Melek Daveti Tecrübem

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Bir çok arkadaşımız bu konuyu merak ediyor bana gelen özel mesajlarda olsun sorulan bir konuydu hüdam nasıl tutulur nasıl çağırılır sizin yaptığınız bir uygulama varmı neler oluyor neler bitiyor.. mükabilinde sorular. Bu iş gizlilik gerektiren bir iş olduğu için kimse çıkıpta demiyor ben hüddam tuttum diye veya nasıl tuttuğundan bahsetmiyor sadece gizemli havalara girmeler felan kabilinde şeyler söylüyorlar.Başından sonuna neler yaşadıklarımı anlatmak isterim.

Bir arayış içerisinde idim.Beni bu amaca götürecek herşey bana göre mübahdı korku yoktu benim için ! gözüm öyle kararmıştı ki istediğin olacak ama 1 gün sonra öleceksin deseler hiç düşünmez anlaşma yapardım..

Böyle birşeydi benim için arayışlar içerisindeyim ne yapacağımı bilmiyorum forumlara giriyorum büyü tarifleri arıyorum ona bakıyorum buna bakıyorum olmuyor olmuyor.. bir aksilik oluyor okuyamıyorum okuyorum tutmuyor artık saçlarıma aklar düşmeye başlamıştı bu genç yaşımda dileğim sevdiğim kızdı ve ona sonradan ulaştım forumda paylaştım bu sevincimi :) buradan bakabilirsiniz Dehşete düşüren şahmeran büyüsü - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" ama bu uygulamada nasip olmadı sebebine ise geleceğim.

Arayışlar içindeyim demiştim birgün evimizde yıllardır bulunan gizli ilimler isimli mustafa iloğlunun tercüme ettiği havas uygulamaları ve cin davetlerini içeren kitabını buldum araştırmaya bile luzum görmemiştim öyle şeyler diyorduki.. hemen yapmalıydım

Ama riyazattan bahsediyordu pehrizden bahsediyordu sadece zeytin ekmek yedim 1 hafta boyunca insan içinden soyutladım kendimi.En sonunda hazırdım Ve Havass uygulamaları konusunda bilgi sahibiydim zaten korunmalarımı yaptım temiz kıyafetlerimi giydim abdestimi aldım güzel bir tütsü yaktım . Ve hadim davetini yapmaya başladım

Karanlık bir odada olmam söyleniyordu sağladım bir mum ışığı gerekiyordu onuda sağladım ortam kap karanlık yalnızım okumaları yaptım ve beklemeye koyuldum biraz geçti umutsuzluğa kapılmadım çünki itiraf etmeliyim biraz korkma durumu gibi birşey oldu.. :) umitsizliğe düşmeyi düşünemiyordum zaten biran önce gelmeli isteğimi söylemeliydim..

Bir 5 dakika geçtikten sonra pencereden turkuaz mavi bir ışık topu girdi o an korkmam gerekiyordu sanırım ama öyle güzel öyle mükemmel bir varlıktıki gelen hayran oldum bir ışık topu odamda gezdi gezdi o odaya girdiği an içime dolan huzur ve mutluluğu tarif dahi edemiyorum .. geleni melek sandım ilk başta anca bir melek bir allahın eri bu kadar huzur verebilirdi insana ..

Biraz gezdikten sonra ışık topu bir erkek sulietini aldı 2 metreden uzun boyu insani bir fiziğiyle bana göründü. O gelen huzurla bana zarar vermeyeceğini bildiğim için onun sarhoşluğu içindeydim ve korkmadım gülümsedim oda bana gülümsedi :) ben konuşuyordum isteğimi yapmasını söylüyordum .

O benle hiç konuşmadı ilk başta sadece bakıyor evet hayır anlamında gülüyor veya anlamsız bir ifadeyle bakıyordu . İstediğimi gerçekleştirebilirmisin dediğimde gülüyordu sen kimsin dediğimde anlamsız bir biçimde bana bakıyordu . Hiç konuşmadı benle isteğimi gerçekleştirmeni istiyorum dedim bana doğru baktı ve arkasını döndü usul usul yürüyen merdiven gibi yukarıya doğru katlanarak çıktı .

