yakınım yogun bakımda napabılırım?

canmert196

Kayıtlı Üye
merhaba amcam yogun bakımda kalp krızı gecırdı kalbı durmus hastanede calıstırmıslar durumu ıyıye gıdıyor ben onun duzelmesıne yardım edebılır mıyım edebılıyosam nasıl yapcam ? lutfen yardım allah rızası ıcın

ZACKRİAH

Kayıtlı Üye
Dua et sanırım şu an yapabileceğin en büyük yardım bu olur.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun, amcanızın tez zamanda şifalanmasını dilerim. Eğer şifa enerjilerine uyumluysanız amcanıza şifa enerjisi gönderebilirsiniz, ancak bu tip kritik durumlarda şifa alacak kişinin rızasının olması çok önemlidir. Yani amcanız gönderilecek şifayı kabul etmelidir. Siz şu anda konsantre olup şifa enerjilerinin onunla olması için pozitif niyet çalışması yapabilirsiniz. Özelden size bir örnek gönderiyorum.

Tekrar geçmiş olsun, sevgi ve ışıkla...

kristalize

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum..Bu durumda yapılacak en büyük ve en önemli yardım bence bol bol dua etmektir, zira şifa ALLAH'tan dır.Tekrar geçmiş olsun.

canmert196

Kayıtlı Üye
saolun bıde yeşıl ısıkta ımgelesem faydası olur mu?

yuppi_77

Kayıtlı Üye
merhaba çok geçmiş olsun... böyle durumlarda ben hep iyi şeyler düşününmekten yanayım... eğer sende amcan için pozitif şeyler düşünürsen ben onun bunu hissedeceğine eminim... çok geçmiş olsun...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
saolun bıde yeşıl ısıkta ımgelesem faydası olur mu?

Geçmiş olsun,
Evrenden amcanızın tepe çakrasından aşağıya doğru ilahi şifa enerjisinin girdiğini, tek tek tüm çakralarını ve hastalıklı hücrelerini temizleyerek aşağıya doğru indiğini hayal edin ve aynı zamanda sözel komut olarak söyleyin.Yukardan enerji inerken kirli, hastalıklı enerjinin(gri olarak düşünebilirsiniz) aşağıya doğru indiğini ve ayak altı çakralarından dışarı aktığını yerine temiz enerjinin aldığını düşünün.
Kullanacağınız enerjinin rengi: Beyaz çok parlak elips ışık topunun dış çevresinde yeşil renk enerji çevrili olabilir. Yada zümrüt rengi saf şifa enerjisi.
Sonunda onu yumurta gibi, yukarıda belirttiğim renklerde elips bir enerji balonunun içinde gülümserken düşünün.

Sözel komutla şifayı pranik şifa konusunda paylaşmıştım.
Allah'ım ( yada inancınız ne ise ) bu hastaya ( amcanızın adını ) verdiğin şifa için teşekkür ederim. Sen iyileşiyorsun. Zihinsel, duygusal, eterik ve fiziksel olarak temizleniyorsun ve iyileşiyorsun. Senin kalp hücrelerin, damar yolların vs.. (etkilenmiş organ veya bölgeleri belirtin) temizleniyor, enerjilendiriliyor ve iyileşiyor. Teşekkürle ve tam imanla.
3 defa söylenmeli.

Bu arada şifası tabii ki Allah'tandır. Bizler şifa verirken sadece aracı- kanal oluyoruz.

Ayrıca eğer amcanızın rızası olur ve kabul ederse, bana özelden amcanızın adını, anne adını ve yaşadığı şehri yazarsanız şifa yollayabilirim.

Acil şifalar :)
Sevgi ve ışıkla kalın:)