Bakım nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Uzun zamandır bu forumdayım, genel olarak rastladığım bir şey var. Genellikle insanlar başlarından geçen olayları anlatıklarında üç farklı şey söyleniyor ya yalan söylüyorsun, ya tıpla ilgili bir durumdur doktora git, yada bakım yapalım...
Bakım yapmak nasıldır kime hangi durumda yapılır.Herhangi bir üye çıkıp bana bakım yapın diyebilirmi? derse kim yapar?bakım yapılınca peşimizde bir varlık olduğu %100 anlaşılırmı?
Yanıtlarınızı bekliyorum.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bakım olayında sizin ustunuzde herhangibir paranormal gucun olup olmadıgına bir sonuc aranır. Bu varlık olabilir, baska birisinin buyusuyle harekete gecen varlık olabilir, Psikolojikman enerjinizin size bir vurgusuda olabilir :)

mandalin

Banlı Kullanıcı
Bakım nedir ?

Bakım; ruhani olarak size bir check - up yapılması denebilir. Üzerinizde hangi ekole göre olursa olsun bir dış etki var mı ( bu obsesyon, büyü , okuma , cain vs...hatta nazar bile olabilir )? Ona bakmadır ve işin ehli yani usta biri tarafından bakılırsa çıkmama ihtimali yok gibidir.

Sitede kim bakar? Ya da bakan var mı? Bilmiyorum ne yazık ki, ondan ötürü o konu ile ilgili bilgi veremiyorum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler :D Peki bakım derken, hocanın yaptığı bir bakım mı yoksa fal bakmak gibi bir bakım mıdır?

mandalin

Banlı Kullanıcı
Fal bakmak bakım değildir :)

Hoca derken burada alanda bilgili kişi demek istiyoruz tabii ki, yoksa imam değil :)

mally

Kayıtlı Üye
Medyum gibi hassas kişilerin, o anda üzerinizdeki enerjileri hissederek yorumlaması bakımdır denebilir.

Etrafınızda bir varlık varlığı veya büyü gibi bir durumdan şüpheleniyorsanız, site sahibimiz Sn. Urumhamatahayil'a özel mesajdan bilgilerinizi gönderip bakım ricasında bulunabilirsiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bakım, enerjilerle çalışabilen ve enerjilere zaman zaman hükmedebilme becerisine sahip, karşısındaki kişiyi enerjisel boyutta analiz edebilen bir kişinin yaptığı, yapılan bu analiz ve yorumlamada belirli bir materyal kullanan ya da varlıksal düzeyde enerjilerle çalışan kişilerin karşısındaki kişinin geçmiş gelecek ve şimdiki hayatını yorumalaması işlemidir bakım. Bu yorumlama işlemi hem enerjisel durumların analizinde, hem duygusal durumların ortaya çıkarılmasında, hem de gelecek hakkında detaylı bilgilerin alınmasında kullanılır.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...