Ve kayboldu ne olduğuna anlam veremiyordum yaklaşık olarak 30 saniye sonra geri geldi elinde bakır bir levha vardı üzerinde vefklerde kullanılan şeylerden vardı . Ne yapacağım bunu dedim ve o an konuştu ama konuşma nasıl oluyordu nasıl tarif ederim bunu size içimde sanki biri konuşuyormuş gibi.. bana benim içimden sesleniyor silüeti orada duruyordu. Dedi ki bunları aklına yaz , ben hepsini unutabileceğimi not almam gerektiğini söyledim

Gülümsedi hemen masada saman kağıdı vardı onu aldım safran mürekkebi vardı uygulama için kullanmıştım onunla yazdım şekilleri bunu vefk yapacağımı anladığımı söyledim gülümsedi ama nasıl huzur buluyorum o gülmesinde.. yarabbi ne güzel varlıklar yaratıyorsun . Bunu yaptığım zaman isteğim olacakmı dedim gülümsedi ama isteğimi sana söylemedim nereden biliyorsun dedim içime bir ses yine konuştu sen onu bana bırak !

Söylediği buydu :) ne zaman yapacaksın bu isteğimi benim sana birşey vermem gerekiyormu dedim bunu söylememle yine o anlamsız bakışlarını attı bana ve birden kayboldu.. şekilleri tam alamamıştım son 1 tane kalmışken bunu söylediğim an kayboldu bekledim 1 saat gelmedi bende gerekli işlemleri yaptıktan sonra daveti kapattım.Kafam çok karışmıştı beni aydınlatacak birşeyler bulmalıydım hemen eski mahallemizden tanıdığım allah dostu bir hocaya gittim evliya değildir ama o mertebeye yakın birisi durumu anlatmama fırsat vermeden o sana gönderilen bir lutufdu dedi .

Peki o kimdi dedim melekti dedi :) ama ben cin daveti yaptım nasıl melek dedim .. hayır dedi sen hüddam daveti yaptın hüdamlar çeşit çeşittir cinniler ve melekler vardır görevlidirler. Herkese melek verilmez sana verildi ama sen onu incittin ve seni terk etti dedi. Beynimden aşşağı kaynar sular dökülmüştü neden dedim .. o senden karşılık beklemiyordu sadece duaların yaptığın riyazat ona huzur veriyor oda sana huzur veriyordu birbirinizi tamamlıyordunuz ama sen ona karşılığında ne vereceğim diyerek onu incittin ve seni terk etti artık seninle değil dedi.

Peki beni affetmezmi dedim güldü hadi artık git dedi zikirim var .. Elini öptükten sonra çıktım . Neye yanmalıydım ? meleğe yaptığım hakaretemi bu kadar yaklaşmışken bana verilen lutufu elimin tersiyle itmememi bilmeden yapsamda bu bana çok ağır gelmişti.. Bir daha davet açtım bu sefer gelen varlıklarda asla o huzuru bulamadım.. onlar benim bildiğim türde varlıklardı. Ve ondan sonra yaptığım tüm davetlerde 2 davet üzerine yoğunlaşmıştım gelen varlık iş yapmak için değil bilgi getirmek için ve ilim öğretmek için gelen varlıklardı bu kadar riyazata dayanamadım ve bu davetleri bir sonlandırma gereği duydum şundanda bahsetmek isterim.

2. Yaptığım davette gelen varlıklar beni 2 hafta süreyle sınadılar beni korkutmak için kapıları çarptılar bana yakınlarımın formunda görünüp onlara işkence ettiler ben hayal olduğunu biliyordum ve aldırmadım ama insan acabamı diyor biran ama geçtim o sınavları korkunç şekillerde görünmeler aslan akrep yılan gibi formlarda görünmeler oldu mesela dev bir akrep oluyor ve bana doğru geliyor tam iğnesini bana sokacakken kayboluyor.Ama hiçbir zaman gerçek anlamda zarar veremediler çünki korunmalıydım.

