Korkularımla Ömür Boyu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

perilous

Kayıtlı Üye
Bugün açacağım 2. konu olacak ama bir konuda yardımlarınıza ciddi anlamda ihtiyacım var.

Korkularımla başa çıkamaz hale geldim günlerdir yine uyuyamıyorum.
Herşey o bedensiz varlıkların çağırılabileceğine inanmamamla başladı...
16-17 yaşlarındayken arkadaşımın halasıgilin üç harflileri çağırdığını herşeyi bildiklerini gelecekle ilgisi birşeyler söylediklerini anlatması ve benim buna inanmamam beni bu olayı denemeye sevk etti. Merakım her zaman başıma bela olmuştur zaten. Arkadaşımla çağırdık geldii İnanamadım korktum. Sonra eğlenceli gelmeye başladı. Arkadaşımla ne zaman fırsat bulsak yapmaya başladık. Gelen bir tanesinin bana gece yatağına gelecem demesiyle ve arkadaşımla başbaşa kalabilmek için beni odadan çıkartmak istemesiyle uykusuz geceler başladı. Gece korkuyordum fakat gündüzde tekrar tekrar çağırmak için can atıyordum. Tam olarak hatırlayamadığım bir sebepten dolayı çağırdığımız zaman arkadaşım altına işedi. Hemde benim pantolonuma :ban: Üzerinde benim pantolonum vardı. Ben çok korktum Allaha'a yalvardım ve tövbe ettim yapmaya.Ama beni çok korkuttular garip garip şeyler görüyordum. En kötüsüde hissedebiliyordum. Sonra liseden arkadaşlarımın beni baştan çıkarmasıyla bir kere daha denedim. Önce denemek istemedim. Kızlara beler yapmaları gerektiğini anlattım. Yaptılar ama gelmedi. Arkadaşlarım bana yalvarınca tövbemi bozdum ve yaptım. Ben çağırır çağırmaz geldi ve dolayısı ile onu yollamak yine bana düştü. Daha sonra arkadaşlar bizim eve geldiler. Bizde de yaptık ama bu defa kopma noktasıydı. Ne yaparsam yapayım gitmiyordu. Ben defalarca dua okudum yok. Arkadaşım yasini şerif-i okudu yine olmadı. Benim kolum fincanın üzerinde zangır zangır titriyordu. Gözlerimin yerine şelale oluştu sanki. Hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. Arkadaşlarımın hepsi de çok korktu. Yasin okuyan arkadaşım burda Allaha yalvar ve birdaha yapmayacağına yemin et af dile dedi. Yaptım ve gitti. Birdaha asla yapmam dedim. O günden sonrada hiç yapmadım. Ne kadar arkadaşlarım beni taciz etsede bu konuda direndim ve yapmadım. Ama sürekli korlularım var. Bir an birşeyler hissediyorum ve tüylerim diken diken oluyor. Günlerce uykusuzluk hakim. Önceleri eşimin tenini hissettiğimde tüm korkularım geçerdi fakat şimdi o da fayda etmiyor. Bazı mekanlarda duramıyorum. Mesela köyde amcamların evi var. Orada asla uyuyamam geceleri, hemde küçüklüğümden beri. Babaannem ,annem,abimler bazı şeylere şahit olmuşlar orada. O evde bende yaşamışım küçükken. Ama kendimi bildim bileli imkansız uyuyamam. Ve ben buradaki çoğu konuyu okuyamıyorum bile, korkuyorum... Korkularım o denli büyük. Akıl sağlığımı kaybetmekten korkuyorum. Lütfen bana yardım edin. Buna çok ihtiyacım var....

Mathilda

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Dua edicem sana , İnşallah birdaha böyle şeyler gelmez başına , umarım rahat bırakırlar . Bilenler yardım eder umarm , benim elimden sadece dua etmek gelir ..

suri

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşım lütfen en kısa zamanda psikolojik destek alın. hiç bekletmeksizin!..

perilous

Kayıtlı Üye
Duanız için teşekkür ederim. Malesef şuan an psikolojik destek almam mümkün değil maddi açıdan :(

suri

Kayıtlı Üye
üzüldüm...allah yardımcınız olsun...keşke yapabileceğim bişi olsaydı...ancak hiç olmazsa internetteki psikoloji sitelerine başvurup, doktorlara durumunuzu mail atıp bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz diye düşünüyorum...

kıristal

Kayıtlı Üye
genmiş olsun ismi azam okuyun lütfen saten tövbe etmişsiniz.birdaha denemeyin bolca korunma duası okuyun ve korkmayın

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
nas ayet el kürsi ve felak suresi bunlar birebir dualardır koruma gücü 100 de 100 dür. Allaha sığın o korur seni

perilous

Kayıtlı Üye
ben her gece 7 defa ayetel kürs-i okuyorum zaten ama içimdeki korkuları almıyor :(

augury

Kayıtlı Üye
Bak arkadaşım şöyle düşünebilirsin; varlıklar korkularınla beslenir. Onları zayıf ve güçsüz bırakmak içinse kendini daha üstün görmeye çalış. Sonuç olarak onların sahip olamadığı birçok şeye sahipsin. Mesela bir bedenin var :) Koruma dualarını et. Allah'a sığın. Allah'ım seni görünür, görünmez bütün kötülüklerinden korur. Sen gönlünü ferah tut, korkma. :)

elif_@

Kayıtlı Üye
evet.dua oku yatmadan önce.her işin başında besmele çekmeyi de unutma.ve evet bu siteye girdiğimde çok garip ama benim de içimi korku sarıyor.o yüzden burda pek fazla kalmamaya özen gösteriyorum.

ISTEMIYAKI

Kayıtlı Üye
kardesim, her gun abdest alarak 21 defa ayetel kursi oku, bu okudugun sende herseye karsi koruma kalkani olusturur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...