O Kadın Kimdi ?

augury

Kayıtlı Üye
Daha öncesinde derdimi anlatmıştım. Ancak uygun bir cevap aldığımı düşünmemekteyim. Hala kafamda anlamsız binlerce soru. Başlıcası da O Kadın Kimdi ?

Henüz küçücüktüm, yaş 12-13. Paranormal olaylarla yakından uzaktan bir ilgim daha doğrusu haberim yoktu. Neyse kısaca olayı anlatıyım..

O gün sabaha karşı uyandırılmıştım. Yatağım hızla sallanmıştı, deprem oldu korkusuyla bir anda kalkıvermiştim. Keşke kalkmasaydım, keşke gözlerimi açmasaydım. Uyandığımda kapının önünde bir kadın durmuş, bana bakıyordu. Kadını çok net hatırlamıyorum. Gövdesi var mıydı yok muydu, saçı açık mıydı kapalı mıydı? Bilmiyorum.. Tek hatırladığım masmavi gözleri, güzel bir yüzü, bembeyaz teni ve bana sevecen bakışları.. Ben henüz uyku sersemliğiyle şapşal şapşal bakınırken kadın bir anda yatağımın dibine geldi ve bana gülümsedi. O gülümsediği anda karnımın sağ yanından bir ağırlık çöktü. Olanca gücüyle bastırıyordu sanki. Yatağın içinde iki büklüm olmuş, hareket edemiyordum. O esnada ben acı çekerken kadın neredeydi hatırlamıyorum. Dilim kilitlenmişti adeta besmele bile çekemiyordum. Bende çareyi dualarımı içimden geçirmekte buldum. Ama o varlık sanki dua okumaktan vazgeç dercesine daha fazla bastırıyordu. Fakat ben okumaya devam ettim. Sonrasında o ağırlık yavaş yavaş uzaklaştı ama kadın neredeydi, nasıl gitti hiç hatırlamıyorum. Yatakta doğrulduğumda ter içinde, nefes nefese kalmıştım. Sanki bir korku filminin kabus sahnesinden uyanan bir genç kız gibi .. Koşarak annemin yanına gitmiştim, kabus görmüşsündür deyip beni teselli etmeye çalışmıştı. İnandıgına bile emin olamadım hiç bir zaman. Ama o rüya değildi, biliyorum. Tek bilmediğim o kadının benden ne istediğiydi ..

Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim ..

devils_night

Kayıtlı Üye
bazı şeyler gün yüzüne çıkmamalıdır bence...ama bunda da vardır bir hayır o kadın hakında yazcak arkadaşlar kesin budurda dese olmaya bilir o günü sen yaşamışsın bence belli şeylerini değiştir eğlenceye önem ver bide psikolojik olarak bişiler oku zaten bu anlatın anın senin için geçmiş olarak kalır sorunun cevabı bende değil aslında hiç birimizde de yok ya zaten biz sadece duyduklarımız okuduklarmız konusunda yazıyoruz bu sebepten dolayı aradığın cevap egonu tatmin etinde mantıklı bir uydurmasyondur yani tam o denilen şey olmıcaktır bu sorunun cevabını kendin kendine araştırıp bulman daha mantıklı gibi bu siteyle başlayıp cevabını aldına inanana kadar araştır yorumlar kesin gördüğün kadın olduğunu kanıtlamaz bana kalsa halk arasında dedikleri gibi 3 harflidir kendi şahsi düşüncem başkalarına göre o dur budur bildiğim bir kaç bişi daha var ama bilimsel ikna eder seni ki muhtemelen doğrudur ama yatmadan önce naptın uyduktan sonra naptın bilmem gerekmekte üzgünüm verdiğim cevaplar yanlış bilgi olacağı için açıklayamıyorum adına üzüldüm sadece tekrar olmaması dileğiyle iyi akşanlar...

augury

Kayıtlı Üye
küçük bi çocuk o gün yatmadan önce neler yapabilirse onu yapmışımdır. ya ödev, ya televizyon. merak ediyorum çünkü o kadın anneme benziyordu. ama değildi. ve benim anneannem doğum masasında vefat etmiş, şehit .. hiç bir fotoğrafı dahi yok. tek söylenen anneme çok benzediği. o da ne kadar dogrudur bilmiyorum. acaba diyorum o muydu?