Sonrası dediğim gibi riyazat felan ağır gelince ara verdim ve ondan sonrada yapmadım yapmayıda şuan için düşünmüyorum. O giden meleğim beni izliyordur şuan onu çok sevdim ben huzur topum diyorum ben ona :( neden bıraktın ya beni .. davetler konusunda tecrübesiz arkadaşlara entellektüel olarak bu işleri araştıranlara yapmaya cesaret edemeyen bilinmezlik içindeki arkadaşlarımıza umarım aydınlatıcı bir görev üstlenmişimdir.

Tüm güzellikler sizinle olsun

Beraris

demonic

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz kitabın yayınevi var mı?internet üzerinden satışı var mı?

Adarr

Kayıtlı Üye
Hakikaten insan okurken de yaşadığınız gülümsemeleri hissedebiliyor. Hem üzücü hem sevindirici bir durum sanırım sizin için. Pek kolay ve her zaman yaşanılabilecek bir olay değil anlattığınızdan anladığım kadarıyla. Dilerim ki tekrar karşılaşırsınız o varlık ile.

Ben müsadenizle küçük bir soru sormak istiyorum; çağırma ritüelleri, yapılan uygulamalar ve duaları sadece Gizli İlimler Hazinesi kitabındaki gibi mi uyguladınız yoksa korunmak için veya hudam edinmek için kitap haricinde var olan bilgilerinizi kullanarak bir şeyler uyguladınız mı?

Veya aynı şeyleri biz uygular isek bize önereceğiniz ve uyaracağınız bir husus var mıdır?

Saygılar.

bedford

Kayıtlı Üye
...
2. Yaptığım davette gelen varlıklar beni 2 hafta süreyle sınadılar beni korkutmak için kapıları çarptılar bana yakınlarımın formunda görünüp onlara işkence ettiler ben hayal olduğunu biliyordum ve aldırmadım ama insan acabamı diyor biran ama geçtim o sınavları korkunç şekillerde görünmeler aslan akrep yılan gibi formlarda görünmeler oldu mesela dev bir akrep oluyor ve bana doğru geliyor tam iğnesini bana sokacakken kayboluyor.Ama hiçbir zaman gerçek anlamda zarar veremediler çünki korunmalıydım....

arkadaşlar, hadimden önce gelenler eğer mesela akrep şeklinde görünüp sizi sokarsa, sara hastası olursunuz, onun için korunmanızı yapın, riyazat zaten bir ön korumadır, diğer tahassun duaları da ikinci bir korumadır.

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş

Rica ederim faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize.Kitabı elinize alıp onun kokusunu almak bile ayrı zevkdir bilgisayardan okumayı tavsiye etmiyorum şahsen :) Birde teşekkür mesajları yerine rep verebilirsiniz. :)

Hakikaten insan okurken de yaşadığınız gülümsemeleri hissedebiliyor. Hem üzücü hem sevindirici bir durum sanırım sizin için. Pek kolay ve her zaman yaşanılabilecek bir olay değil anlattığınızdan anladığım kadarıyla. Dilerim ki tekrar karşılaşırsınız o varlık ile.

Ben müsadenizle küçük bir soru sormak istiyorum; çağırma ritüelleri, yapılan uygulamalar ve duaları sadece Gizli İlimler Hazinesi kitabındaki gibi mi uyguladınız yoksa korunmak için veya hudam edinmek için kitap haricinde var olan bilgilerinizi kullanarak bir şeyler uyguladınız mı?

Veya aynı şeyleri biz uygular isek bize önereceğiniz ve uyaracağınız bir husus var mıdır?

Saygılar.

