç durumlarına göre farklı sürelerde olabilmektedir.. Bunun haricinde istisnai bir durum vardır bu davetlerde genelde cinin geldiği sanılır fakat hüdam dediğimiz bu surede görevli hadimler sadece cinniler değildir görevli meleklerde vardır . Fakat kalp durumunuza göre veya size lutuf edilipte melekte verilebilir ama bu çok nadir yaşanan bir durumdur bende bizzat yaşadım bu durumu ve forumda paylaşmıştım buradan bakabilirsiniz

Melek Daveti Tecrübem - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Hemen şunuda belirteyim olurya size melek geldi ? melek böyle sınavlara tabi tutuyormu hayır asla :) o zaten geldiğinde öyle bir huzur doluyorsunuz ki öyle habis yaratıklar yok... sadece size görünüyor ve gülümsüyor mutluluk dolu bir an keşke herkes yaşabilse rabbim ne güzel varlıklar yaratmış.. onu incitmeyin arkadaşım ben böyle bir hata yaptım yapmaz olaydım.. melek olduğunu nerden anlayacaksınız gelenin onuda söyledim o geldiğinde güzel bir parlak ışık olur bana turkuaz mavi bir ışık topu olarak geldi sonra insan formuna girdi.. 2 metre boylarında idi üstteki melek daveti tecrübem isimli konuda ayrıntılı malumata ulaşabilirsiniz zaten.

Ama her insan bu kadar şanslı olmayabilir . Gelen varlık yüksek ihtimalle görevli cinni olacaktır. Peki gelen varlık her istediğimizi yaparmı ? arkadaşım gelen varlıklar çeşit çeşittir. Ayrıntılı bilgi için açmış olduğum bir konu var hadim çeşitlerini orada anlattım.Bakabilirsiniz ;

Hadim Çeşitleri ve Kullanım Alanları - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

* İhlas , Taharet ,Riyazet , İstikamet , Emanet ,Az konuşma , Az yiyip içme , Az uyku , kötülüklerden ictinap Allah'ın emirlerine gücün yettiği kadar ifaya gayret ve yalandan sakınmak lazımdır demiş.. Şartlarda peki açalım bunları biraz nedir ne değildir ?

( Riyazet burada önemli arkadaşım hepsi önemli fakat Riyazet sizi koruyacak kalkanlardan en önemlisi.. hani demiştim akrep geliyor tam sokacakken kayboluyor işte o varlığın kaybolmasına sebep riyazet kalkanı . Eğer o olmasa ne olur ? o akrep sizi soktuğu an işte o zaman bahsettiğim ruhi bunalımlar bedenen iflas etme türlü hastalıklar sara ağız burun yamulması gibi cin çarpması olarak bilinen durum can bulur.. istemeyiz böyle olsun değilmi ? o yüzden bunları harfiyyen gerçekşetireceğiz.. şunuda belirteyim abdest aldınız güzel.. fakat bir çamaşırınıza bir damla damlayan idrar bile o abdesti geçersiz sayar.. pehrizde yani riyazette size önerdiğim yeme olayı sadece çok az su ve bir ekmek bir iki dilim zeytin.. temiz iç çamaşırları temiz kıyafetler olmalı tabi palyaço gibi bir kıyafet asla giymeyin ev halindeki rahat kıyafetleriniz olabilir fakat .. kapı çaldığında bir misafirinize kapıyı açabileceğiniz bir eşofman gibi birşeyde olur ama bu işin üniformasıda vardır.. temiz kıyafetler bayanlarda türban olmalı islami kurallar buradada geçerli ayaklarınız görünebilir sadece bayanlar.. saçlarınız asla ! erkeklere gelince göbek diz altı şort asla görünmemeli giymemelisiniz.. bir misafir ağırlıyormuşcasına bir ciddiyet içerisinde olun.. unutmayın saygı gösteren saygı görür )

* Şimdi geldik arkadaşım nasıl korunma yapacaksın bu şartları sağladığını farz ediyorum ve davet açmadan önceki korunma tahassununu veriyorum.

Anlatımını yaptığım ayet-el kursi davetini sayfa ve cilt belirtmiştim orada korunma için bir Tahassun duası verilmiş. Bu duayı sabah akşam okuyunuz riyazet ve hazırlık döneminde bol bol okuyunuz davet açmaya geldiğinde davet yapılacak odada bu duayı en az 10 kere okumalı elimize yüzümüze sürmeli bulunduğumuz odaya üflemeli ve elimize doğru üfürdükten sonra şehadet parmağımızla odamıza büyükçe bir çember açmalıyız .Kendi etrafımızı saracak şekilde olmalı bu çember. Bu çember 2. bir kalkandır zaten riyazet gibi şartlarda 1. kalkanımızı açtık buda 2. kalkanımız zırhımızdır varlığın bize zarar vermesini engeller..

* Bu duayı okurken ve daveti açarken Güzel kokulu bir tütsü yakmak buhur yapmak her zaman iyi olacaktır..

