Baştan Çıkarma İksiri

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ay ışığı alan bir yere koyacağınız bir bardak suyun içine büyük bir tutam rezene tohumu, toz haline getirilmiş hindistancevizi, rendelenmiş zencefil, kurutulmuş yada taze kekik, kurutulmuş yada taze fesleğen serpin. Karışımı bütün gece boyunca demlenmek üzere bırakın. Sonra, karışımı temiz bir cam şişenin içine dökün. Sevdiğinizin kıyafetlerine değdiğinde karışımın birkaç damlasının bile aşkınızı baştan çıkarmaya yettiğini göreceksiniz. ( Bu uygulamayı elementi su, ahşap ve toprak olanlar yapabilir)

Ay Venüs burçlarından birinde olduğunda dolunayda yapılmalı.İçine iksiri yapan kadınlarda kullanacaksa amber katmalı erkeklerde kullanacaksa gül katmalı ayrıca kendi saçından 3 tel koymalı

Not: bu uygulama su karakuşundur aslında bir çok batı büyü ekollerinin uygulamalarının birleşmesidir. yani uydurmadır . ben dolandırıcı olarak tanımlıyorum kendisini örnek olsun ve haberiniz olsun diye siteme ekledim

urumhamatahayil

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ciddi ciddi okuyorum sonra da bu su karakusundur diyorsunuz, once soyleseniz daha okumaya deger bolumlere zaman ayıracagım, uydurma buyulerden bahsetmesek olmaz mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
dynamic apnea ' Alıntı:
ciddi ciddi okuyorum sonra da bu su karakusundur diyorsunuz, once soyleseniz daha okumaya deger bolumlere zaman ayıracagım, uydurma buyulerden bahsetmesek olmaz mı?

uyarı yada bilgi amaçlı uygulamalar bir kaçtane diğer tüm uygulamalar çalıuşma yapabileceğiniz ordanda mevcut ve hergecen daha fazla artacak bir kaç tene bu tür konu sorun olmasın lütfen

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
sorun degil yanlıs anlasılmasın, hafızam zayıf kafamı karıstıracaklar diye cekiniyorum sevgili urum. Sen nasıl dersen oyle devam et tabiki.

_LuCiFeR_

Kayıtlı Üye
İş
Poligrafi uzmani
bence de buyuleri boyle kisa ve siradan bisey gibi yazip gecmek iyi degil... eger bi buyu verilicekse tam olarak verilsin ...

ileride sizlerle paylasacagim buyulerde bunu goruceksiniz...

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
valla ilginç geldi

bence güzel bi çicek alıp temiz elbiselerini giysen sevdiğinin yanına gitsen

ben ce bu baştan cıkarır kesın büyülenir sevdiginiz

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ay ışığı alan bir yere koyacağınız bir bardak suyun içine büyük bir tutam rezene tohumu, toz haline getirilmiş hindistancevizi, rendelenmiş zencefil, kurutulmuş yada taze kekik, kurutulmuş yada taze fesleğen serpin. Karışımı bütün gece boyunca demlenmek üzere bırakın. Sonra, karışımı temiz bir cam şişenin içine dökün. Sevdiğinizin kıyafetlerine değdiğinde karışımın birkaç damlasının bile aşkınızı baştan çıkarmaya yettiğini göreceksiniz. ( Bu uygulamayı elementi su, ahşap ve toprak olanlar yapabilir)

Not: bu uygulama su karakuşundur aslında bir çok batı büyü ekollerinin uygulamalarının birleşmesidir. yani uydurmadır . ben dolandırıcı olarak tanımlıyorum kendisini örnek olsun ve haberiniz olsun diye siteme ekledim

urumhamatahayil

bir arkadaşım da bunu okumuş "yaptım çok işe yarıyoor " diyerek sevindirik oldu.uydurmaymış diyeyim de heyecan yapmasın bari kız..:)