Tüm üyelerin dikkatine! Rüya Kuralları!

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın Gizli Mabet Üyeleri,

Rüya yorumu alabilmeniz için, en az 25 adet konu açmış olmalısınız. Bu konular birer bilgi dokümanı olmalıdır. Ya da bilgi ve tecrübelerinize dayanan yorumlar olmalıdır. Burada kastedilen 25 mesaj; forumda hem faydalı konular açmış olmak, hem de konulara yanıt olarak yazdığınız, fikir ve tecrübelerinize yönelik yorumlar toplamıdır. Yani, teşekkür mesajları dikkate alınmamaktadır.

Yorum beklediğiniz rüyaları "Haberci Rüya Analizi" bölümünde, kendi nickinizle başlık atarak açacak, ve daha sonraki tüm rüyalarınızı da, bu başlık altından devam edeceksiniz. Her rüya için yeni konu açmayınız. Böylece kişisel rüya klasörü de oluşturmuş olacağız.

Ancak görülüyor ki, bir çok arkadaşımız, üyenin kişisel klasörüne yorumlar yapıyor.

Arkadaşlar! Rüya yorumu magazin dergisi anketi doldurur gibi aklınıza geleni yazacağınız bir konu değil, çok ciddi, önemli bir konudur. Yorum yaptığınız anda, o kişinin hayatını etkileyeceğinizi düşünüp, empati kurun. Bu kişinin sorumluluğunu alabilir misiniz? Vicdanınıza yönelip sorun.

Rüya, yorum yapılana dek havada asılıdır. Nasıl analiz ederseniz, yere o şekilde düşer. Tanımadığınız birinin rüyasına yorum yazmadan iyi düşünün! Yapılan yorumdan sonra gelen tüm yorumlar artık geçersizdir!

Lütfen herkes birbirinin dosyasına saygı göstersin ve kimse kimsenin rüyasının altına, kişisel görüş belirtmesin. Bu olduğu taktirde yorum tarafımca silinecektir.

"Rüyalar Bölümünde" ise teknik konular, dokümanlar, kişisel rüya uygulamaları hakkında yaşadığınız deneyimler paylaşılmakta, üyelerin öneri ve görüşlerine sunulmakta, analiz yapılmamaktadır.

Ayrıca, özel mesajla rüya analizi ve forum yönetiminin belirlediği yetkili dışında, üyelerin 'Rüya Yorumu" yapması yasaktır. İhlali halinde ceza işlemi uygulanır.

Yine çok önemli diğer bir husus ise yorum beklediğiniz rüyayı düzgün ve anlaşılır bir Türkçe ile yazmalısınız. Eksik veya yanlış kelime ve imla hataları analizi etkileyeceğinden, dikkat edilmesi gerekir. Aşağıdaki linke bir göz atarak doğru bildiğimiz yanlış kelime ve deyimleri görebilirsiniz.

Yazım Kuralları - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Bir takım suistimallerin önüne geçmek adına yapılan bu uygulamaları anlayışla karşılayacağınızı umuyor, iyi forumlar diliyorum.

Sevgiler,

Duman Lekesi

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Yine yanlış bölüme açılan rüyalar çoğalmaya başlamış, konuyu güncelliyorum.

Ama paragrafları okuyun olur mu:)

iyi forumlar

Seçilmiş

Kayıtlı Üye
Söylediğiniz için çok teşekkür ederim ben dediklerinizi bilmiyordum yeni üye sayılırm :D

vorden

Kayıtlı Üye
evet bende dediklerinizi bilmiyordum kendimce bazı arkadaslara yorum yaptım.