Evet arkadaşım hazırlık dönemini tamamladın . Şimdi sıra geldi davet açmakta ve sizi neler bekliyor nasıl iletişim kuruluyor ne yapmalı ne etmeli .

Okumayı yapıyoruz gerekleri sağlıyoruz ve sinyaller gelmeye başladı.. korkmayın hiçbir zaman korkmak demek varlığı size yöneltecekdir asla korkmayın .. Neler bekliyor bizi. Okumaya başlanılan an bir gürültü hasıl olur sanki yer gök kıyamet yeri.. bulunduğunuz odanın sallandığını hissedersiniz veya oturduğunuz yer yarılacak gibi olur.

Önce bir varlık görünür size tek bir varlığa indirgememek lazımdır çünki milyonlarca görevlisi vardır bu surenin. Önce varlık kendini gösterir çok kısadır bu an . Size doğru bakar sonra benimkinin pelerini vardı pelerini üzerine çeker ve kaybolur. İşte o an sınavınız başlıyor arkadaşım çile dolu günler sizi bekliyor .. Peleriniyle kaybolduktan sonra habisler birer ikişer görünmeye başlar vahşi hayvanlar yılanlar akrepler demiştik..

birer birer üzerinize gelmeye başlar odanız akrep yuvasına döner bunlar küçük akrepler değildir dev cüsseli vahşiler size doğru hızlı hızlı gelirler ve birden kaybolurlar odanızda bir aslan.. size doğru ağzını açarak ve kükreyerek size doğru atlıyor ? korkmayın ! hepsi hayal ..

ama size gerçek gibi olacaktır onlar.. çok sevdiğiniz ailenizden birinin kılığına girerler ona işkence ederler demiştik nasıl oluyor arkadaşım bu ? mesela babanız çok seviyorsunuz onun için yapamayacağınız yok.. babanız olarak size görünüyor ve size doğru gelirken birden arkasından o dev akrep geliyor ve ensesinden onu sokuyor ve babanız ölüyor..

siz an yıkılabilirsiniz.. ama hayal hayal diyin arkadaşım .. bu azap sürekli devam etmez arada bir ara verilir.. siz gündelik hayatınıza döndünüz diyelim arkadaşım atıyorum lavabodasınız bir ses kulağınıza seslenebilir bir yakınınız olarak .

Anneniz mesela oğlum yetiş ölüyorum .. gibi benim yaşadıklarım böyle şeylerdi. Ama gelen varlığın şerli veya ulvi sufli olmasına göre bu azaplar iyi veya kötü olabilir bana gelen iyiydi arkadaşım bu yüzden banyoda lavaboda görünmedi .. fakat seslerini duyardım.

Bu sınavlar 1 hafta gibi bir süre devam eder demiştim. Sınavı tamamladınızı nereden anlıyorsunuz peki ? Varlık size görünüyor ve sınavı başarıyla verdiğinizi artık beraber olduğunuzu söylüyor ve o varlıkla sizin aranızda bir bağ oluşuyor . Ne zaman seslenseniz o varlık size geliyor arkadaşım ismini size bahşediyor.. ben urayşin diyor mesela tanıtıyor kendini ne iş yaptığını çalışma alanlarını söylüyor . Diyorki ben urayşin ulvi bir hadim görevlisiyim iyi dileklerini bana söyleyebilirsin sana ilim öğretirim.

Hadim bunu dediğinde zaten sizinle dost oldu . Ama her zaman korunmalı olacaksınız arkadaşım . Bir ayıyla aynı odada durursunuz ama o ayıyı küçüklüğünden alıp büyütmüşsünüzdür o ayı evet sizinle şakalaşabilir ama bir gün aç ise .. boynunuzdan bir ıssırık alması kaçınılmaz :) yani arkadaşım önlemni alacaksın onunla arkadaş olmaya bakacaksın ..

Gelen varlık ulvi demiştik bu varlıktan kötü şeyler isteyemezsin .. istersen yapmaz ve kızdırırsın sadece.. peki gelen varlık ben sufliyim dedi ulviyim dedi şer hadimim dedi vs.. ne işe yarar bunlar ? bunların hepsini bize söylemesse nerden bileceğiz onuda paylaştım arkadaşım buradan bakabilirsiniz ;

Hadim Çeşitleri ve Kullanım Alanları - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Peki bu iş şans işimi gelen varlığın ulvi sufli şer olmasını biz tayin edemiyormuyuz edersin arkadaşım ama ona görede formüller değişiklik gösterir mesela şer hadim daveti der.. bir kitapta ama ben paylaşmıyorum lütfende istemeyiniz.. bu ulvi hadim daveti genelde gelen varlık ulvi olur..

Kusura bakma ama benden şer hadim daveti istemeyin arkadaşım .. onu öldürmenize bunu lanetlemenize aracılık edemeyeceğim.. Kimse tanrı değil ve tanrıcılık oynamayın derim ben !

Peki varlığa isteğimizi nasıl söylüyoruz söyleyince hemen yapıyormu ?

