secard

secard

Kayıtlı Üye
Merhaba ilk önce ilginiz için çok teşekkür ediyorum, sevgili Duman Lekesi. İki gece, üç ayrı rüya gördüm, bunlardan size bahsetmek istiyorum. İlk gece iki tane rüya gördüm ilki;

Şu anda bir apartman dairesinin 4. katında oturuyorum ve rüyamda sürekli 4. kattan, pencereden aşağı iniyorum. Tutunarak dört beş defa yapıyorum bunu. Alt kattaki komşuların penceresinde korumalıklar var ben sürekli onlara basarak aşağıya iniyorum. En son inecekken korkuyorum, kendi kendimle çelişiyorum, inebilirsin falan diye. O zaman ikinci rüyaya geçiyorum.

Aynı geceki ikinci rüyamdan bahsetmek istiyorum. İl olarak Konya' ya gidiyorum. Orada metroya binmek için bir yere gidiyorum ama metro bildiğimiz tekerlekli. Kendi kendime 'bunlar raylı değil miydi?' diyorum. Sonra metro geçiş saatlerini öğreniyorum ama metro üç dört kez geçiyor, ben kaçırıyorum. Sonra sandalyelerde insanlar oturuyor, ben de oturmak için yönelirken dişlerim kenetleniyor. Bunu cidden yaşadım. Dişlerim halen çok kötü ağrıyor ve başım dönmeye başlıyor. Rüyada tanımadığım bir adam beni bir teyzenin yanına oturtuyor ve yine o metroya binemiyorum ama.

Sonraki rüyam çok kısa; bir eve çıkmak için asansöre biniyorum, ama evi veya gideceğim kişiyi bilmiyorum. Benim 4. kata çıkmam gerekiyormuş. Asansörde 4 e basıyorum ama asansör 4 e gelince durmuyor, üst katlara cıkıyor. 10. kat oluyor, 11.kat oluyor, ben asansörün kopup düşmesini bekliyorum. İçimde biraz korku var ama asansör en üst kata cıkıp duruyor. Kapıları acılıyor, cıkıyorum. Aşağıdan, gitmem gereken adam bağırıyor 'iyi misin?' gibisinden. 'Tamam kapılar açıldı' diyorum.

Rüyalarım bu şekilde, çok fazla rüya görmüyorum veya görüyorsam da sanırım unutuyorum. Fakat iki gün de üç rüya görmek benim tarafımdan biraz ilginç oldu. Şimdiden ilginize çok teşekkür ediyorum, iyi günler iyi çalışmalar diliyorum. Işıkla Kalın!