Cami karşısında bir garip şey

frayomer

Kayıtlı Üye
Konya'da çalışıyor, Erzurum'dan gelenlere Konya'yı gezdiriyorduk. Akşam namazı için camiye gittik, namazı kıldıktan sonra benim yaşlarıma yakın 3 Erzurumlu ile, caminin 100 metre ilerisinde bir kulübe vardı, kulübenin önünde 1 metre boyunda bir yaratık mı desem yüzü gözü kan içinde takım elbiseli bir ııııııı şey vardı işte biz ona gidip bakalım belki de yanlış görüyoruzdur dedik ama hiçbirimiz cesaret edemedik. Biz ona bakarken o şey arkasında bir tabela varmış gibi oturdu. Biz orada resmen altımıza yaptık yani hala arada aklıma geliyor ne olduğunu düşünüyorum. Sizce o şey ne idi????

Düşünmekten kafayı yedim de:banghead:!!!

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
yanılsama olabilir bu konularla ilgili konuştuysanız çevrenizdeki kişilerin düşüncesinide yönlendirmiş olabilirsiniz.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Böyle konuların cevabı bulunmuş mu bir bak sitenin içeriğine... Ne bilsin millet neymiş ne değilmiş. En profesyonelini getir yine görüşünü bildirir. Çok kez açıldı böyle konular...

Ü

Üye silindi 15237

Beyefendi veya Hanımefendi İlk önce Hitap Şeklinize Dikkat Edin !

YasinLY

Kayıtlı Üye
Hitaplar, okunuş tarzına yada düşüncenin yansımasıyla anlaşılır... ;) Nasıl bakılırsa öyle görülür.

frayomer

Kayıtlı Üye
nie inanmiosunuz ya gerçekti gördüm işte gözlerini fikmiş bakıyordu bize ben korkudan bardak altı kadar ıslatma oldu resmen.