Büyü Niye Tutmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Çoğumuzun şikayet ettiği yakındığı o kadar uğraşıp tutmayınca ümitsizliğe düştüğü konulardan biridir bu büyü yaptım tutmadı.. ayşede tuttu bende tutmadı enerjim düşük çakralarım kapalı vs.. vs.. gelelim işin aslına büyü niye tutmaz ?

Büyüler insanların uydurmaları değildirler.Bir kaç havass alimi çıkıp hadi incilden tevrettan kurandan bir sayfa açalım bunu deneme yanılma yoluyla formülüze edelim dileklerimiz olsun dememiştir.

İşin aslı Ulvi ve Sufli ve Şer Hadimler ile irtibattaki kişilerin alimlerin ne derseniz diyin.. kişilerin varlığa şu dileğimi yaparmısın demesiyle olur. Bu denilen varlık düşük hüddamlar ise kendi kudreti yetmeyeceği için o kişiye özel formül vefk verir. Bu nedir peki ? şimdi atıyorum bir muhabbet büyüsü ahmet ayşeye aşık olsun.. düşük hüddam kişiye formülü verir ve gerçekten tutar bu.Sonrasında bunu ben yaptım al hasan sende yap der ise hasanınkinin tutma olasılığı yoktur demiyorum elbette vardır ! ama bu formül neye göre verilmiştir kişinin adı muhabbet edilecek kişinin adı ruh durumu enerji durumu dini inandıkları vs.. üzerine verilmiş çok özel şifreli bir uygulamadır.Yani demem o dur ki sizin bire bir varlıktan aldığınız bir uygulama yok ise böyle forumlardan ordan burdan formül takip edip havass kitaplarını karıştırıyorsanız yapacağınız uygulamanın tutma olasılığı nedir .) mucize diyebilirmiyiz ben şahsen öyle diyebilirim :) yapıpta tutan varmıdır hazır formül yapan elbette vardır bunlar medyum ruhlu psişik yetenekleri insanlar olup zaten bir kapı aralandığından kendi enerjisiyle o uygulamaya güç verip başarıyla yapılmasını sağlamaktadır. Makalemi bitirmeden önce şunu söylemek istiyorum suyu kaynağından içenle musluktan içenin aldıkları tat farklıdır :) umarım büyüm neden tutmuyor diyen arkadaşlarımıza bir ışık olmuştur.

Sevgi ve Işıkla Kalın

Beraris

BattleFury

Kayıtlı Üye
bi şahmeran yaptın ya hemen majisyen ayagına yatıyosun :D ..şaka yapıyorum iyi iş başarmışsın tebrikler HEM BENDE sayısını öğrenmiş oldum :d

Ama doğru yazmışsınız begendim :) Genelde zaten denemeden inanmayan zor oluyor :D Ben ateisttim bu tur seylere 3 yıl once hiç inanmazdım o olaydan sonra basladı hersey benim için (o olayı bu siteden bir tek --- biliyor çünkü onada benzeri oldu) ;)

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
bi şahmeran yaptın ya hemen majisyen ayagına yatıyosun :D ..şaka yapıyorum iyi iş başarmışsın tebrikler HEM BENDE sayısını öğrenmiş oldum :d

Şahmeran esasında bir büyü uygulaması origanum'un belirttiği gibi. Bir dua değil şahsi kanımda bu yönde.Bizim aileden zaten hüddam ilmiyle uğraşanlar bulunmakta :) sevgili BattleFury :p Şahmeran bir büyüyse benimki tuttu ee diyeceksiniz bunlar kişiye özel değilmi seninki nasıl tuttu medyum ruhlu olduğumu düşünüyorum başımdan geçen olaylar var yaşadıklarım :Angel_anim:

BattleFury

Kayıtlı Üye
Şahmeran esasında bir büyü uygulaması origanum'un belirttiği gibi. Bir dua değil şahsi kanımda bu yönde.Bizim aileden zaten hüddam ilmiyle uğraşanlar bulunmakta :) sevgili BattleFury :p Şahmeran bir büyüyse benimki tuttu ee diyeceksiniz bunlar kişiye özel değilmi seninki nasıl tuttu medyum ruhlu olduğumu düşünüyorum başımdan geçen olaylar var yaşadıklarım :Angel_anim:

Bizim aile full müslüman dolu belkide o yuzden bu kadar yıkım iç güdüm var aslında bu Battle Fury ismi yabancı bir arkadasımın bana verdigi lakaptı bu battle- mucadele) fury- bir cesit insan ofkesi). Potansiyele bağlı şeyler bunlar boşu boşuna adam bulmadım duzenli maji hakkında gorusmek için grubumuz var oyle kucuk caplı bir sey :D Siz yenisiniz bakıyorumda :) tamam bende yeniyim ama sizin kadar degil herneyse dikkat edinde bazı uygulamalarda imanınızı kaybetmeyin yada duygularınızın bazılarını :) Bu arada yaptıklarınızı hiçkimseye soylemeyin ve yapıcaklarınızıda Majisyen harici kimselere bildirmeyin. Diyorum ben bunlara sacmalık derdim nerden bileyim sacmalık dediklerimi yapıcak kadar bilgelişecegimi!? bir Okültistin dilinden sadece baska bir Okültist anlar yani en azından cevremde gordugum kadarı boyle.. :banghead:

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Ama doğru yazmışsınız begendim :) Genelde zaten denemeden inanmayan zor oluyor :D Ben ateisttim bu tur seylere 3 yıl once hiç inanmazdım o olaydan sonra basladı hersey benim için (o olayı bu siteden bir tek --- biliyor çünkü onada benzeri oldu) ;)

Anlıyorum tabiki gizlilik isteyen şeyler bunlar :) Gerçekten sevindim senin adına hristiyanlar nasıl diyor tanrı bizimle kardeşim :biggrinjester:

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Bizim aile full müslüman dolu belkide o yuzden bu kadar yıkım iç güdüm var aslında bu Battle Fury ismi yabancı bir arkadasımın bana verdigi lakaptı bu battle- mucadele) fury- bir cesit insan ofkesi). Potansiyele bağlı şeyler bunlar boşu boşuna adam bulmadım duzenli maji hakkında gorusmek için grubumuz var oyle kucuk caplı bir sey :D Siz yenisiniz bakıyorumda :) tamam bende yeniyim ama sizin kadar degil herneyse dikkat edinde bazı uygulamalarda imanınızı kaybetmeyin yada duygularınızın bazılarını :) Bu arada yaptıklarınızı hiçkimseye soylemeyin ve yapıcaklarınızıda Majisyen harici kimselere bildirmeyin. Diyorum ben bunlara sacmalık derdim nerden bileyim sacmalık dediklerimi yapıcak kadar bilgelişecegimi!? bir Okültistin dilinden sadece baska bir Okültist anlar yaniğ en azından cevremde gordugum kadarı boyle.. :banghead:

Benim ismimin özel bir anlamı yok öyle . Mitolojiden bir isim temiz kalp manasına geliyor gerçek ismimde --- benim :Angel_anim: seninkide güzelmiş.

bedford

Kayıtlı Üye
tabi yaptığınız uygulamaya göre gelen demonun yada hadimin sizden de birşeyler alması gerektiğini unutmayın, formülü öğreneceğim diye kayıplara, yorgunluklara, öfkeye, bazen hüsrana tahammül ediyorsanız bu iş okey.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

Ben büyü uygulaması olarak düşünmüyorum eğerki şahmeran aşkına demezsen.
Allahın isimleri ile dua etmek nezamandır büyü olmu?

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Ben büyü uygulaması olarak düşünmüyorum eğerki şahmeran aşkına demezsen.
Allahın isimleri ile dua etmek nezamandır büyü olmu?

Site admini origanumdan alıntıdır . Duanın paylaşıldığı konuda bir cevap olarak paylaşmış.

Eski bir uygulamadır şamanizmen kalan. İslamiyete geçişte kelle gitmesin diye bir sürü uygulama dua imiş gibi sunulmuş, içine islami öğeler de katılarak ileriki kuşaklara aktarılmıştır. Bilen bilir sadece. İlk kuşak neyin ne olduğunu biliyordu, saklayan atalarından birebir öğrendiler ama sonraki kuşaklar bu bilgiden uzak kaldılar zamanla, sadece gizli öğretilerde kaldı asıl olanlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...