Burcumun akrep olmasındanmıdır bilemedim bir olayı anlatırken karşıdakine sanki yaşıyor hissettirdiğimi söylerler :)

Sorunuza gelirsek ; Havass ve davetler konusunda benim ayrı bir bilgi birikimim zaten mevcut idi zaten bu işin ehli kimseler direk kendilerine verilen formülü kuru kuruya uygulamazlar mutlaka kendileri doğru gördükleri şekilde eksik gördükleri yerleri düzeltir kendi korunmalarını açar riyazatlarını yaparlar. Her kitapta bunlar belirtilmez zaten bilinir varsayılır bu sebeptendir ki cerrah olmadan beyin ameliyatı yapmak nasıl ahmaklıksa belirli bir seviyeye gelmeden davet açmakda delirmeye hastalığa ölüm musallata belaya aralanan kapıdır özetle bu ahmaklıktır. Davet açacak bir kişi korunma dualarını yapmalı ve şehadet parmağıyla büyükce bir çember çizmek suretiyle o çemberin içinde durmalı üzerine okuyup üfürmelidir.Bir çok kimseler evlerinin tavan arasında buldukları gizli ilimler isimli kitabı veya komşudan ordan burdan buldukları kitabı biliçsizce yemek tarifi alır gibi alıp uygulamışlar ve ruhi bunalımlara delirmelere tıpın aciz kaldığı konulara kadar bir çok dalda kendi sehpalarına tekmeyi vurmuşlardır.Önce kendiniz belirli bir seviyedemisiniz bunu ölçüp tartın gerekenleri size hep sunmazlar.. korunma açman gerektiği gizli ilimlerde yazma orda sadece der şer işlerde kullanma aman şunu yapma bunu yapma.. araştır soruştur bir havass aliminden el almadan bu işe girenlerin sonu genelde hüsran olarak biter.. bu böyle gider :) korunmayı nasıl yapacağım derseniz oda başlı başına bir yazı gerektirir.. zaten çok uzun oldu sitede paylaşılan korunmalar var onları uygulayabilirsiniz veya kendi korumanınızı oluşturabilirsiniz .

Adarr

Kayıtlı Üye
Ben de Akrep burcuyum belki de ondan hissederek okumuşumdur :)

Galiba davet gibi işler için en sıhhatli yol sabırlı bir şekilde okumak beklemek, sabırsızca davranmamak ve birinden el almak. Lakin etrafımdaki insanların bu konularla pek alakadar olmaması hasebiyle bir tanıdığım mevcut değil. Umarım bir gün rastgelirim el alacak birilerine. O zamana kadar bir davet açmadan okumak ve sabretmek daha uygun. Korku konusunda nefsi kırmak için 7-8 saat evin içinde gözlerim bağlı gezip duş alıp basit uygulamalar yapıp çalıştım. ki evvelden beridir de (fıtratımda var galiba) uyku halinde olmazsam pek korkmuyorum lakin tecrübesizlik olunca yine de korkmamak pek fayda etmiyor.

Her ne kadar yaşadığınız durum/örnek çok güzel ve duygulu olsa da umarım okuyan arkadaşlarımız söylediklerinize uyar ve korunmasız bir şekilde gizli ilimler kitabına bakarak birebir bunları uygulamaz. Öyle bilinmezlikler ve şifreler ile doluymuş ki kainat bu tembihleriniz boşuna olamaz.

Ben beklemeye ve okumaya çekiliyorum, bir gün vakti gelecektir (umarım) :)

yalan

Kayıtlı Üye
bu isteginiz sevdiginiz kiz ile alakali mi ?

yalan

Kayıtlı Üye
ozaman sahmeran büyüsü neye ? ben anlamadim pek ..kusura bakmayin
iki uygulamami yaptiniz sevdiginiz icin

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
ozaman sahmeran büyüsü neye ? ben anlamadim pek ..kusura bakmayin
iki uygulamami yaptiniz sevdiginiz icin

Meleğim beni terk edince şahmeran duasını yaptım olay bundan ibaret :)

yalan

Kayıtlı Üye
Meleğim beni terk edince şahmeran duasını yaptım olay bundan ibaret :)

büyü degilmiydi?

meleginiz sizi terk etmis olabilir ama dileginizi kabul etmediginden
nasil emin olabilirsiniz

hem ne yapmaniz gerekenleri meleginiz söyledi ve siz yazmisiniz
yani fark etmez herhalde meleginiz yaninizdami degilmi diye

