cinlerle yaşadığım olay

cagan1014

Banlı Kullanıcı
selam arkadaşlar ben bu siteye yeni katıldım ve size yaşadığım olayları anlatıcağım ve bir kaç yardım isteyeceğim .başlıyalım arkadaşlar 4 5 ay öncesine kadar bali alışkanlığım vardı her çektğimde cinleri görüyordum bir gün çekiyorum önüme dikildi dedimki benden ne istiyorsun gözlerime baktı ve gerisini hatırlamıyorum anlamadıgım neden bali çektiğimde cinleri görmemdi anlamadım sonra uyuyorum rüyalarımda ertesi günü görüyodum bu nasılmı oluyordu rüyamda gördüğüm hemen hemen aynısını uyandıgımda yaşıyordum ve cinler benle oyun oynuyordu sonra zamanla alıştım bir gün çekiyorum gene gördüm birden ezan okundu birden hepsi kayboldu hemen aklıma fikir geldi üstüme geldiklerinde besmele çekyim dedim gene çektim ertesi gün filen besmele çektiğimde hemen kayboldu ve artık üzerime gelemiyolardı bunun formulunu anlamıştım allaha sığınnca bişey yapamadıklarını bali çektiğmi annemler ögrendi ve doktora gitmeye başladık doktor hap yazdı bırakmam için içtim fakat annemlerden habersiz çekmek istiyordum çünkü onları görüyordum çok hoşuma gidiyordu fakat genelde korkutuyorlar eğleniyorlardı bunu anladım sonra içimden hep bi ses çağan git bali çek onları görüceksin diyodu alıyordum çekiyordum evde herkez çalışıyor akşam 9 a kadar kimse yok bir gün çekiyorum akşam 8 gibi duvara yazı yazıldı ''Sex'' diye ama yazı çok güzel sanki el yazısı gibi kırmızı kan gibiydi çok korktum ilk defa bu kadr korkmuştum ve önüme birden çiçek bırakıldı hemen odadan çıktım düşündüm dedim bu neydi çiçek hala duruyor annemlere anlattım onlarda halamı aradılar halamın kalp gözü açık büyü bozuyor vs uğraşıyor halam dedi sende bişeyler var tanıdıgım cinci hoca var oraya götürelim önünde su var suya baktı anne adını sordu söyledim annem yanımda oturuyor dedi şikayetin ne dedim böyle şeyler görüyorum baktı dedi bunlar 2 gün önce yaşandı demi dedim evet ilk başta inanmıyordum çünkü çoğu hocalar yalancı oluyor baktı dedi musallat olmuşlar dedi haftaya tekrar gelin ama bir kilit ve 3 camiden 3 şişeye su doldurun dedi doldurduk gittik ve suya bişeyler okudu ve kilide dedi bu kilidi denize atıcaksınız suyuda 15 gün içinde içeceksin 15 gün içinde içtim ve birdaha bali çektiğimde görmedim duvarda sex yazdı tekrar ama üstü çiziliydi birdaha cinleri görmedim ve artık baliyi bırakmıştım amacım aslında cinleri görmekti bunu başardım ama müslümanlarıyla görüşmek büyü bozmaktı amacım ve parayla bakmamaktı nasıl rabbimiz hz.süleymana cinleri ona verdiye rabbimden böyle bişey istedim zikir çektim dua ettim ama kabul etmedi vardır bir hayırı ne diyelim ve hala müslüman cinlerle konusmak için araştırmalarım devam ediyor ama bulamadım kafir olanlarından ne hayır gelirdiki iblis soyunun bana zarar verirlerdi istersem anlaşabilirdim onlarla ama istemedim dinden çıkartırlardı beni şimdi sizden isteğim bir dua varmıdır müslüman cinlerle konusmak için allahın izniyle olmasını istiyorum ki onlardan zarar gelmesin rabbim korusun beni yardım ederseniz minnettar olurum .selametle

kosantospa

Kayıtlı Üye
musluman cinlerin kuranin emrinde olduklari icin onlari hadim edinmenin cok buyuk gunah olduguna dair bir yazi okumustum basta vazgecirmek icin korkuturlarmis ama devam edersen gelip senin icin calisirmis ama surekli sana beddua okurmus onu kuran.in emrinden aldigin icin ve kiyamet gunu ne peygamberimiz ne de kuran-i kerim sana yardim etmezmis. dikkat edersen mis-li yazdim cunku tam bilgili degilim eger bir yanlislik varsa moderatorler duzeltir umarim sevgi ve isikla...

