bana n'oluyor ?

Mathilda

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Yardım Edin .. Kendimi kontrol edemiyorum . Nasıl yani diyeceksiniz , mesela bir yere giderken , ulaşmam gereken yere varıyorum ancak yürümeye devam ediyorum . Kndimi engelleyemiyorum . Bazen tuvaletim olmadığı halde tuvalete gidip oturasım geliyor . Gece yatağıma yatıp, sabah salonda uyanıyorum . Noluyo banaaa ? :( :boat: :(

Mathilda

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Şöyle bir durum var , babam 2 sene önce bir kadınla evlendi .. Kadın karşısında biri varmış gibi , tuvalette , odasında , mutfakta konusuyor. O eve geldğnden beri böyleyim .. Acaba onun cnleri mi var ? yoksa ben piskolojk olarak çok mu etkilenmişim :(:(:(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok merak ettim baban o kadını nereden bulmu :S
Bence Psikolojik bu durum.
bir profesyonelden destek almanı öneririm.
Burada verilecek şeyler herzaman alternatiftir.
Bir psikoloğa danışın.Gerekirse ilaç tedavisi yapılır.

Mathilda

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Babam annem terkedince aceleyle evlendi bu kadınla .. Çift karakteri var kadınn . Piskolojm çok bozldu .. Bi yardım alma zamanım geldi sanırım .. Teşekkürler ..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Babam annem terkedince aceleyle evlendi bu kadınla .. Çift karakteri var kadınn . Piskolojm çok bozldu .. Bi yardım alma zamanım geldi sanırım .. Teşekkürler ..
Şizofern sanırım bayan.
Kesinlikle yardım alın en iyisi budur.

Mathilda

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
babam biliyor . Ancak pek önemsemiyor .

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Psikolojik bir durum olabilir ani algı kilitlenmeleri sinirsel durumlar bu tür şeylere sebep olurlar .

Mesela bu videodaki futbolcuyu sahada cin çarpıyor olarak paylaşılan futbol müsabakasında futbolcu rakibinden darbe alınca insan yapısına ters bir şekilde istemsizce geri taklalar atmaya başlıyor bu sinirsel olarak nükseden bir durum şahsi görüşüm.

Burada sadece bir fikir verebiliriz bir psikatri servisine görünmeniz gerekmektedir. Hepimiz insanız ve herşey bizim için.

Video : link Futbolcuyu sahada cin çarpýyor - Ýzle - Vidivodo

gümüş

Kayıtlı Üye
Yardım Edin .. Kendimi kontrol edemiyorum . Nasıl yani diyeceksiniz , mesela bir yere giderken , ulaşmam gereken yere varıyorum ancak yürümeye devam ediyorum . Kndimi engelleyemiyorum . Bazen tuvaletim olmadığı halde tuvalete gidip oturasım geliyor . Gece yatağıma yatıp, sabah salonda uyanıyorum . Noluyo banaaa ? :( :boat: :(

Çok büyük ihtimalle yaşadığınız stres ve üzüntüden dolayı oluyor tüm bunlar. Profesyonel yardım alabiliyor iseniz ala, alamıyor iseniz zihninizi sakine alın, almaya gayret edin. Çok stres altında olduğum zamanlarda da bende de oluyordu, hatta bazen kimi şeyleri mesela arkadasımla oturmus kahve icmisiz- hatırlamıyordum bazen de X caddede yürürken kendimi birden çok alakasız bir yerde buluyordum ve oraya nasıl geldiğimi anımsamıyordum ama gecti zaman içerisinde. Kopmak diyorum, kopuyoruz bazen bir şekilde ama sonra tekrar birleşiyoruz. Bunun için sizin de biraz gayret etmeniz lazım.

Bazen hayatlarımızda kontrol edemeyeceğimiz değişiklikler olur. Direnmek stres ve üzüntüyü artırır çünkü gerçekte yapabileceğimiz fazla bir şey yoktur. Kabullenmeye çalışın ve hayatınıza devam edin. Grup aktiviteleri özellikle spor yapmaya gayret edin. Koşun. dikkat ve konsantrasyon gerektiren çalışmalara katılın eğer oprtamınız uygunsa. Ben tai chi ve aikidoyu seçmiştim o dönem, iyi de etmişim diyorum ama ortamınız uygun değilse illa ki başka çalışmalkar da vardır yerel spor salonlarında. Korkmayın sadece ilerleyin.

Mathilda

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Teşekkürler Gümüş . Rahatladım bir nebzede olsa . :)
Demonic farkındalık'tan kastın nedir acaba. neler yapabilirim :) ?

JuMPeR

Kayıtlı Üye
Allah yardımcın olsun psikologa gitmen lazım bence ayrıca o kadınada sor bence neden kendi kendine konusuyorsun felan diye bakalım ne diyecek ?