Astralll

Banlı Kullanıcı
Çocuk yaşta yaşadıklarınızı hala unutmayıp gündeme getirebilmeniz ilginç... Şahsen benim de yaşadıgım gariplikler vardı ancak hiç umursamadım, özellikle korktugum anlarda bu kötü tecrübelerim beynimde birden canlanır ama kendimi kaptırmayıp sevdigim anılarımı düşünürüm...
Denir ki: Kötü anılar yabani ot gibidir, eger onları beslerseniz, silip atamazsanız, kendinizde yer bulurlar ve başınıza iş almış olursunuz... Şu bir gerçektir ki, insanın ruh hali iyi olduktan sonra karşılaştıgı olay ne kadar dehşet verici de olsa kişiyi fazla etkileyemez! Hatta hiç etkilemez. Yanında bomba patlayanın zırhlı kıyafetinden ötürü tekrar ayaga kalkması gibi...

augury

Kayıtlı Üye
Burdan hangi dersi çıkarmalıyım ? Ruh sağlığımın iyi olmadığını mı ? :/ Ben umursamamak yerine üstüne gitmeyi sevenlerdenim ..

perilous

Kayıtlı Üye
buna benzer birşey benimde başıma gelmişti iki katlı ranzanın alt katında ben üst katında kuzenim yatıyordu ranzam şiddetli bir şekilde sallanmaya başladı ve ben uyandım kuzenime bağırıp küfür ettim ne yapıyorsun sen yukarıda diye kuzenim uykulu vaziyette ben bişe yapmıyorum asıl sen ne yapıyorsun ranzayı sallıyorsun dedi ve uyandığında bu söylediklerini bile hatırlamadı..

augury

Kayıtlı Üye
İşin kötü yanı o günden sonra her yattığımda yatağım ya da o an nereye uzandıysam orası sallanıyor. Örneğin bigün uzanıp kanepe televizyon izliyordum. Annemde yere oturup, sırtını benim yattığım kanepeye vermişti. Bi an kanepe sallandı. Anne yapma, dedim. Neyi ? dedi. Sallama kanepeyi, dedim. Ben bişey yapmadım ve hissetmedim dedi. Bunun gibi olaylar çok geliyor başıma ..

Astralll

Banlı Kullanıcı
Kusra bakmayın ama siz kendi hayatınızda yaşadıgınz şeyin ne oldugunu bilemezken burdaki insanlar nasıl bilecek? Fikir veya tahmin diyebilirsiniz ama bunlar ucu açık şeyler... Anneanneniz dogum esnasında vefat etmiş ve siz bunu saplantı haline getirerek içinizde büyütmüşseniz(Allah sabır versin) şeytan ve kötü varlıklar da bu evhamınızı kullanarak size yanaşmak istiyor olabilirler... Çünkü bu varlıklar insanın zayıf noktalarını kollarlar! İnsanın sıkıntısı bu varlıkların giriş kapısıdır bir nevi. İşte benim yukardaki mesajımda da anlatmak istediklerim buydu... İçinizdeki olumsuz duyguları besliyorsanız iyi bir sonuçla karşılaşmayıda bekliyemezsiniz... Direk siz böylesiniz gibi yazsamda yanlış anlamayın, ben fikir vermesi açısından yardım etmek için söylüyorum.

augury

Kayıtlı Üye
Hayatımda hiç görmediğim bi insanı elbette ki merak ediyorum. Ama bu asla bi takıntı meselesi olmadı benim için. Geçmiş zamanda yaşadığım her olayı gelip anlatmıyorum zaten. Geçmiş geçmiştir. Lakin bu olayın üstünde duruyorum. Çünkü; ortada anneannem olabilecek birisi söz konusu. Ve eğer oysa ilk defa görüyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar Manevi herşeyi paylaşmamanızı öneriyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Peki .. Ama neden ?

Bakın arkadaşlar.
Forumda sıklıkla karşılaşmışsınızdır.
Bazılarımız manevi anlaşma yaparlar.Bu anlaşmanın en önemli şartı kimseye söylememektir.Söylersen anlaşmayı yaptığına bağlı olarak cezalandırılırsın.
Bu konuya gelirsek Arkadaşın neler yaptığını bilmiyoruz herşeyi açıklamamıştır.veyahut kendisi dahi unutmuştur.Bu tip olaylar manevi ve ruhanidir.Kişi ile İlahı arasındadır.Eğer başkalarına giderse bu laf maneviyattan çıkar ve ruhani olmaz artık.Ve bir faydasını görmüşse bundan sonra ona faydası gelmez.

Evren öyle biryerki sırlarla dolu yedi kat aşya yedi kat yukarı var.

frayomer

Kayıtlı Üye
bak o gördüğün şeytanın kadın silueti olabilir seni görünümüyle cezbedebilmek içindir. Ona hizmet etmen için karnında ağrı oluşturmuştur ve sende dinine dahaçok bağlı olduğundan dolayı dualarına devam etmişsindir. Böylece oda kaçıp gitmiş olabilir tabi bu benim söylediğim.

augury

Kayıtlı Üye
Bilmem ki bu da bi öneri, görüş. Olabilir belki, pek fikrim yok. Teşekkür ederim yorum için :)