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
büyü degilmiydi?

meleginiz sizi terk etmis olabilir ama dileginizi kabul etmediginden
nasil emin olabilirsiniz

hem ne yapmaniz gerekenleri meleginiz söyledi ve siz yazmisiniz
yani fark etmez herhalde meleginiz yaninizdami degilmi diye

Dilek bir vefk ile aracı olunarak yapılacaktı yani verdiği şeyleri tam alamadım son 1 tanesi eksik kaldı tam olsa dediğiniz olur zaten.Ki gerek kalmadı dilek duası ile gerçekleşti dileğim sevdiğime kavuşuyorum yavaş yavaş.

Pardon üstteki sorunuzu görmemişim büyü değilmiydi demişsiniz bu sorunuza duanın paylaşıldığı konudua cevap origanum tarafından verilmiştir ondan aktarıyorum ;

Eski bir uygulamadır şamanizmen kalan. İslamiyete geçişte kelle gitmesin diye bir sürü uygulama dua imiş gibi sunulmuş, içine islami öğeler de katılarak ileriki kuşaklara aktarılmıştır. Bilen bilir sadece. İlk kuşak neyin ne olduğunu biliyordu, saklayan atalarından birebir öğrendiler ama sonraki kuşaklar bu bilgiden uzak kaldılar zamanla, sadece gizli öğretilerde kaldı asıl olanlar.

yalan

Kayıtlı Üye
Acikladiginiz icin tesekkür ederim
Sevdiginiz ile mutluluklar dilerim size

mandalin

Banlı Kullanıcı
bende tum 8 cilt var ama detaylı incelemedim davet cilt ve sayfasını iletebilir misiniz ?

linkinahmet

Banlı Kullanıcı
Ben de hep bir melek görmeyi istemişimdir... Aman ne yaptıysam işe yaramadı. Hala da çok istiyorum :(

angra meyu

Kayıtlı Üye
Sanırım herkes akrep burcu, bende akrep burcuyum :) bu deneyiminizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Acikladiginiz icin tesekkür ederim
Sevdiginiz ile mutluluklar dilerim size

İyi dilekleriniz için ben teşekkür ederim.Kafadaki soru işaretlerini giderebiliyorsam ne mutlu bana :)

bende tum 8 cilt var ama detaylı incelemedim davet cilt ve sayfasını iletebilir misiniz ?

2. veya 3. cilt olması lazım yanlışda hatırlıyor olabilirim 3-4 tane cin daveti başlığıyla geçmekte aklıma gelmedi şuan için . Aklımda bulunsun bakayım bir ara sayfa ve cilt belirteyim.

Sanırım herkes akrep burcu, bende akrep burcuyum :) bu deneyiminizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Akrep burçları gizemli burclardır ve gizeme meraklıyız :) evet bir çoğumuz akrep bende buna şahit oldum.. Ben teşekkür ederim :)

Ben de hep bir melek görmeyi istemişimdir... Aman ne yaptıysam işe yaramadı. Hala da çok istiyorum :(

İnşallah arkadaşım birgün görmek sanada nasip olur. Görüpte kaybetmenin hezeyanı daha kötü hiç görmemek isterdim.. o mutluluğu huzuru bir daha nerede bulacağım ben :(

Buyrun arkadaşım tecrübe ettiğim bir daveti burada ayrıntılı bir şekilde ele aldım sayfa ve cilt numarası belirttim çağırmayı düşünen arkadaşlar rehber edinebilirler kendilerine.

Cin Daveti Rehberi - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Meraba ! Ben Korunma duasını merak ediyorum biliyorum binbir çeşit korunma duası var sizde uyguladığınız korunma duasından özet olarak bahsedermisiniz? elinizde varsa bilgi paylaşırmısınız ?

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Meraba ! Ben Korunma duasını merak ediyorum biliyorum binbir çeşit korunma duası var sizde uyguladığınız korunma duasından özet olarak bahsedermisiniz? elinizde varsa bilgi paylaşırmısınız ?

Korunma için bir Tahassun duası kullanırım genelde hocam.