Görmediğimiz birine aşk majisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.Sormak istediğim soru şu:Hiç yüz yüze olarak görûşmediğimiz veya bizi tanımayan birine aşk majisi yapılabilir mı?

ekirek24

Kayıtlı Üye
DNA ,yani saç tırnak bunun yanısıra anne isimi olamadan maji olmaz olduğunu farz edelim psişik güçleri seçilmiş majisyen yapabilir uzaktan birini varlık yoluyla etkiler görmediğin birine neden maji çok ilginç geldi!!!! ?

BattleFury

Kayıtlı Üye
DNA giydigi elbiselerden parça, teri (bir maddeye temas etmiş yani mesela bir seramik yaparken saatlerce terinin-doku parçalarının birleşik olması), kanı gibi şeyler koalylaşturabilir işinizi.. bunun haricinde pratikle her sey mumkun yani hemen hemen her sey :)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
DNA giydigi elbiselerden parça, teri (bir maddeye temas etmiş yani mesela bir seramik yaparken saatlerce terinin-doku parçalarının birleşik olması), kanı gibi şeyler koalylaşturabilir işinizi.. bunun haricinde pratikle her sey mumkun yani hemen hemen her sey :)

Pratikle derken biraz daha açabilir mısınız?

ekirek24

Kayıtlı Üye
battlefruy herşey nasıl mümkün oluyor açarmısın merak ettim?

BattleFury

Kayıtlı Üye
pratikte derken deneyim gerekli demeye getiriyorum.. ornegin 20yıl boyu majiyle ugrasmıs birisi ile 2 yıllık birinin arasında dağlar kadar fark vardır, bu dağlar kadar farkın aşılabilmesi için tecrube gerekir bilgi gerekir zeka gerekir :) ben 3 yıldır bu işlerle ilgiliyim ama bu 30 olucak :) 3 yıl once *saçma, yalan, olamaz* dediğim şeylerin şu anda ne kadar mumkun olabildigini anlayabiliyorum :)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Peki bizi tanımayan ve göremeyeceğimiz birine maji uygulamak hakkında bilginiz varmi?

BattleFury

Kayıtlı Üye
tanımayan birini? en dusuk ihtiyacla anne ismine kadar gerekebilir..

origanum

Yönetici
Bu konu daha önce de soruldu. Sitedeki uygulamaları üşenmeden okuyunuz, araştırınız lütfen.
Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...