Şimdi arkadaşım varlığa isteğini söylersin kazancımın artmasını istiyorum zengin olmak istiyorum .. varlık tutupta size peki sahip hemen yapıyom 5 dk bekle demez.. varlık kaybolur ve tekrar gelir . Elinde bakır bir levha veya benzeri birşey vardır o levhanın üzerinde vefk ilminde kullanılan şeylerden vardır . Size gösterir derki bunları yaz bunu böyle yap .. şunları oku şuraya koy rüzgarlı bir yere koy şunu yap bunu yap.. onu yaptığınızda isteğiniz gerçekleşir arkadaşım..

Ama tekrar belirteyim o sizin evcil hayvanınız değil .. o sizin dostunuz bir arkadaşınız ona mukabil saygılı olun karşılıklı saygı sevgi işlerinizi görün arkadaşım .

Hani şahit olmuşsunuzdur fal bakanlar . İşte ya süper kadın gittim geçmişimi söyledi şunları şunları yaşamışsın felan herşeyi bildi.. denilen falcıları duymuşsunuzdur .

İşte arkadaşım onlar varlıkları kullanarak bakıyorlar.. Peki gelecekten haber verebilirlermi ? asla demiyorum elbette verebilirler fakat %21 doğrudur diyorum gelecek için... geçmiş için %100 doğrudur diyebilirim . Çünki varlıklar geçmişi okuyabilir herhangi bir kimsenin.. ama geleceği okuması için gökten bilgi çalması gerekir.. gökten bilgi çalmak içinde kendi canını hiçe sayarlar tam bilgiyi çalarken yakalanırlarsa hadiminiz yanar ölür .. melekler bir ışın topuna dönüştürür ve onu yakarlar.. bu yüzdendirki istihbarat sağlayan hadimler genellikle zor bulunur .

Son hatırlatmaları yapalım.

Abdestsiz gezmeyeceksin..

İbadetlerini yapacaksın .

Arada oruçlar tutmalısın

Az uyku Az Yemek. ( Hayvansal gıdalardan beslenmemelisin )

Yazı çok uzadı anlatmayla bitmeyecek çok geniş bir dünyadır bu genel hatlarıyla deneyimlerimi paylaştım umarım davet yapmayı düşünenlere bir uyarı bir rehber olabilmişimdir.

Son olarak alıntı yapacak arkadaşlar kaynak belirtmeden orada burada paylaşanlara hakkımı helal etmiyorum..

Tüm güzellikler sizinle olsun

Beraris

Karahilal

Kayıtlı Üye
süpersin sen kardeşim ALLAH razı olsun inş senden saol varol :)

BELA

Kayıtlı Üye
Ayet-el Kürsi Davetini kitabın yazdığı ve sizin söylediğiniz şekilde uyguladım ama hiç birşey olmadı. Sizce eksik ne yapıyor olabilirim? Buna çok ihiyacım var

Cem

Kayıtlı Üye
sufluler geliyor kardeşlerim

01anavarza

Banlı Kullanıcı
sonuna kadar hepsini okudum bir yaz gelsin yapabilirm

quanttum

Kayıtlı Üye
Eger akgunluk ve ya ud agaci yakilmaz ise gelen cin sufli olur

CİNLİ94

Kayıtlı Üye
Hani cin geldikten sonra 1 hafta deneme süresi var demiştiniz.Kabuslar görürüz, peki başaramadık azap biter mi? yoksa devam eder mi?

satelcom

Banlı Kullanıcı
Başaramazsan giderler ve tekrar davet yapsan bile gelmezler.

quanttum

Kayıtlı Üye
Satelcom uyarmak isterim. Sınavı veremezsen sonun pek iyi olmaz.

anil3333

Kayıtlı Üye
davetin bi yerinde kasem okunur deniyor. bu ne demek acaba?

Sasdad

Kayıtlı Üye
Hadimler Şeriat'a göre hareket ederler bildiğim hadimlerin nasıl kötüsü olur anlamadım ?

ninja

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben yeni üye oldum ama bir hocanın bana dediğine göre davete gelenler gönderilmez ise musallat olur. peki nasıl göndereceğiz.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben yeni üye oldum ama bir hocanın bana dediğine göre davete gelenler gönderilmez ise musallat olur. peki nasıl göndereceğiz.

Bu davete icabet eden cine bağlı. Sonuçta onlarda bizim gibi dil biliyorlar. Gelmesini biliyorlarsa gitmesinide bilirler :) Her ihtimale karşı gitmezlerse şu duanı 3 kere okuyunuz:

Bismillahirrahmanirrahim. İnfuru hifafen vesikalen ve cahedu bil envalihim ve enfisüküm fi sebilillahi zaliküm hayrün leküm in küntüm talemun.

zana

Kayıtlı Üye
Bu arada linkler kırık bilginize.

Zek0808

Kayıtlı Üye
Bu şeyleri bayadır araştırıyorum ama sadece Müslümanlar için yapılan yöntemler anlatılmış. Müslüman olmayanlar bunu yapamıyor mu? Sadece Müslümanlar mı var bu sitede? :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...