kosantospa

Kayıtlı Üye
ben uygulama istedim bunu niye yazdin dersen din.den cikmaktan bahsetmissin yaparson cikarsin demiyorum ama riskli bir durum eger gercekten icin safsa belki bir melek gelir konusur seninle kim bilir :)

demonic

Kayıtlı Üye
Sn cagan1014:hadim edinmenizi tavsiye ederim ancak hadim öyle ha diyesiye olan bişey değil.gelen varlık sizi 1 hafta civarı teste tabi tutacaktır.testten kastım birden yanınıza gelip sizi korkutmak,sevdiğinizin kılığına girip size zarar verme vs.vs.ve emin olun duaylada gitmez.4 ihtimal var;ya çarpılırsınız,ya çıldırırsınız,ya sınavı bırakırsınız(hadim bir daha gelmez),yada sınavı kazanırsınız vede hadim sahibi olursunuz.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Hadim & Hüdam tutmak o kadar kolay bir iş değildir. Hadim tutmak demek emrinde isteklerini harfiyyen yapan bir varlık demek.Evliya mertebesindeki insanlara yardımcı olurlar genelde orada burada çıkıp hadim tuttuğunu söyleyenler çok büyük bir yalancıdır yada o varlıkların oyuncağı olmuşlardır. Kafir cinler onları emrine almıştır o varlığı emri altına aldığını düşünür ! Bu kadar kolay değil hadim tutmak.

Arkadaşın konusuna dönersek ;

Bir yardım almanızda yarar vardır. Bağımlılık konusunda.. Size maddeyi çektiğinizde görünen kafir cinlerdir müslüman olmayanlardır ..

Pretiosus

Kayıtlı Üye
Sn cagan1014:hadim edinmenizi tavsiye ederim ancak hadim öyle ha diyesiye olan bişey değil.gelen varlık sizi 1 hafta civarı teste tabi tutacaktır.testten kastım birden yanınıza gelip sizi korkutmak,sevdiğinizin kılığına girip size zarar verme vs.vs.ve emin olun duaylada gitmez.4 ihtimal var;ya çarpılırsınız,ya çıldırırsınız,ya sınavı bırakırsınız(hadim bir daha gelmez),yada sınavı kazanırsınız vede hadim sahibi olursunuz.
demonic hadim le ilgili daha derin . . . lutfen ?

haydar14

Kayıtlı Üye
bali çektiğinde görmek istediklerini görürsün. zaten rahatlama duygusu bilinç altının üste çıkmasıdır drug maddelerde.yani gördüklerin gerçek olmayabilir bunuda unutma derim.hakkında hayırlısı olsun dikkat et kendine.

demonic

Kayıtlı Üye
@Pretiosus:çeşitli şekillerde karşınıza çıkıp hadiminizden vazgeçirmeye çalışıyorlar.tahassun duası okunmassa ve perhiz yoksa sınavdan çok arenaya dönüyor iş.çünkü korunmasız hadim çağırmak,zırhsız savaşa gitmek gibi oluyor.

quEsa

Kayıtlı Üye
Suphanallah kardeş ibretlik bir paylaşım

kasas

Kayıtlı Üye
İnsan bali çektiği zaman gerçekle hayali ayırt edemez hayal ona gerçekmiş gibi gelir bali çekmiş birine bir hikaye anlat hikayenin içinde bulur kendini kısacası kontrollü rüyaa;)

saykoman

Kayıtlı Üye
bali çektim cin gördüm diyenleri çok gördüm nette. o maddeyi bende kullandım uzun süre fakat hiç bedensiz varlık görmedim. bir daha cin görmemen de o büyücünün ritüeline kayıtsız şartsız inanmandan ileri geliyor. olağanüstü bir durum yok yani. bali çektiğinde ne istersen onu görürsün arkadaşın da dediği gibi. cin edinme konusuna gelince ben inanmam şahsen ama illede uğraşacağım diyorsan, iyice araştır derim bu konuları.

byrosa

Kayıtlı Üye
Bally poşete konulup ciğerlere çekildiği sürece oksijen solunumu yoluyla beyine ulaşmaktadır. Buda kafa yapıcı madde olarak bilinir. Etkileri genellikle halis, rahatlık, uyuşukluk olarak tanımlanır. Gördükleriniz daha önceden bilinçaltına yerleşmiştir. Bunları bally çekerek halüsinasyon yoluyla bilinç altınızı açığa çıkarmayı başarmışsınız, sevgilerle.