Cin ve Demon Nasıl Görünür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Selamlar;

Doğa üstü varlıkların görünümlerini belirli bir kalıba sokmak çok yanlıştır.Neden diyeceksiniz.Enerjisel varlıklar belirli bir formda kendi içlerinde görünebilirler ama insanlara daima farklı olarak görünmüşlerdir.Bunu neler etkiliyor ? neden ahmete farklı bana farklı görünüyor ? Burada din,kültür ve eğitim seviyesi gibi faktörler devreye girmektedir.Bazıları sarıklı evliya görürken,bazıları bir melek yada kendi bilinçaltındaki melek imajı her ne ise onu görürler.Bazı kimseler gördükleri şeyin eskiden yaşamış olan büyük şeyhlerin görünüm ve ruhaniyeti olduğuna inanırken,bazıları da pelerinli,kapşonlu tipler görebilir.Hatta demon veya şeytan imaji görenlerde vardır.

Sevgi ve Işıkla

Beraris

nazom

Kayıtlı Üye
bu olay başıma geleli uzun zaman oluyor.Arkadaşımın ailesiyle yazlıklarına kalmaya gittik.Gece yere yatak serdik ben orda yattım arkadaşım,oğlu ve kardeşi çkyatta uyudular.Gece saat 3_4 sıraları irkilerek uyandım,ayak ucumda simsiyah ve çok uzun bişey duruyordu.Önce arkadaşımın uyanmış olduğunu düşündüm ama tam dönüp bakmaya cesaret edemedim.Seslendim cevap vermedi abla bişey mi oldu dedim yine cevap yok.İşte tam o sırada vücuduma sanki elektrik verilmiş gibi hissettim dönüp baktım evet tam ayak ucumda simsiyah pelerin gibi birşey vardı üzerinde başına kadar örtülüydü sadece gözleri kıpkırmızıydı çok korktum hemde çok bayılmışım sanırım.ertesi gün gece dışarı çıkmak için hazırlanmaya başladık,arkadaşımın anne ve babası yukarı komşuya çıkmıştı.Aynanın önünde makyaj yaparken birinin ismimle beni çağırdığını duydum.dışarı baktım kimse yok tam geri giriyordum tekrar ismimle seslendi bu kez korkmaya başladım abla sende duydun mu dedim ama o duymamış.Yukarı çıktım ordanda çağırmamışlar tekrar içeri girdim işte son sesi o zaman dıuydum hemde çok öfkeli bi şekilde beni çağırdı biri bunu arkadaşımda duydu(hala tüylerim diken diken oluyor hatırladıkça) neyse o gece çıkmadık tabi ikimizde korkmuştuk.Eve döndükten sonra o şeyi bir kaç kere daha gördüm sanki sürekli beni izliyordu ama zarar vermiyodu o gözleri hiçbir zaman unutamam ateşten daha kırmızıydı.Artık görmüyorum varlığını da hissetmiyorum.Bunun ne olduğuna dair bi bilgisi olan lütfen cevap yazsın teşekkür ederim şimdiden

akcanca

Kayıtlı Üye
bu olay başıma geleli uzun zaman oluyor.Arkadaşımın ailesiyle yazlıklarına kalmaya gittik.Gece yere yatak serdik ben orda yattım arkadaşım,oğlu ve kardeşi çkyatta uyudular.Gece saat 3_4 sıraları irkilerek uyandım,ayak ucumda simsiyah ve çok uzun bişey duruyordu.Önce arkadaşımın uyanmış olduğunu düşündüm ama tam dönüp bakmaya cesaret edemedim.Seslendim cevap vermedi abla bişey mi oldu dedim yine cevap yok.İşte tam o sırada vücuduma sanki elektrik verilmiş gibi hissettim dönüp baktım evet tam ayak ucumda simsiyah pelerin gibi birşey vardı üzerinde başına kadar örtülüydü sadece gözleri kıpkırmızıydı çok korktum hemde çok bayılmışım sanırım.ertesi gün gece dışarı çıkmak için hazırlanmaya başladık,arkadaşımın anne ve babası yukarı komşuya çıkmıştı.Aynanın önünde makyaj yaparken birinin ismimle beni çağırdığını duydum.dışarı baktım kimse yok tam geri giriyordum tekrar ismimle seslendi bu kez korkmaya başladım abla sende duydun mu dedim ama o duymamış.Yukarı çıktım ordanda çağırmamışlar tekrar içeri girdim işte son sesi o zaman dıuydum hemde çok öfkeli bi şekilde beni çağırdı biri bunu arkadaşımda duydu(hala tüylerim diken diken oluyor hatırladıkça) neyse o gece çıkmadık tabi ikimizde korkmuştuk.Eve döndükten sonra o şeyi bir kaç kere daha gördüm sanki sürekli beni izliyordu ama zarar vermiyodu o gözleri hiçbir zaman unutamam ateşten daha kırmızıydı.Artık görmüyorum varlığını da hissetmiyorum.Bunun ne olduğuna dair bi bilgisi olan lütfen cevap yazsın teşekkür ederim şimdiden

@nazom yazdığın şeyi çok yerde gördüm ve aynı senin gibi tarif ediyorlar.

Forumda bunun için çok güzel yorumlar yapılmış okumanı da tavsiye ederim.
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=26131

Sağlıcakla

durubilir

Banlı Kullanıcı
tuhaf varlıklar gerçek görüntüleri yok.hayal gücünle belirleyebilirsin.standar şekilleri gölge adam gibi gözleri kırmızıdır. tanıdıgın insn şeklinede girebilirler. ben askerdeyken flue insan gibi görüyodum.ve şöylede gördüm babam ve annem şeklinde ama gördüklerim cok iyi geliyodu bana belki alıştırmak için öyle yaptılar.tuhaf açtıkça kapanmayan konu çin ve şeytanlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...