terra kinezi

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
öncelikle yanlış yere konu açtıysam özür dilerim

Terrakinezi(Geokinezi):Beyin gücüyle toprağa hükmetme.

Bununla neler yapabilirsiniz?
Toprağı-taşı oynatabilir, depremler oluşturabilirsiniz...

Terrakinezi"ye yönelmeden önce hangi element olduğunuzu bilmenizi tavsiye ederim . Çünkü elementiniz toprak değilse yapmakta zorlanabilirsiniz ( Yapmakta zorlanabilirsiniz diyorum çünkü isteyince yapamıyacağınız hiçbirşeyin olmuyacağını biliyorsunuz
wink.gif
)

Terrakineziyle neler yapılabilir;
1- toprak üzerinde küçük sarsıntılar yapabilirsiniz. İlk başta bu sarsıntılar hissedilmeyecek kadar azdır zamanla geliştiğinizde sarsıntıların şiddetide artar.

2- Bu alanda çok ustalaşırsanız küçük depremler kayaları kaldırıp fırlatmalar vs. şeyler mümkün.

TeknikLer;

1-

önümüze taşa yakın sertlikte toprak parçası alalım.
O kayayla bütünleşelim.Kayayı Kendi Uzvunuz gibi istediğiniz şekilde hareket ettirebileceğinize inanın.
Zamanla başardığınızı göreceksiniz..

2-

Hergün 15-20 dk bahçeye veya toprak bulunan biryere geçip ayaklarınızla topraktan enerji çekin.
Kendinizin bir yanının eksik olduğunun ve bununda hergeçen gün toprakla bütünleştikce tamamlandığını imaje edin.

Bu çalışmaları yapın ve toprak bükücü olun. Bu aşamalardan sonrada istediğiniz gibi teknikler bulup toprakla dahada başka şeyler yapabilirsiniz ..

kayabey

Kayıtlı Üye
sende varmı böyle güç bu güce sahib bi gurup istediği yerde deprem yapabilir o zaman mümkünmü sence ??

janet

Kayıtlı Üye
evet bir grup deprem yaratabilir. Ve ben, her geçen gün şükrediyorum ki, insanların % 98 bu gibi yeteneklerini kullanamadığına.. canı sıkılan deprem yaratırdı, birine kızan ölmesi için büyü yapardı, çapkın biri 20 kızı kendine bağlardı, herkes ego tatmini peşinde olurdu.. Herkes kendini düşünürdü ve dünyada tam bir kaos hakim olurdu.. ve farkettim ki sadece bilinçli insanlarda bunlar güçleniyor, zarar vermeyen, egodan arınmış ve kadere müdahale etme girişimleri olmayan kişilere..