Bedford

bedford

Kayıtlı Üye
Rüyalarımda sürekli taş atan teröristler, düşmanlar, vesaire görüyorum. Ummadığım kişiler rüyalarımda dolandırıcı, kaçakçı, cahil insanlar olarak çıkıyor, fakat çoğu tanımadığım kimseler çıkıyor. Sonra beni gerek okulda gerek dışarıda taşlıyorlar. Kayalar tam kafama gözüme çarpacak oluyor ama çarpmıyor. Bazen de sel gibi sular boşalıyor çevreme.

Acaba bunların anlamı ne olabilir? Açıklayabilir misiniz?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Taşlanmak; Bazı konularda bile bile kural ihlalleri yaptığınızı ve bundan dolayı kişiler tarafından, arkanızdan veya yüzünüze konuşuluyor olabilir.

Sel; Hükümete bağlı işlerinizde zorluk engel veya sıkıntılara işaret eder.

bedford

Kayıtlı Üye
sağolun, yorumunuz için, hakikaten; arkanızdan konuşuluyor olabilir dediniz ya, kulağım yanıyor, çınlıyor bugünlerde. Kural ihlalini kime karşı yaptım acaba bunu düşüneceğim.

bedford

Kayıtlı Üye
Diğer rüyayı da buraya yazıyorum, >>
Biz, ailem ile sahildeyiz fakat ertafımızda uçurumlar ve kayalıklar var. Karşıda da denizin ortasında bir ada var. Birden deprem oluyor ve denizin her yerini önce dev dalgalar kaplıyor, denize uçurumlardan kayalar yuvarlanıyor, ada denizin dibine göçüyor. Yerle bir oluyor, yok oluyor.

bedford

Kayıtlı Üye
bu rüyayı da yorumlarsanız sevinirim. emeğiniz için sağolun.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sülaleniz ya da geniş akraba çevrenizde otorite sayılan bir büyüğünüz, tehlikeli riskler alması ve bir takım kazanç kaynaklarının şüpheli görünmesi nedeniyle itibarını kaybedebilir. Büyüklerinizin ortak kararı neticesinde dışlanması söz konusu.

Sevgiler

bedford

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sülaleniz ya da geniş akraba çevrenizde otorite sayılan bir büyüğünüz, tehlikeli riskler alması ve bir takım kazanç kaynaklarının şüpheli görünmesi nedeniyle itibarını kaybedebilir. Büyüklerinizin ortak kararı neticesinde dışlanması söz konusu.

Sevgiler

#Duman Lekesi, bu akrabamın üzerinde ölüm yada şiddetli bir tehlike, büyü v.b. de söz konusu olabilir mi?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Mümkün; yerinden edilmesi, kıskançlık nedeniyle sabotaj veya başka her şey olabilir.

bedford

Kayıtlı Üye
şimdi sormak istediğim rüyamı bundan iki ay önce gördüm, fakat etkisinden kurtulamadım bitürlü; rüyamda kaçak ürünler satan çarşı gibi bir mahal vardı, orada bir gurup insan, beyaz baykuşları sanki evcil hayvanlarmış gibi besliyordu, bu beyaz baykuşlar, beyaz güvercin boyutlarında idi, ve adamlar bu beyaz baykuşları, sanki güvercin besler gibi besliyorlardı, baykuşların bana arkaları dönük vaziyette yerden yem yediklerini gördüğümü hatırlıyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yeni bir iş ya da atılım için beslediğiniz ümitleriniz gerçek olacak. Fakat bu işin yapılacağı ortamda kıskanç, inatçı, hırsız ve hilekar rakiplerin bulunduğu, dikkatli adım atmanız gerektiği işaret ediliyor. Bu insanlar aynı zamanda bir otorite taraftarı olup, sabit fikirli de olabilirler. Etkilemek veya kendi safınıza çekmek ise, risk almak demek olacaktır.

Öte yandan bu işinizin size itibar kazandıracağı, eş veya sevgiliniz tarafından da destekleneceğiniz görülüyor.

Sevgiler

bedford

Kayıtlı Üye
ozaman çok temkinli olmalıyım biryandan da kendime güvenim ve ümidim tam olmalı, çok sağol, sen olmasan, ne yapardık bilemiyorum.