desire1999

desire

Kayıtlı Üye
Bu rüyayı yaklaşık 2 sene önce gördüm ve hala etkisindeyim. Kimseye de anlatmadım. Belki yorumlayabilirsiniz. Çünkü sonrasında epey sıkıntılı dönemlerim oldu. Rüyamda;
birden şişme bir deniz yatağı üzerinde uyanıyorum. Sanki biri bayıltıp şişme yatağın üzerine yatırıp suya bırakmış. Ama etraf diz boyu kadar su dolu. Su gayet bulanık, derin değil ama pis. Hava sanki akşam olmak üzere ama rengi kırmızı ile gri arası, kasvetli. Yatağın üzerinde doğruluyorum suya inmeden etrafı izliyorum. Etrafta 2-3 katlı villalar, birde çam ağaçları var. Hatta balkondan insanlar bakıyor. Bana da bakıyorlar ama başka birşeye daha ilgili bakıyorlar. Su basmış geniş bir site gibi düşünebilirsiniz ortamı. Bir an kafamı çevirip bakıyorum, bir sokak. Sarı toprak kaplı, asfaltlanmamış patika yol, 2 araba geçebilecek genişlikte. İleriye doğru aydınlık gibi. Gibi diyorum çünkü aydınlığı sarı topraktanmı, ileride ışıkmı var bilmiyorum. Sokağın başına doğru kollarımla kürek çeker gibi yanaşıyorum. Suya dokunmadan, şişme yataktan iniyorum ve yürümeye başlıyorum. Arkama bakmadan.
Yorumlarsanız sevinirim. Çok kasvetliydi benim için ve kötü şeylerin olacağı o rüyadan sonra içime doğmuştu. Tşk.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Rüyanız eski bir tarih olduğundan birkaç seçenekli olarak veriyorum. Rahatsızlıklar; hastalık veya psikolojik sorunlar oluşabilir. Sıkıntılı ve hüzünlü günlere işaret edilmiş. Para ve zenginlik yolunda yapılan yanlış veya bir sınav neticesinde ortakla ya da hane halkıyla tartışma ve anlaşmazlıklar.

Gizlilikle yapılması gereken bir işinizin açığa çıkması, seyrini değiştirip, olmadan bozulmasına neden olabilir. Emanet edilmiş bir sır nedeniyle yaşanan ikilem de gündeme gelebilir. Hükumet kanalıyla yapılan işlerde aksilik ve engeller oluşabilir. Bir düşmanın, çıkarları için sizin değerlerinizle oynaması da söz konusu.

Aslen büyük bir kazanç fırsatının veya bir miras da olabilir, eş veya akrabalar etkisiyle kötü ve karışık hadiselere yol açıp, bir kaosa dönüşmesi denebilir. Kötü eser ortaya çıkarmak gibi de yorumlanabilir.

Sonu belli olmayan bir yatırımın kazançtan ziyade zarar getirmesi ve zararın telafisi esnasında yaşanan sıkıntılar. Eşle sorunlar. Altınla ilgili bir kayıp. Vazgeçilen uzun ama doğru yol (bu çaba veya iş de olabilir), tercih edilen yanlış kısa yol diye de tanımlanabilir.

Sevgiler

desire

Kayıtlı Üye
Keşke bu siteyi o zaman bulup sorsaymışım. Dedikleriniz (miras, para ve zenginlik yolunda yanlış kullanma, hane halkıyla tartışma, psikolojik sorunlar, sonu belli olmayan bir yatırımın kazançtan ziyade zarar getirmesi, vazgeçtiğim ama şimdilerde geri döndüğüm uzun ve doğru yol. Yaşadığım şeyleri bu kadar ben bile iyi anlatamazdım. Çok teşekkür ederim Duman Lekesi. Saygılar.

desire

Kayıtlı Üye
Yine benzer bir rüya gördüm. Bu sanırım 3 oluyor. Ertesi gün sınav varmış. Ve ben hiçbirşey çalışmamışım. İçimde bir korku var ama bir rahatlık ta var. Şöyle ki, çalışmaya vaktim kalmamış veya o sınavı unutmuşum. Kesin giricem o sınava ama ne yapıcam diye de bir ürperti ile karışık korku. Sınava mı? girdiğimi hiç görmedim. Ama 3 keredir sınav öncesi tedirginlik ve korku sözkonusu.
Anlamını söylerseniz en azından geçen sefer beni etkileyen olayların bu sefer kötü bile olsa önlemini alıp zararı azaltabilirim. Teşekkürler.

desire

Kayıtlı Üye
Duman lekesi yorumlama durumun varmı? geçen seferki bana göre muhteşemdi.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu sefer, yaşamınızda her şey iyi gidecek. Üstünlük ve zafere işaret ediliyor. Korkularınız yersiz, içiniz rahat olsun.:)

Sevgiler

desire

Kayıtlı Üye
Bugün beni keyiflendiren tek haber :)
Sevgiyle kal...