Hadim Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Bildiğiniz üzere hadimler çeşit çeşittir.Yapılacak işin iyi kötü ve kötüdende öte olmasına göre yaptırıldığı hadimler farklıdırlar.Hadimlari tanıyalım öyleyse.

Sufli Hadimler : Her türlü cinsel baştan çıkartmalarda,karşı cins ilişkilerinde,birisi üzerinde yapılacak benzeri telapatik çalışmalarda,birilerini ayırmak,engellemek,geciktirmek gibi işlerde ve benzeri çalışmalarda sufli dediğimiz hadimler kullanılırlar.

Şer Hadimler:Şer hadimleri,hastalık tasliti,işleri bozmak,kaza ve felaketlere sebep olmak ve hatta ölüm gibi çalışmalar için kullanılırlar.

Ulvi Hadimler:Sezgilerin artması,maddi kazancın çoğalması,hastalığın iyileşmesi,bir insanın bulunulan yere getirilmesi ( Sadece iyi amaçlar için),Birisi üzerinde olumlu telepatik etkiler yapmak, bir çocuğun sınavda başarılı olması,işinde terfi etmek ve akla gelen buna benzer pozitif çalışmalar için ulvi hadimleri kullanılır.

demonic

Kayıtlı Üye
Bildiğiniz hadim tekniği varsa bizimle paylaşır mısınız?

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Bir çok havass kitabında geçmekte olan uygulamalar var. Benim burada bir davet vermem size şu arabayı al demem gibidir . Herkesin korkuları sınırları ve istekleri farklıdır benim kullandığım davetler şer hadimler üzerine genelde ve korkunç olabiliyor eşya kaybolması gibi bir çok durumlada karşılaştım yani demem o ki siz havass kitaplarından gerçek uygulamaları eleyerek kendiniz için en doğru olanı bulabilirsiniz.

demonic

Kayıtlı Üye
Merak etmeyin ben tecrübeliyim.eğer sizin kullandığınız davet tekniğini söylerseniz minnete geçer.

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Merak etmeyin ben tecrübeliyim.eğer sizin kullandığınız davet tekniğini söylerseniz minnete geçer.

Genel olarak 2 davet üzerine yoğunlaşmışımdır. 1.cisi şer işler için meymun 'u çağırmaktı ama davet aklıma değil ama kaynak olarak gizli ilimlerde geçiyordu kaçıncı cilt kaçıncı sayfa çıkaramadım ama cin daveti idi başlığı onu deneyebilirsiniz.Sıklıkla kullandığım odur. 260. sayfalar olabilir 2. ciltti sanırım bir bakarsınız.

demonic

Kayıtlı Üye
260. Sayfada 3 lü vefk var.3 lü vefk ilemi hadim geliyor yoksa sayfayımı yanlış verdiniz?

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş

theblacksun

Banlı Kullanıcı
bir aşk büyüsünde ne tür bir hadim gelir zarar verir mi?

demonic

Kayıtlı Üye
@theblacksun:büyüde hadim gelmez.hadim ayrı büyü ayrı

nesesi_yeter

Kayıtlı Üye
ulvi hadimi nasil cagiracaz bilginiz var mi? hastalik iyilestirme ders vb. icin

satelcom

Banlı Kullanıcı
Hadim ve cin davetleri için kaynak kitap olarak rahmetli idris ÇELEBİ hocamızın tercüme ederek yayınladığı Nurların esrarı ve Uyunel Hakayik ile Esma Yayınlarından yayınlanan Menba-ı Usulül hikme adlı eserler arkadaşlarımıza yardımcı olacaktır.Bilhassa Nurların Esrar adlı eserde ''Hidmetel Cin'' bahsi bu konuda en iyi bilgileri ihtiva etmekte.Ancak bu kitap basılı olarak artık bulunmuyor.Tükendi.Belki e-kitap olarak bulup satın alabilirsiniz.Bu çeşit kitaplara ulaşabimek için google da arama yaparsanız daha çok havass kitaplarınada ulaşma imkanınız vaıar.