Astral Seyehat Yaparken Ruh Bedenden Reel Anlamda Ayrılırmı

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Astral Seyehat sırasında ruhun bedenden ayrıldığına inanıyoruz. Peki ya astral seyehatte yaşananlar hayal gücüyse ? sadece beyninizde oluşturuyorsanız herşeyi ? gerçek olarak bir mekana gitmek onun yaptıklarını görmek mümkün olabilirmi ? varmı böyle tecrübesi olan şu arkadaşımın evine gittim o odasında şunu yapıyordu kendine sordum nerden bildin dedi gibisinden açıkcası bilinç altımızın çok yönlülüğü yaratıcılığı olarak düşünüyorum hiç deneyimlemedim böyle birşeyi ama araştırdıklarımdan çıkardığım sonuç bu yönde.

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
daha orta okula gidiyordum ve o gün nasıl olduysa erken uyumuştum. arkadaşım can dostumdu herşeyden herkesten çok önem verdiğim biriydi.bir rüya gördüm ve arkadaşıma anlattım.çok karanlık bir yerdeydin babanın elinde çakmak vardı birşey arıyordunuz dedim. evet dedi. yazı dersimiz için mağzada mürekkep arıyorduk babam çakmak tuttuyordu çünkü ışığı yakamadık dedi. uyumadan önce sanırım onu düşünüyordum ve onları gördün

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Astral seyahat yapan çoğu insan başkalarının yanına gidip görüp bunu test etmiştir zaten.ayrıca normalde birbirini tanımayıp,astralde birbirini gördükten sonra dışarda karşılaşan insanlarda var.

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
İlginç gerçekten.Bana hayal geliyordu beynimizin oynadığı bir oyun hayal gücü diye düşünmüştüm gerçek alemle ilişkili olması denemeye değer olduğunu düşündürdü bana .

Immortality

Kayıtlı Üye
Ancak bildiğim kadarıyla astral seyahat dediğimiz olay fizik dünya'ya olmuyor. Astral boyuta geçişlerde oluyor, yaşadığımız dünyada astral seyahat değilde, zihin seyahati yapıldığını düşünüyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Astralde diğer tarafta olan ruhun seyehati, ama bu aslen gitme değil algı açılmasıdır.
Beyin göz görevindedir, ruh hayal kurar, boyutlar açılır ve siz yattığınız yerden izlersiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Astralde diğer tarafta olan ruhun seyehati, ama bu aslen gitme değil algı açılmasıdır.
Beyin göz görevindedir, ruh hayal kurar, boyutlar açılır ve siz yattığınız yerden izlersiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Açıklayıcı oldu teşekkürler .

Exp

Kayıtlı Üye
Ben sadece yatağımdan odamı görebilicek şekilde çokca astrala çıkıyorum . Dün indious adında bir film izledim . Şimdi astrala çıkarken sakatlık çıkarmı diye korkuyorum . Astralda iletişimimn kesilmesinin veya astral boyutta kaybolma ihtimali var mı ?

Immortality

Kayıtlı Üye
Ölmediğiniz sürece tabiiki yok. :) Birilerinin siz projeksiyon yaparken sizi dürterek uyandırması ihtimalini yok etmeye bakın. :)

alimon

Kayıtlı Üye
Aslında astral seyahat demekte yanlıştır astral projeksiyon demek daha doğrudur. Çünkü bir yere seyahat etmek söz konusu değildir o mekanı sen beynine projekte edersin.

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Konuya katkı sunan arkadaşlara teşekkürler kafamdaki soru işaretlerini gidermiş oldum böylece :)

[XTR] Similar Threads